• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
zaterdag, 19 juli 2025
  • Login
OnsWestfriesland
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
OnsWestfriesland
Home Hoorn

Meisje (14) krijgt onzedelijk voorstel bij Zwaags zwembad

by ret35ew
11 juni 2015
in Hoorn, Nieuws
Reading Time: 2 mins read
A A
5
Meisje (14) krijgt onzedelijk voorstel bij Zwaags zwembad
Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen
Foto Google Streetview
Foto Google Streetview

ZWAAG – Een 14-jarig meisje is buiten bij Zwembad De Wijzend in Zwaag aangesproken door een man met de vraag of hij haar oraal mocht bevredigen. Stiefvader Richard Lippe zette het verhaal net op Facebook en waarschuwt voor deze man uit te kijken.

“Nog geen uur geleden, is mijn stiefdochter zwaar overstuur thuis gekomen, nadat zij bij zwembad de Wijzend, door een man, midden 30, werd aangesproken, met de vraag of hij haar ***** mocht……. Deze man reed in een lichtgrijze personen auto. De man heeft en mager, tot normaal postuur. Lieve vrienden, willen jullie dit bericht zoveel mogelijk delen, zodat dit jullie kids niet hoeft te overkomen. “

(tekst gaat door onder deze advertenties)

De man sprak het meisje aan toen zij naar huis wilde gaan. “Hij vroeg haar eerst hoe laat het was. En toen hij dichterbij kwam, vroeg hij of hij haar geslachtsdeel mocht likken,” aldus de stiefvader aan RTVNH.  Volgens de stiefvader heeft zij afgelopen nacht moeilijk geslapen en is erg moe. “Gelukkig is er fysiek niets gebeurd.”

Politie bekijkt beelden

Uit navraag van RTVNH blijkt dat de politie inmiddels op de hoogte is van het voorval en de melding in behandeling heeft en de camerabeelden van het zwembad gaat bekijken.  “Dit is grensoverschrijdend gedrag en willen deze man graag spreken”, aldus een woordvoerder van de politie tegen RTVNH. De man is tussen de 35 en 45 jaar, blank en heeft kort donker haar.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

http://www.facebook.com/onswestfriesland

Tags: ZwaagZwembad
Share9Tweet6SendShare2Send
Advertenties van onze sponsoren
• De HorlogeSmit voor horlogereparaties en onderhoud 0611040316
• Renovatie badkamer, keuken, toilet? Vertelman Tegelwerken
• BHV materialen nodig? BHVtotaal uw partner in veiligheid!
• Ook hier adverteren? Vanaf €25,- p/maand

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren

Populair afgelopen 24 uur

  • Uitgebreide procedure plan Appelschenkbos Wognum; meer insprak inzake huisvestingslocatie 300 arbeidsmigranten

    Uitgebreide procedure plan Appelschenkbos Wognum; meer insprak inzake huisvestingslocatie 300 arbeidsmigranten

    886 shares
    Share 354 Tweet 222
  • Stede Broec en Enkhuizen bundelen krachten tegen vaaroverlast; ‘inzet heeft positief maatschappelijk effect’

    89 shares
    Share 36 Tweet 22
  • gmb-2025-317567 : Enkhuizen – Bekendmakingen

    70 shares
    Share 28 Tweet 18
  • AppelschenkBos en Zegersweel kansrijk voor huisvesting buitenlandse werknemers

    1223 shares
    Share 489 Tweet 306
  • College legt twee middelgrote locaties voor de huisvesting van buitenlandse werknemers voor aan gemeenteraad

    141 shares
    Share 56 Tweet 35

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

Vernieuwde Raadhuislaan weer open

Stede Broec en Enkhuizen bundelen krachten tegen vaaroverlast; ‘inzet heeft positief maatschappelijk effect’

Historisch schilderij over Willem van Oranje tijdelijk te zien in stadhuis Enkhuizen

Koggenland werkt aan invulling Spreidingswet voor asielopvang; ‘in deze fase geen verdere inhoudelijke mededelingen’

Theaterseizoen in Hoorn start met escape game op het podium

Uitgebreide procedure plan Appelschenkbos Wognum; meer insprak inzake huisvestingslocatie 300 arbeidsmigranten

Nieuw dorpshuis Abbekerk in voorbereiding: bouw start eind 2026

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
Beheer je privacy

Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.

Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.

Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Statistieken

Marketing

Toepassingen
Altijd actief

Altijd actief
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Beheer opties
{title} {title} {title}
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
No Result
View All Result

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer