• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
dinsdag, 15 juli 2025
  • Login
OnsWestfriesland
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
OnsWestfriesland
Home Hoorn

Jongen (16) verstopt stroomstootwapen in onderbroek

by Redactie
18 november 2017
in Hoorn, Nieuws
Reading Time: 2 mins read
A A
6
Jongen (16) verstopt stroomstootwapen in onderbroek
Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen

HOORN – Vrijdag rond middernacht is een 16-jarige jongen aangehouden voor het bezit van een stroomstootwapen. Dit gebeurde op de Roode Steen in Hoorn.

Een getuigen had gezien dat de jongen met het apparaat stond te spelen en belde de politie. Agenten controleerden de jongen. De verdachte had het wapen in zijn onderbroek verstopt.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

De politie heeft de jongen aangehouden en meegenomen naar het politiebureau.

Update

De agent die de aanhouding heeft verricht heeft over dit voorval een korte beschrijving gedeeld facebook. Hieruit het deel van de aanhouding en het fouilleren van de jongen.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Wij reden de Roode Steen op vanaf het Grote Oost en een ander voertuig kwam vanaf de andere zijde en hield de jongens meteen staande. Cameratoezicht had blijkbaar goed zicht op de jongens want wij hoorden vrijwel direct van onze meldkamer dat 1 van de jongens iets verstopte in zijn onderbroek. Wij hoorden het signalement van deze jongen en zagen dat deze jongen achteraan in het groepje stond, een meter achter de rest. Dat is een logische plek als je iets te verbergen hebt. De collega’s waren druk de andere jongens aan het controleren en wij pakten meteen de kans om de verdachte achteruit het groepje apart te zetten. Ik gebood hem zijn handen te spreiden en vorderde de uitlevering van het wapen. 1 arm hield ik vast zodat hij niet bij me weg kon rennen als hij dat wilde. Hij was wat jong, dus ik besloot het in spraaktaal nogmaals te herhalen. ‘ Er is gezien dat jij mogelijk een wapen bij je hebt, ik wil dat nu van je hebben.’

“De jongen ontkende, maar er was duidelijk een ‘ te’ grote bobbel te zien in zijn broek ter hoogte van zijn kruis. Hij wilde niet meewerken, oke, dan lossen we het zelf op. Ik verzocht mijn collega in opleiding de jongen vast te houden aan een arm en ik fouilleerde de jongen. Ik wilde het wapen pakken uit zijn onderbroek waarop hij los probeerde te komen, zich lichtelijk verzette en riep: ‘ey, ey!’.
Ik greep hem bij zijn bovenlichaam en vertelde hem met luide stem mee te werken. Natuurlijk begrijp ik dat het niet prettig voelt als iemand
wat uit je onderbroek wil pakken dus we proberen het nogmaals rustig. Hij verontschuldigde zich, de collega hield hem steviger vast en ik wist het wapen te pakken van hem. Wel dapper dacht ik nog van de jongen want het knopje van het stroomstootwapen stond op ‘on’ toen het in zijn onderbroek zat.. We hielden hem aan en brachten hem over naar het politiebureau voor verder onderzoek.”

(tekst gaat door onder deze advertenties)
ADVERTISEMENT
Share6Tweet4SendShare1Send
Advertenties van onze sponsoren
• De HorlogeSmit voor horlogereparaties en onderhoud 0611040316
• BHV materialen nodig? BHVtotaal uw partner in veiligheid!
• Renovatie badkamer, keuken, toilet? Vertelman Tegelwerken
• Ook hier adverteren? Vanaf €25,- p/maand

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren

Populair afgelopen 24 uur

  • Fietspad langs Provincialeweg krijgt opfrisbeurt: breder, veiliger en comfortabeler

    Fietspad langs Provincialeweg krijgt opfrisbeurt: breder, veiliger en comfortabeler

    217 shares
    Share 87 Tweet 54
  • Prutrace De Weere 2025: Uitslag, video en foto’s van de (kids)prutrace

    368 shares
    Share 147 Tweet 92
  • Prutrace De Weere 2025: Prutrace vanaf de winnaar – deel 1 (foto’s)

    166 shares
    Share 66 Tweet 42
  • Politie zoekt mogelijk slachtoffer van aanranding in trein Enkhuizen naar Hoorn

    1094 shares
    Share 438 Tweet 274
  • Burgemeester Wortelboer vol lof voor hulpverleners ongeval Drechterlandseweg

    124 shares
    Share 50 Tweet 31

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

Burgemeester Diepstraten reikt B-diploma’s uit 

Kerktoren Hem weer in topvorm na grondige restauratie; 300 vierkante meter voegwerk

Meedenken over centrumgebied Stede Broec

Meedenken over centrumgebied Stede Broec

Ecoloog Dave Vonk: “Van alle dieren zijn vogels toch wel mijn favoriet”

Ecoloog Dave Vonk: “Van alle dieren zijn vogels toch wel mijn favoriet”

Nieuwe stap voor woonwijk Hoogkarspel Zuid: inzet eerste fase bouw van circa 300 woningen

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
Beheer je privacy

Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.

Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.

Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Statistieken

Marketing

Toepassingen
Altijd actief

Altijd actief
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Beheer opties
{title} {title} {title}
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
No Result
View All Result

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer