• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
donderdag, 14 augustus 2025
  • Login
OnsWestfriesland
Bol AlgemeenBol Algemeen
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
Geen resultaat
Bekijken resultaten
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
Geen resultaat
Bekijken resultaten
OnsWestfriesland
Home Drechterland

Video: Opening ultra modern raadhuis Hoogkarspel (1959)

Door ret35ew
15 oktober 2014
in Drechterland, Skoftig, Video, Vroeger
Leestijd:1 minuten
A A
0
Video: Opening ultra modern raadhuis Hoogkarspel (1959)
Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen

Raadhuis_Hoogkarspel_1959Elke week zet OnsWestfriesland.nl op woensdag een video online met oude beelden uit de Westfriese Gemeenten in de rubriek ‘Skoftig’. Inmiddels is er een mooie collectie van video’s verzameld met bekende en nog niet eerder online verschenen beelden. De collectie bevat video’s van 1919 tot aan 1985 en belicht speciale gebeurtenissen, maar ook het gewone leven in die tijd.verzameld met bekende en nog niet eerder online verschenen beelden.

De collectie bevat video’s van 1919 tot aan 1985 en belicht speciale gebeurtenissen, maar ook het gewone leven in die tijd. Eerder video’s zijn te vinden via www.OnsWestfriesland.nl/vroeger

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Video: Opening Ultra modern raadhuis Hoogkarspel

In maart 2015 staat de opening van het gemeentehuis van Drechterland in Hoogkarspel gepland. Maar 56 jaar eerder was er ook al een opening. Nadat een brand in 1956 het gemeentehuis van Hoogkarspel vernielde, verhuisde men tijdelijk naar een noodgebouw. Aan deze “bekrompen behuizing,” volgens commentaarstem Philip Bloemendal kwam in 1959 een einde. Tijdens een speciale raadsvergadering in februari 1959 opent dr. Prinsen, commissaris der koningin in Noord-Holland, het nieuwe raadhuis van Hoogkarspel door de sleutel te overhandigen aan de toenmalige burgemeester Groot.

(tekst gaat door onder deze advertenties)
Tags: 1959DrechterlandGemeentehuisHoogkarspelopeningVideoVideo van Vroeger
Deel48Tweet30VerstuurDeel8Verstuur
Advertenties van onze sponsoren
• De HorlogeSmit voor horlogereparaties en onderhoud 0611040316
• BHV materialen nodig? BHVtotaal uw partner in veiligheid!
• Ook hier adverteren? Vanaf €25,- p/maand
• Renovatie badkamer, keuken, toilet? Vertelman Tegelwerken

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populair afgelopen 24 uur

  • Knuffels, kleurexplosies en kermisbeats: Kermis Hoorn bruist van energie (foto’s)

    Knuffels, kleurexplosies en kermisbeats: Kermis Hoorn bruist van energie (foto’s)

    304 lezers
    Deel 122 Tweet 76
  • Tijdelijk kunstinitiatief vult leegstaand pand aan de Gouw in Hoorn

    264 lezers
    Deel 106 Tweet 66
  • Kruising de Bangert/De Strip afgesloten tijdens werkzaamheden op De Strip (update)

    552 lezers
    Deel 221 Tweet 138
  • Op deze uren is fietsen in voetgangersgebied Westerstraat in Enkhuizen toegestaan

    697 lezers
    Deel 279 Tweet 174
  • Hoorn had contract met Groupcard maar beëindigde dit zonder financiële gevolgen

    69 lezers
    Deel 28 Tweet 17

Advertentie

Recente reacties op artikelen

  • Jeroen Kramer op Vanaf 18 augustus werkzaamheden aan fietspad Provincialeweg en De Strip
  • Jolanda Koopmans op Kruising de Bangert/De Strip afgesloten tijdens werkzaamheden op De Strip (update)
  • Margot Broersen op Kruising de Bangert/De Strip afgesloten tijdens werkzaamheden op De Strip (update)
  • Dennis Bruin op Kruising de Bangert/De Strip afgesloten tijdens werkzaamheden op De Strip (update)
  • Jeroen Bot op Kruising de Bangert/De Strip afgesloten tijdens werkzaamheden op De Strip (update)

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

Heeft u een voorwerp verloren of gevonden?  

Heeft u een voorwerp verloren of gevonden?  

Column Peter Ursem: Vakantiesurfen

Raadsfracties kondigen interpellatiedebat aan over uitvoering amendement voetbalvelden HVV Hollandia

Hoorn had contract met Groupcard maar beëindigde dit zonder financiële gevolgen

Tijdelijk kunstinitiatief vult leegstaand pand aan de Gouw in Hoorn

Klipper de Lutgerdina uit Enkhuizen vaart inclusief mee tijdens SAIL

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welkom terug!

Login op je account

Wachtwoord vergeten?

Retrieve your password

Vul je username of e-mailadres om wachtwoord te resetten

Log In
Beheer je privacy

Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.

Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.

Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Statistieken

Marketing

Toepassingen
Altijd actief

Altijd actief
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Beheer opties
{title} {title} {title}
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Geen resultaat
Bekijken resultaten

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer