Uitslagen, foto’s en 360 video van Parkcross AV Hollandia

Reactie(s)

HOORN – Zondagochtend 29 oktober was de start van het Crosscircuit bij Hollandia ParkCross in het Risdammerhout in Hoorn. Met bijna 500 deelnemers vanaf 9 jaar een groot deelnemersveld. Bij de heren won Michiel de Ruiter (NOVA) in een eind sprintje net voor de finish. Bij de dames was Margriet Berkhout (NOVA) de snelste in 21:27 minuten.

Foto’s

De foto’s van de heren zijn te zien via onze facebookpagina en verdeeld in serie ‘langs het parcours‘ en ‘finish‘.

Hieronder finish van de Heren.

Video

Ook leuk. Bekijk de Parkcross in het Risdammerhout in 360 graden. Heb je een speciale VR bril kun je links en rechtskijken. Via youtube kun je links en rechts ‘swipen’ of je telefoon naar links en rechtsdraaien om rondom te kijken.

Uitslagen

Uitslagen Hollandia ParkCross 2017 (crosscircuit.nl)
Hoorn Nh – Zondag 29 oktober 2017
VSEN, CROSS DAMES
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Margriet Berkhout 1990 NOVA 21:27
2 Jetske van Kampen 1998 Hylas 21:47
3 Daniëlle van Dorth 1996 Hylas 23:56
4 Charissa Czech 1986 Noordkop 24:04
5 Talisa van der Fluit 1989 NOVA 24:14
6 Tanya ten Velden 1987 Triathlon 24:32
7 Regina Veerman 1988 AV Edam 24:42
8 Noa Zoon 2000 Noordkop 25:25
9 Celine Ruiter 1996 Hylas 26:01
10 Heleen Wildoer 1994 SAV 26:06
11 Laurien Bellens 1998 Hylas 26:13
12 Lisanne Keet 1995 DOKEV 26:38
13 Kirsten Lofers Adema 1993 Hoorn Nh 26:39
14 Silke Bink 1992 Breezand 26:49
15 Elsemieke Fritzsche 1985 hoorn 26:52
16 Emma-Joy van Dorp 1991 Zaanland 27:00
17 Serina Schouwenaar 1989 SV Sportlust 28:24
18 Femke Klaver 1987 Hylas 28:26
19 Joske Liefaard 1988 SV Sportlust 29:10
20 Maaike Donker 1983 Hem 29:11
21 Sanne Glas 1987 Hera 29:40
22 Jennifer Konings 2001 Hoorn Nh 29:44
23 Sandra Okkerse 1984 SV Sportlust 29:55
24 Deborah Wit 1985 Hera 30:02
25 Paulien Zwart 1989 Wervershoof 30:03
26 Sabina ten velden 1983 Alkmaar 30:14
27 Dorien van Diepen 1987 Wervershoof 31:39
28 Ellen van Wieren 1990 Wieringermeer 34:40
29 Frenchie de Kunder 1989 Hollandia 36:11
30 Lydian Poel 1984 Hoorn 36:48
31 Ellen Bink 1990 Wieringermeer 36:48
32 Melanie Jonker-verbrugge 1989 SV Sportlust 36:49
33 Dorine de Poel 1988 Hoorn Nh 38:20
V35, CROSS DAMES
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Katinka de Jong 1979 Hollandia 23:49
2 Linda Reus 1982 SAV 24:44
3 Jessica Glasbergen 1979 SV Sportlust 24:55
4 Katia Ganda 1979 Zaanland 27:01
5 Yavanna Mooyer 1980 AV Edam 29:34
6 Maaike Schouten 1979 Zwaag 31:32
7 Marike Erents 1982 Zwaag 33:43
8 Judit Blanken 1981 Zwaag 34:33
9 Gabrielle Schouten 1980 Almere 37:47
10 Pauline Zuidewind 1981 Middenmeer 38:48
V40, CROSS DAMES
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Mirjam Koersen 1974 GAC Hilversum 22:42
2 Hanne Hofmans 1976 Hera 25:35
3 Lonneke tol 1976 Loopgroep Hoorn 26:06
4 Marleen Stroomer 1977 Zwaag 26:25
5 Rita Quist-Kuip 1973 Loopgroep Hoorn 27:02
6 Gabrielle Rovers 1976 Nieuwe Niedorp 27:15
7 Monique Le Blansch 1976 Hollandia 28:29
8 Saskia Verijzer-Sleking 1975 SV Sportlust 29:38
9 Esmiralda Beijer 1973 Wieringermeer 29:52
10 Mirella Snip 1975 Zwaagdijk-West 30:44
11 Arianne Olsthoorn 1976 Wieringerwerf 30:48
12 Gerjan Huitema 1972 Hoorn Nh 31:22
13 Catharine Bakker 1976 Hollandia 34:55
14 Monique ooms-Abbekerk 1977 Wieringermeer 35:55
15 Gerda Holla 1973 Oostwoud 36:13
16 Sigrid Langedijk 1977 Wognum 39:23
V45, CROSS DAMES
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Audrey Breur 1968 Noordkop 25:40
2 Linda Tesselaar 1969 Heerhugowaard 27:31
3 Margret Koster 1968 SAV 27:42
4 Lilian Koelemeij 1971 Hera 28:14
5 S. de Reus-Stoop 1968 Waarland 28:21
6 Geraldine Vogelaar 1970 Hollandia 28:37
7 Susan Koopman 1972 Zwaag 30:17
8 Erica Konings 1972 Hollandia 35:33
9 Helene Schilder 1971 SAV 36:47
V50, CROSS DAMES
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Esther Veldhuis 1965 SAV 25:11
2 Margareth Smal 1965 Hollandia 26:51
3 Mariette van Laan-Groenendijk 1966 SV Sportlust 28:34
4 Ingrêthe Karsten 1964 Loopgroep Hoorn 28:41
5 Thea Pluister 1965 Hera 30:25
6 Anja Stroet 1963 Zwaag 31:18
7 Hanneke Piek 1964 Zwaag 33:29
8 Hendrien Godschalk 1963 Hera 33:55
9 Margot van der Kemp 1966 Hera 34:03
10 Rika Hilverts 1966 Hollandia 38:45
11 Yvanne Bruynesteyn 1963 Hollandia 39:22
V55, CROSS DAMES
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ans Thole 1958 SAV 26:31
2 Wilma van Wouw 1960 Hollandia 27:55
3 Karin Voogt 1960 Hollandia 29:14
4 Hannie Stam 1962 Hera 30:51
5 Hankie Bijl 1958 Hoorn Nh 31:07
6 Maria Meijerink 1960 Wieringermeer 33:45
7 Elma Boon 1962 Den Helder 35:37
8 Carla Zwart 1961 Hollandia 35:52
V60, CROSS DAMES
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Rigina Homan 1956 28:00
2 Margreet Broersen 1957 SAV 30:08
3 Marja Mulder 1957 SV Sportlust 30:47
4 Elly Geelkerken 1955 Hollandia 35:35
M5,5K, CROSS DAMES
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jeffrey van der Park 1991 DOKEV 21:03
2 Remco Bruin 1986 Hylas 21:06
3 Friso Dekker 1994 Hoorn Nh 22:37
4 Melle Koopmans 2004 Hoorn Nh 26:06
5 Jurre de Groot 1999 Hoorn Nh 26:41
6 Peter Koelemeij 1969 Hera 26:54
7 Stef Koopmans 2007 Hoorn Nh 28:13
8 Bert Pelgrim 1973 SV Sportlust 29:53
9 Vincent de Groot 1971 Hoorn Nh 30:39
10 Ronald de Jong 1959 Purmerend 31:03
11 Thije de Groot 2002 Hoorn Nh 31:12
12 Paul Baardse 1970 Hoorn Nh 31:31
13 Jan Willem Bijl 1967 Hoorn 31:47
14 Rik van der Jagt 1965 Zaanland 33:26
15 Joey Alders 1999 DOKEV 33:42
MSEN, CROSS HEREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Michiel de Ruiter 1986 NOVA 26:34
2 Gianluca Assorgia 1994 SV Sportlust 26:35
3 Edwin Sjerps 1997 SAV 27:01
4 Sven Schoonebeek 1997 Lycurgus 27:21
5 Filmon Tesfu 1993 SV Sportlust 27:42
6 Jeroen Swinkels 1997 Hylas 28:14
7 Tom Hoogeboom 2001 NOVA 28:31
8 Bouke Bouma 1993 AV Edam 28:42
9 Jan Arie Portegijs 1992 DOKEV 28:46
10 Ton Koning 1991 AV Edam 28:54
11 Tim Tesselaar 1995 Noordkop 29:13
12 Thijs Mossel 1989 AV Edam 29:18
13 Ferdy van der Heide 1985 Hylas 29:20
14 Djoao Lobles 2001 Noordkop 30:01
15 Ziad 2001 NEA Volharding 30:10
16 Joey Plat 1997 AV Edam 30:23
17 Tobias Pennekamp 1989 De Goorn 30:28
18 Tyas Visser 1988 AV Edam 30:45
19 Nico Zwarthoed 1987 AV Edam 30:46
20 Marco Ghiglioni 1995 Hylas 31:21
21 Reinier Wardenaar 1985 Hollandia 31:26
22 Gijs molenaar 1996 Nieuwe Niedorp 31:48
23 Remco Mettes 1987 Zwaag 32:03
24 Paul Okkerse 1988 SV Sportlust 32:17
25 Peter Conijn 1987 Hollandia 32:23
26 Yordi Verkroost 1992 Hylas 32:37
27 Dave Kanbier 1991 Schagen 32:45
28 Mark Wijte 1984 ARO ’88 32:55
29 Alexander Beemsterboer 1988 Loopgroep Hoorn 33:17
30 Tjalfpieter Hek 1984 SV Sportlust 33:44
31 Jurriaan Alderlieste 1983 Grootebroek 33:52
32 Alex Bouwmeester 1988 Zaanland 33:59
33 Frank Lenders 1987 SV Sportlust 34:07
34 Stephan Mol 1985 Twisk 34:13
35 Andre Diemeer 1983 Heemskerk 34:13
36 Jan Koomen 1983 Wervershoof 34:14
37 Alex Kok 1977 Hollandia 34:25
38 Esma Ahmad 2006 Hollandia 34:38
39 Jacco Munster 1984 ARO ’88 35:15
40 Erik Beudeker 1990 Lycurgus 35:49
41 Bart Stavenuiter 1984 Andijk 35:54
42 Floris Leupen 1986 Loopgroep Hoorn 36:40
43 Tim Telleman 1985 Breezand 36:43
44 Don Beukers 1987 SV Sportlust 36:45
45 Jeffrey van Diepen 1985 Hollandia 36:53
46 Robin Kras 1988 Volendam 36:53
47 Jorrit Zuiker 1989 Zwaag 37:09
48 Jeroen Vleeschhouwer 1983 Purmerend 37:19
49 Paul Homan 1990 Heerhugowaard 37:36
50 Harm jonker 1986 SV Sportlust 37:48
51 Joost Veenstra 1996 Noordkop 38:49
52 Stefan Koning 1987 Wognum 41:15
53 Tije Hoekema 2006 Hoorn Nh 41:18
54 Louis Lautenschutz 1987 AV Edam 41:25
55 Mike Degeling 2000 Zwaag 41:58
56 Arjen de Koning 1985 Hoorn Nh 44:21
57 Peter Bond 1987 AV Edam 49:11
M35, CROSS HEREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Bouke Onstenk 1981 Hollandia 27:44
2 Sjaak Bakker 1980 Wervershoof 30:51
3 Ruben Alba Arias 1982 Hylas 32:47
4 Dave Erents 1979 Zwaag 33:49
5 Casper Koopmans 1978 Hollandia 34:44
6 Rene Bakker 1978 Heerhugowaard 36:28
7 Jan Klaver 1981 Hollandia 36:49
8 Arjan Schouten 1982 Wervershoof 38:28
9 Ruud Kees 1982 AV Edam 38:31
10 Fred Lenting 1978 Spanbroek 42:30
11 Patrick Zeelen 1980 43:47
12 Martijn Dronrijp 1978 Hoorn Nh 48:25
M40, CROSS HEREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Richard Kramer 1973 SAV 29:07
2 Bart Klaver 1977 Hera 29:23
3 Eelco van der Wind 1975 Hollandia 29:32
4 Sander Groot 1975 Hollandia 29:42
5 Rorik Schouten 1975 Hera 30:58
6 Toine Groot 1975 SAV 31:00
7 Sven Hagen 1974 AV Edam 31:07
8 Tom ten Bruggencate 1975 Hera 31:17
9 Gerald Koeman 1976 Hollandia 31:35
10 Sander Collet 1975 AV Edam 31:51
11 Jeroen Lautenschutz 1976 AV Edam 32:50
12 Ingmar Vink 1977 Noordkop 33:22
13 Eddy Wisse 1974 Den Helder 34:57
14 Theo Quist 1977 Loopgroep Hoorn 35:18
15 Rob Stavenuiter 1975 Andijk 35:26
16 Norbert Bijvoet 1976 Hollandia 37:01
17 Eric van den Berg 1974 Loopgroep Hoorn 37:13
18 Ruud Boon 1975 Wognum 38:42
19 Niels Visser 1975 Hoorn Nh 39:00
20 Arjan van de Heuvel 1975 Heerhugowaard 42:27
21 AJM Dekker 1977 Zwaag 43:21
22 Niels Gilling 1975 Zwaagdijk-West 44:07
23 Sjaak van Grieken 1973 DOKEV 46:49
24 Remco Wighman 1975 Bergen Nh 54:00
M45, CROSS HEREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ruud Beerepoot 1968 Hera 28:59
2 Pip Tesselaar 1969 Hera 29:05
3 Rober Stroeb 1969 SAV 32:01
4 Marco Rol 1971 NEA Volharding 32:35
5 Danny Pormes 1969 DOKEV 33:00
6 Simon Kroon 1968 AV Edam 33:15
7 John Gombault 1968 Trias 33:30
8 Jeroen Dodeman 1969 SAV 33:52
9 Rob Horneman 1970 Wieringermeer 33:55
10 Rudy Boogaard 1968 Heerhugowaard 33:57
11 Johan Bosman 1970 Wervershoof 34:28
12 Joost Dekker 1972 Zwaag 34:34
13 Paul Degeling 1971 Zwaag 34:57
14 Ralph te Riet 1972 Heerhugowaard 35:11
15 Iwan Laubenschutz 1969 Volendam 35:34
16 Stefan Hes 1972 Hoorn Nh 35:56
17 Harry Sier 1969 Volendam 36:04
18 Jaap de Bok 1969 AV Edam 36:31
19 Richard Geijteman 1969 Purmerend 36:34
20 Kees Bot 1968 Hollandia 36:39
21 Rob Donker 1969 SV Sportlust 36:55
22 Arno van Ballegooj 1968 volendam 36:57
23 Hans Veldhorst 1970 Hollandia 38:24
24 Robbert van Meulem 1968 Loopgroep Hoorn 38:32
25 Robert van der Hulst 1968 Heerhugowaard 38:34
26 Edwin Bruin 1970 Wieringermeer 38:45
27 Rob Neefjes 1969 Hoorn Nh 39:14
28 Jan Jonk 1971 Volendam 39:16
29 Marcel Konings 1969 Hoorn Nh 39:35
30 Johnny van beers 1970 Heerhugowaard 39:41
31 Sjors Beerepoot 1969 Hoorn Nh 39:59
32 Robbert de Vreng 1968 Hollandia 40:36
33 Marcel Laan 1968 Blokker 41:22
34 Erik Bond 1968 Volendam 41:53
35 Ronald Koppes 1972 Zwaag 43:00
36 Frans Pelk 1970 Volendam 43:46
37 Sander Brandt 1970 Oosterleek 46:19
38 Patrick Michel 1970 Andijk 48:06
M50, CROSS HEREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Cees Kersten 1964 TAS ’82 30:15
2 Joost van Galen 1967 Zaanland 30:19
3 René Korpershoek 1963 NOVA 32:13
4 Ton Bosgoed 1966 SAV 32:25
5 Sjaak Mettes 1965 Hollandia 33:01
6 Nico Ruiter 1964 Trias 34:12
7 Robbert Jak 1963 SV Sportlust 34:46
8 Gerard Groen 1962 Hollandia 36:25
9 Richard de Wit 1966 NEA Volharding 36:39
10 Jeroen Filarski 1964 Woerden 36:50
11 Hein Koorn 1966 Volendam 37:29
12 Jan Punt 1965 Atos 39:21
13 Erik Hartog 1966 Edam 40:02
14 Helmus de Kruijff 1965 Oosthuizen 40:11
15 Kildo Fabrice 1966 Edam 40:48
16 Ton Mosel 1963 Edam 41:13
17 Joost Botman 1965 Wervershoof 41:34
18 Johan Steur 1965 Volendam 41:45
19 Rogier Hoekema 1967 Loopgroep Hoorn 42:04
20 Arno van Diepen 1965 Hollandia 42:07
21 Jack tol 1966 AV Edam 42:59
22 Cees Groot 1964 AV Edam 44:11
23 Marcel Vermeulen 1967 AV Edam 44:13
24 Jacques Roodenburg 1965 Oosthuizen 44:33
25 Gerard Beerepoot 1964 Wognum 45:15
26 Elsa Lautenschutz 1967 AV Edam 45:48
27 Peter van Grieken 1963 DOKEV 49:38
28 Steffy Roodenburg 1966 AV Edam 53:31
M55, CROSS HEREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Kees Portegijs 1958 DOKEV 32:12
2 Arjen Akkermans 1961 AV Edam 32:20
3 Hans Pater 1962 Hera 34:09
4 Peter Reus 1961 SAV 34:27
5 Frank Boon 1960 SAV 34:31
6 Humphrey Mijnals 1958 SV Sportlust 34:57
7 Jan Smit 1958 Hollandia 35:31
8 Ruud van Breukelen 1961 Hollandia 36:00
9 Rob van Heerden 1960 avVN 37:16
10 Henk Meester 1961 NEA Volharding 37:46
11 Evert Smit 1962 Volendam 38:20
12 Tom Mossel 1960 Volendam 38:52
13 Louis Dam 1962 Zaanland 40:57
14 Dick Tuip 1959 AV Edam 41:28
15 Sjaak Pronk 1960 Spanbroek 43:03
16 Edwin Bruynesteyn 1960 Hollandia 43:56
17 Hans van Diepen 1958 Spanbroek 47:24
18 Cor Edam 1959 AV Edam 59:59
M60, CROSS HEREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Piet Jonker 1956 Trias 33:34
2 Ton van der Meche 1953 SV Sportlust 35:52
3 Kees Mak 1955 avVN 36:53
4 Nico Wagenaar 1957 Hera 37:11
5 Dick Kwakman 1953 AV Edam 37:42
6 Jos ten Velden 1954 SV Sportlust 40:35
7 Ronald Guitoneau 1953 Hollandia 42:12
8 Harry Kraak 1955 Noordkop 43:11
9 Theo Mossel 1954 AV Edam 44:20
10 Piet Visser 1957 Hollandia 45:04
11 Ronald Heijeler 1954 AV Edam 53:02
M65, CROSS HEREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jan Kreuk 1952 SAV 34:52
2 Cees Meijer 1952 SAV 35:42
3 Frans Dekker 1952 avVN 36:01
4 Koos v.d. Jagt 1951 avVN 37:22
5 Nico Wenker 1951 Hollandia 40:21
6 Lody Peeters 1950 AV Edam 40:30
7 Cees Haan 1946 Edam 40:43
8 Kik Huisman 1949 Hollandia 41:26
9 Nol Roele 1945 Hera 41:40
10 Cees Bakker 1950 Hera 42:19
11 Ko Veken 1950 Wognum 42:50
12 Piet Baardse 1946 Hollandia 45:45
13 Kees Bijvoet 1952 Wognum 46:20
14 Herman Hommen 1951 Wieringermeer 46:29
15 Ad Steltenpool 1949 Hollandia 46:42
16 Jan Kok 1943 AV Edam 47:02
17 Henk Overeem 1946 AV Edam 47:16
18 Ben Bruidegem 1947 AV Edam 47:54
19 Willem Jonk 1949 AV Edam 48:05
20 Lou Couvert 1945 Abbekerk 48:34
21 Tim Veld 1952 Hollandia 50:25
22 Martin Pool 1948 AV Edam 50:30
23 Fred Sinselmeyer 1949 AV Edam 51:16
24 Jan Jonk 1952 AV Edam 55:22
V7,8K, CROSS HEREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Mirjam Ruiter 1970 Oostwoud 38:04
2 Sandra Butter 1967 AV Edam 39:13
3 Willeke Kwakman 1967 AV Edam 40:50
4 Melanie Lauterschutz 1982 AV Edam 40:57
5 Alie Zwarthoed 1960 AV Edam 40:58
6 Dorien Sombroek 1963 AV Edam 41:02
7 Angelique Kroon 1972 AV Edam 41:11
8 Hilly Jonk – Schokker 1955 AV Edam 41:35
9 Afke Collet – van Straale 1979 AV Edam 41:38
10 Marian Baas 1958 Hollandia 42:06
11 Yvonne Bond 1975 AV Edam 42:37
12 Carina Mossel 1963 Volendam 42:39
13 Connie Vertegaal 1961 Zwaag 43:47
14 Loes Kunst 1961 Hollandia 43:48
15 Ineke van Boesschoten 1959 AV Edam 44:39
16 Marga Tol 1968 AV Edam 46:47
17 Danielle Burger 1979 AV Edam 47:19
18 Tini Kolijn-Zwarthoed 1952 AV Edam 49:30
19 Janneke Klouwer 1957 AV Edam 50:57
20 Marga Tuip 1962 AV Edam 56:49
M-9, JEUGD T/M 9 JAA
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Fiene Jonk 2008 AV Edam 3:49
2 Rosalie ten Bruggencate 2008 Hera 4:00
3 Maartje Tuil 2008 Hollandia 4:06
4 Sanne Vader 2008 DOKEV 4:08
5 Gwen Hoekstra 2008 SAV 4:11
6 Juliet Jonk 2010 AV Edam 4:17
7 Delilah Hilgerak 2008 Hera 4:18
8 Amber Adriaansen 2007 Noordkop 4:21
9 Liv de Vries 2009 Purmerend 4:26
10 Charlene Konings 2010 Hoorn Nh 4:27
11 Eva Boumans 2009 Hollandia 4:28
12 Esmée van der Woude 2010 Hollandia 4:33
13 Ilse Boumans 2010 Hollandia 4:35
14 Maartje Rol 2010 NEA Volharding 4:40
15 Jayda Koeten 2009 Wieringermeer 4:45
16 Neva Berkhof 2010 Hollandia 4:58
17 Anouck Zwagemaker 2009 SAV 5:00
18 Mila van Asselt 2013 Zwaag 5:16
19 Lucia Rijs 2009 Purmerend 6:07
20 Bente Langedijk 2009 Wognum 6:10
21 Yara Blanken 2011 Zwaag 6:36
J-9, JEUGD T/M 9 JAA
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Zeb Tesselaar 2009 Hera 3:42
2 Quint Kuijper 2008 Zwaag 3:45
3 Sven de Haas 2009 SAV 3:54
4 Tim van der Wind 2008 Hoorn Nh 3:59
5 Jort Schouten 2008 Zwaag 4:00
6 Sven Mulder 2008 Hylas 4:02
7 Martijn van der Meijden 2008 Hylas 4:06
8 Pepijn van der Meijden 2008 Hylas 4:17
9 Jelle Rol 2007 NEA Volharding 4:20
10 Laevi Plomp 2009 Hoorn Nh 4:25
11 Dave Visser 2010 Hollandia 4:48
12 Nio Bril 2010 Hollandia 4:58
13 Menno Brandt 2008 SAV 5:19
14 Kim de Greeuw 2010 Hollandia 5:27
15 Liam van Asselt 2011 Zwaag 5:38
16 Cas Blanken 2013 Zwaag 6:44
M1012, JEUGD 10 T/M 12
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Lana Broers 2006 Hylas 3:24
2 Jinte Braas 2006 SAV 3:37
3 Sophie Roos 2006 Hollandia 3:43
4 India Plomp 2006 Hollandia 3:46
5 Renske de Boer 2005 Hollandia 3:50
6 Bente Tuil 2005 Hollandia 3:52
7 Liz Jonk 2007 AV Edam 3:54
8 Kaitlijn van Dongeren 2006 SAV 3:56
9 Malin Schouten 2006 Hera 3:59
10 Ilse Tol 2007 AV Edam 4:01
11 Lynn van vlaanderen 2007 AV Edam 4:02
12 Moud van de Laan 2006 Nibbixwoud 4:06
13 Ioa Baatdse 2005 Hollandia 4:13
14 Marit Schoenmaker 2005 ARO ’88 4:14
15 Sophie Le Blansch 2006 Hollandia 4:20
16 Chimène Ooms 2006 Wieringermeer 4:21
17 Jill Hoeve 2007 Hollandia 4:25
18 Eline Zwagermaker 2006 Venhuizen 4:50
19 Amber van der Woude 2007 Hollandia 5:00
J1012, JEUGD 10 T/M 12
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Vasco Mosselman 2006 SAV 3:13
2 Lennart Boogaard 2005 Hera 3:16
3 Mel van der Laan 2005 Nibbixwoud 3:26
4 Jochem van Warmerdam 2006 SAV 3:33
5 Jelle Hessing 2005 Hollandia 3:35
6 Sicco Deurloo 2005 Hollandia 3:35
7 Quincy Koeten 2005 Hera 3:41
8 Siem van Diepen 2005 Nibbixwoud 3:43
9 Thijs ten Bruggencate 2005 Hera 3:44
10 Max Preijer 2007 SAV 3:50
11 Anton Groot 2006 Hollandia 3:54
12 Luke Hoekstra 2007 Lutjebroek 4:00
13 Arwen de Wit 2005 NEA Volharding 4:02
14 Senna Giling 2006 Hollandia 4:03
15 Rowan de Wit 2007 NEA Volharding 4:08
16 Rick Schirrman 2007 Wognum 4:28
17 Chris de Groot 2007 Hollandia 4:30
18 Jaco de Heeuw 2006 Hollandia 4:33
19 Marlies Konings 2007 Hoorn Nh 4:51
20 Jelle Schirmann 2004 Wognum 4:58
21 Milan Dupon 2007 Hollandia 5:16
M1315, JEUGD 13 T/M 15
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Fee Mok 2003 SAV 6:52
2 Gwen Feenstra 2002 Hera 7:16
3 Annika Boogaard 2002 SAV 7:29
4 Manon Verdonck 2002 AV Edam 7:41
5 Pien Frederiks 2003 SAV 7:55
6 Ella van der Velde 2004 SAV 8:04
7 Sanna van de Griend 2004 Hollandia 8:52
8 Salome van Berkel 2004 Hollandia 8:55
9 Ciara van Dongeren 2003 SAV 9:16
10 Isa Kollé 2004 Noordkop 9:16
11 Tara Koomen 2004 SAV 9:21
12 Zola Assorgia 2002 SV Sportlust 10:07
13 Nikita Ooms 2003 Wieringermeer 11:01
J1315, JEUGD 13 T/M 15
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Angelo Visser 2002 NEA Volharding 6:08
2 Lars Philipsen 2002 Hera 6:11
3 Jeff Tessekar 2003 Hera 6:16
4 Nick Beerepoot 2001 Hera 6:37
5 Quinten van Delft 2002 Hollandia 6:41
6 Milan Bouwer 2003 Hera 6:43
7 Ioann Lobles 2004 Noordkop 6:43
8 Olav Mulder 2002 Hylas 7:04
9 Sven Verduijn 2003 Noordkop 7:15
10 Coen van de Kerkhof 2004 Texel 7:19
11 Stef Beerepoot 2004 Spanbroek 7:48
12 Niek Kolle 2004 Noordkop 8:01
13 Koen Veldhorst 2003 Hoorn Nh 8:03
14 Ravi Raadgers 2004 Noordkop 9:25
15 Jet Mettes 2004 Abbekerk 9:36
M1619, JEUGD 16 T/M 19
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Laura Boekel 1998 AAC 10:57
2 Nina van diepen 2001 Hylas 11:42
3 Isa Raadgers 2000 Noordkop 11:57
4 Vere Tavenier 2001 Hera 12:08
J1619, JEUGD 16 T/M 19
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Pepijn Smilda 2000 Hera 8:53
2 Twan Pormes 1998 Zaanland 9:24
3 Luca van diepen 2003 Hylas 9:27
4 Jeffrey Wassenaar 1998 SV Sportlust 10:41
5 Luuk Bruins 2000 Hollandia 10:52
6 Dean Niesten 2000 Hera 11:03

Bron: uitslagen.nl

Volg OnsWestfriesland nu ook op Facebook voor dagelijks nieuws en updates.
Up Next

Ook interessant

Reacties op deze post