• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
donderdag, 31 juli 2025
  • Login
OnsWestfriesland
Zomer Sale 2025Zomer Sale 2025
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
OnsWestfriesland
Home Hoorn

Abovo Media hoofdsponsor van Westfriesland SEW

by ret35ew
5 juli 2013
in Hoorn, Medemblik, Nieuws, Sport
Reading Time: 2 mins read
A A
0
Abovo Media hoofdsponsor van Westfriesland SEW
Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen

SEW_handbal_logoHOORN – Vanaf komend seizoen zal Abovo Media uit Hoorn op de shirts van de ploeg uit Nibbixwoud te zien zijn. Beide partijen hebben hiertoe vrijdag 5 juli 2013 een overeenkomst met elkaar gesloten. Voorzitter Hans Huiberts van SEW omschreef in drie woorden waarom beide partijen elkaar snel hadden gevonden “Jong, ambitieus en talentvol”. Drie woorden die passen bij zowel Abovo Media als WF SEW.

De beide directieleden Kees Verbeek en Marinus Zoutendijk van Abovo Media hebben in 14 jaar tijd een prachtig media-, reclame- en online bureau weten op te bouwen, waar maar liefst vijfenzestig specialisten met elkaar samenwerken voor de klanten waarvoor Abovo Media door heel Nederland actief is. Hieruit blijkt hoe ambitieus en talentvol men is waardoor men dit doel heeft kunnen bereiken.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

AbovoMedia_sponsorSEWWF SEW streeft een soortgelijk doel na en staat bekend om haar jeugdopleiding waaruit jaarlijks diverse talenten doorstromen naar de hoofdmacht. Abovo Media heeft net als WF SEW haar roots liggen binnen Westfriesland, maar beide zijn ambitieus en slaan hun vleugels uit over de rest van Nederland. Abovo Media en WF SEW zijn beide verheugd elkaar te hebben gevonden in deze overeenkomst en hopen samen verder te kunnen bouwen aan een mooie toekomst.

Tijdens de ondertekening waren Romy Laan (zeer talentvolle speler binnen de opleiding van SEW), Jo Roelof Zeeman, Hans Huiberts, Kees Verbeek en Marinus Zoutendijk aanwezig en proosten op een fijne en langdurige samenwerking.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Abovo Media uit Hoorn is de trotse nieuwe hoofdsponsor van Westfriesland SEW. Volgend seizoen prijkt het mooie logo op het wedstrijdshirt.

— Westfriesland SEW (@WF_SEW) July 5, 2013

Tags: Abovo MediaHandbalSEWSponsoringWF SEW
Share105Tweet66SendShare18Send
Advertenties van onze sponsoren
• De HorlogeSmit voor horlogereparaties en onderhoud 0611040316
• Renovatie badkamer, keuken, toilet? Vertelman Tegelwerken
• BHV materialen nodig? BHVtotaal uw partner in veiligheid!
• Ook hier adverteren? Vanaf €25,- p/maand

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren

Populair afgelopen 24 uur

  • Felicitaties voor Oranjevereniging Juliana Enkhuizen

    Felicitaties voor Oranjevereniging Juliana Enkhuizen

    261 shares
    Share 104 Tweet 65
  • Erfgoedvereniging roept gemeenteraad Opmeer op tot behoud historisch pand

    570 shares
    Share 228 Tweet 143
  • Westfrieslands Festival 2025 op nieuwe locatie in Onderdijk

    114 shares
    Share 46 Tweet 29
  • Brand in dak van woning in Enkhuizen; Korte Burgwal tijdelijk afgesloten

    534 shares
    Share 214 Tweet 134
  • Heeft een Enkhuizer als eerste Antarctica gezien? Podcast over Dirck China

    233 shares
    Share 93 Tweet 58

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

Brandweer en KNRM in actie voor rook aan boord van boot bij Enkhuizen

Hoorn maakt zich op voor Kermisweek; programma Kermis Hoorn 2025

Gratis mini optreden 3JS bij officiële opening Kermis Hoorn 2025

Informatiemagazine bij u op de mat

Informatiemagazine bij u op de mat

Column Peter Ursem: Zorgklantjes

Felicitaties voor Oranjevereniging Juliana Enkhuizen

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
Beheer je privacy

Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.

Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.

Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Statistieken

Marketing

Toepassingen
Altijd actief

Altijd actief
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Beheer opties
{title} {title} {title}
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
No Result
View All Result

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer