• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
vrijdag, 6 juni 2025
  • Login
OnsWestfriesland
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
OnsWestfriesland
Home Enkhuizen

Westfriese bedrijven grijpen naast ondernemersprijzen NH

by ret35ew
26 mei 2016
in Enkhuizen, Medemblik, Nieuws, Opmeer
Reading Time: 3 mins read
A A
0
Westfriese bedrijven grijpen naast ondernemersprijzen NH
Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen

HAARLEM – De 10e Ondernemingsverkiezing Noord-Holland, editie 2015-2016, is een groot succes geworden. In een tot de laatste plaats gevuld theater De Philharmonie in Haarlem werden respectievelijk GP Groot (Grootbedrijf), Zuiver (MKB Midden) en Klaas Bart Hovenier (MKB Klein) gekroond tot Beste Ondernemingen van Noord-Holland. De publieksprijs belandde dit jaar wederom in de Beemster en ging naar Gebr. Van ’t Hek.

De jubileumeditie van de OVNH heeft alle records verbroken. Met ruim 1.000 aanwezigen was de zaal voor de eerste keer helemaal uitverkocht. Ook brachten meer dan 17.000 mensen hun stem uit voor de Publieksprijs, het hoogste aantal ooit. ,,Het evenement leeft enorm bij ondernemers en dat zegt veel over de gedrevenheid van ons bedrijfsleven in Noord-Holland’’, aldus juryvoorzitter Jaap Bond, die aan GP Groot de prijs mocht uitreiken in de categorie Grootbedrijf.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Eindoordeel jury

Net als vorig jaar was de presentatie in handen van Rens de Jong, die de finalisten in de spannende slotronde met de nodige lastige vragen het vuur nog even aan de schenen legde. Het hielp de jury om tot haar uiteindelijke oordeel te komen. In de categorie Grootbedrijf werd GP Groot verkozen tot winnaar boven KIVO Volendam en De Eekhoorn Furniture uit Zwaagdijk Oost. Een enorme opsteker voor het bedrijf dat volgend jaar 100 jaar bestaat. Zuiver versloeg in de eindstrijd van categorie MKB Midden Kesbeke Fijne Tafelzuren BV uit Amsterdam en Zaboplant uit ’t Zand. Bij MKB Klein won Klaas Bart Hoveniers het van Chocstar uit Amsterdam en Buro Sambal uit Amstelveen.

Westfriese bedrijven

De genomineerden Westfriese bedrijven bij MKB klein was PakDeZon uit Opmeer. In de MKB categorie Midden waren dat Hydro West uit Zwaag en Seed processing uit Enkhuizen. De Eekhoorn Dutch Furniture was het nog het dichtst bij de prijs. Zij waren toe getreden tot de laatste drie in MKB Groot en mochten op het podium de vragen van presentator Rens de Jong beantwoorden. Hierop baseert de jury een deel van haar eind oordeel.

DSC_2989-3 (Large)

De regio Westfriesland presteerd bovengemiddeld met deze ondernemersverkiezing. Vorig jaar (2015) won Abovo Media uit Hoorn (foto),  2013 won Productieburo Zorro uit Wognum, 2012 Mechatronics uit Zwaag, in 2011 Berend Botje uit Zwaag en Enza Zaden en in 2010 Incotec ook uit Enkhuizen.

Indrukwekkend

De jury van de OVNH kijkt bij de beoordeling van de finalisten naar zaken waarin een onderneming zich nadrukkelijk onderscheidt. Dat kan zijn personeelsbeleid, innovatie, MVO, creativiteit en financieel beleid. Volgens Jan Willem Dijkstra van Randstad, voorzitter Stuurgroep OVNH, waren de jurybezoeken indrukwekkend. ,,We weten dat er in Noord-Holland veel mooie bedrijven zijn, maar als je de verhalen hoort van de juryleden die een kijkje mochten nemen in de keuken van deze finalisten, dan ervaar je pas echt goed de passie en het ondernemerschap en begrijp je waarom deze bedrijven excelleren en hier vanavond op het podium staan.’’

Winnaars

GP Groot uit Heiloo is met meer dan 700 medewerkers actief is in drie marktsegmenten: inzameling en recycling, brandstoffen en oliehandel, en infra en engineering. Hun credo is ‘van afval naar grondstoffen en energie’. Zuiver uit Westzaan is hét Nederlandse interieurmerk van dit moment, met een ruime collectie verrassend betaalbare meubelen, verlichting en accessoires. Interieurproducten die altijd in het teken staan van de laatste modetrends. Klaas Bart Hoveniers uit Winkel creëert en realiseert tuinen met een perfecte balans tussen mens, groen en natuur.

Publieksprijs

Winnaar van de Publieksprijs, Gebr. Van ’t Hek uit Beemster, vergaarde met 4228 stemmen ofwel 25% van de publieksstemmen. Op de dertig finalisten is een recordaantal van 17.118 stemmen uitgebracht via het online stemformulier. De Eekhoorn Dutch Furniture eindigde hierbij op de negende plaats met 468 stemmen.

De titel ‘Beste Onderneming van Noord-Holland’ is dé erkenning voor ondernemerschap in de provincie en omvat tevens een prijzenpakket ter waarde van € 5.000. Een compilatie van beelden van de finale-avond is te vinden op: www.ovnh.nl.

Tags: De EekhoornOndernemersprijzenOVNHPakdeZonSeed Processing
Share18Tweet11SendShare3Send
Advertenties van onze sponsoren
• De HorlogeSmit voor horlogereparaties en onderhoud 0611040316
• BHV materialen nodig? BHVtotaal uw partner in veiligheid!
• Renovatie badkamer, keuken, toilet? Vertelman Tegelwerken
• Ook hier adverteren? Vanaf €25,- p/maand

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren

Populair afgelopen 24 uur

  • Meerdere zwaargewonden bij ongeval op Drechterlandseweg (N505) (update)

    Meerdere zwaargewonden bij ongeval op Drechterlandseweg (N505) (update)

    2484 shares
    Share 994 Tweet 621
  • Jongen beroofd bij verkeerslichten Kwakelpad in Hoorn; politie zoekt tips en getuigen

    404 shares
    Share 162 Tweet 101
  • Brick City geopend in het oude station van Hoorn

    240 shares
    Share 96 Tweet 60
  • Zes gewonden bij ernstig ongeval op Drechterlandseweg in Bovenkarspel; politie zoekt beelden en getuigen

    210 shares
    Share 84 Tweet 53
  • Tijdelijke afsluiting N307 richting Enkhuizen

    341 shares
    Share 136 Tweet 85

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

Zes gewonden bij ernstig ongeval op Drechterlandseweg in Bovenkarspel; politie zoekt beelden en getuigen

Jongen beroofd bij verkeerslichten Kwakelpad in Hoorn; politie zoekt tips en getuigen

Mountainbike spektakel in Drechterland

Wonen met oog op de toekomst

Kindergemeenteraad Koggenland komt in actie voor Dierenwelzijn

Medemblik sluit jaarrekening positief af

Veel belangstelling voor 31e editie Truckfestival Westfriesland (terugblik)

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
No Result
View All Result

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer