• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
donderdag, 14 augustus 2025
  • Login
OnsWestfriesland
Bol AlgemeenBol Algemeen
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
Geen resultaat
Bekijken resultaten
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
Geen resultaat
Bekijken resultaten
OnsWestfriesland
Home Drechterland

Heronthulling Beatles-monument in Blokker

Door ret35ew
5 juni 2013
in Drechterland, Nieuws
Leestijd:2 minuten
A A
0
Heronthulling Beatles-monument in Blokker
Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen

Monument_The_Beatles,_BlokkerBLOKKER – Niemand minder dan de zoon van Jimmie Nicol zal donderdag aanwezig zijn in Blokker. Stichting The Beatles in Blokker verwelkomt met veel waardering en trots Howie Nicol, die speciaal uit London is gekomen om vandaag het nieuwe Beatlesmonument te onthullen, met daarop de afbeelding van zijn vader.

De onthulling zal plaatsvinden in de aanwezigheid van burgemeester Rob van der Riet van de gemeente Drechterland. Howie Nicol is werkzaam als geluidstechnicus, in welke functie hij betrokken was bij de bekende documentaire The Beatles Anthology uit 1995, die een Grammy won. Stichting The Beatles in Blokker geeft Howie Nicol een kleine rondleiding door Veilinghal Op Hoop Van Zegen en sluit daar samen met andere genodigden deze mooie dag af.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Nederbeatgroep The Kik maakt direct na de onthulling de sfeer nog eens extra feestelijk!

[box style=’info’] Jimmie Nicol verving Ringo. Hoe zat het ook alweer precies? Aan de vooravond van de eerste wereldtournee van The Beatles, begin juni 1964, kreeg Ringo Starr last van zijn amandelen en moest er snel een vervanger worden gevonden. Dat werd Jimmie Nicol, een geweldige drummer, die een groot deel van het repertoire van The Beatles al onder de knie had. Toen de deal eenmaal was beklonken, stond zijn hart even stil. “That night I couldn’t sleep a wink. I was a fucking Beatle!” Hij zou drummen gedurende acht shows. In de korte periode van 4 tot en met 13 juni 1964 keek Jimmie Nicol vanaf de podia in respectievelijk Kopenhagen, Blokker, Hong Kong en Adelaide recht in de ogen van de hysterisch gillende meiden. “The day before I was a Beatle, girls weren’t interested in me at all. The day after, with the suit and the Beatle cut, riding in the back of the limo with John and paul, they were dying to get a touch of me. It was very strange and quite scary.” [/box]

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Meer informatie op www.thebeatlesinblokker.nl

Tags: BeatlesBlokkerJimmie NicolMonument
Deel100Tweet62VerstuurDeel17Verstuur
Advertenties van onze sponsoren
• Renovatie badkamer, keuken, toilet? Vertelman Tegelwerken
• BHV materialen nodig? BHVtotaal uw partner in veiligheid!
• De HorlogeSmit voor horlogereparaties en onderhoud 0611040316
• Ook hier adverteren? Vanaf €25,- p/maand

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populair afgelopen 24 uur

  • Kruising de Bangert/De Strip afgesloten tijdens werkzaamheden op De Strip (update)

    Kruising de Bangert/De Strip afgesloten tijdens werkzaamheden op De Strip (update)

    521 lezers
    Deel 208 Tweet 130
  • Op deze uren is fietsen in voetgangersgebied Westerstraat in Enkhuizen toegestaan

    680 lezers
    Deel 272 Tweet 170
  • Tijdelijk kunstinitiatief vult leegstaand pand aan de Gouw in Hoorn

    145 lezers
    Deel 58 Tweet 36
  • 12 Augustus plaatsing ANPR-camera’s op N307 bij Hoogkarspel; minder rijstroken en snelheidsbeperking

    1481 lezers
    Deel 592 Tweet 370
  • Knuffels, kleurexplosies en kermisbeats: Kermis Hoorn bruist van energie (foto’s)

    80 lezers
    Deel 32 Tweet 20

Advertentie

Recente reacties op artikelen

  • Jeroen Kramer op Vanaf 18 augustus werkzaamheden aan fietspad Provincialeweg en De Strip
  • Jolanda Koopmans op Kruising de Bangert/De Strip afgesloten tijdens werkzaamheden op De Strip (update)
  • Margot Broersen op Kruising de Bangert/De Strip afgesloten tijdens werkzaamheden op De Strip (update)
  • Dennis Bruin op Kruising de Bangert/De Strip afgesloten tijdens werkzaamheden op De Strip (update)
  • Jeroen Bot op Kruising de Bangert/De Strip afgesloten tijdens werkzaamheden op De Strip (update)

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

Raadsfracties kondigen interpellatiedebat aan over uitvoering amendement voetbalvelden HVV Hollandia

Hoorn had contract met Groupcard maar beëindigde dit zonder financiële gevolgen

Tijdelijk kunstinitiatief vult leegstaand pand aan de Gouw in Hoorn

Klipper de Lutgerdina uit Enkhuizen vaart inclusief mee tijdens SAIL

Knuffels, kleurexplosies en kermisbeats: Kermis Hoorn bruist van energie (foto’s)

60 jaar getrouwd!

Kinderen zoeken en vinden verkoeling tijdens waterpret in Risdam Zuid (foto’s)

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welkom terug!

Login op je account

Wachtwoord vergeten?

Retrieve your password

Vul je username of e-mailadres om wachtwoord te resetten

Log In
Beheer je privacy

Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.

Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.

Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Statistieken

Marketing

Toepassingen
Altijd actief

Altijd actief
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Beheer opties
{title} {title} {title}
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Geen resultaat
Bekijken resultaten

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer