OPMEER – Bij een verkeerscontrole op ’t Bon in Opmeer zijn donderdagavond twee mannen van 47 en 38 aangehouden. In hun voertuig werden zeven buitenboordmotoren aangetroffen.
Het tweetal had een onsamenhangend verhaal over de herkomst. Vermoedelijk zijn de motoren van diefstal afkomstig. Dit onderzoekt de politie.
Meegenomen voor verhoor
De verdachten zijn voor onderzoek en verhoor meegenomen naar het politiebureau.
Tekst loopt door onder deze advertentie
Nieuws of Tips? Correcties of aanvullingen? Foto’s bij het nieuws? Mail naar redactie@onswestfriesland.nl, stuur ons een berichtje via Whatsapp 06-1695 8844 of via facebook @OnsWestfriesland.
Dani Bankert
Kijk Letizia Provenzano
Zijn die dan niet van de vrachtwagen gevallen???
Nu eens zwaar strafen en niet met gebakje naar huis stuuren
Remco Wint was je weer aan het bijklussen??
René de Meijer
Ach ik heb er niet zoveel moeite meer mee. Nederlanders pikken toch alles dus dus stelen maar ze kenne het leiden ???☺️
Je kan er lacherig over doen maar je zal je het schompus hebben gespaard om je oude dag met een beetje op het water te verwelkomen, ze zijn het dood schoppen niet waard verdomme, alles maar dan ook alles moet vast gelast zijn tegenwoordig, ik ging met m’n dertiende elke ochtend er al op uit om een krantenwijk te lopen, dat is nu natuurlijk niet meer denkbaar… met werken krijgen ze de neus niet vol.. Heb het zo gehad met zulke hufters…?
Is weer eens wat anders dan postzegels verzamelen
Goed straffen ..dikke geldboete !