• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
dinsdag, 15 juli 2025
  • Login
OnsWestfriesland
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
OnsWestfriesland
Home Medemblik

‘Alleen maar winnaars op Westfriese Beursvloer’

by Redactie
14 september 2017
in Medemblik, Nieuws
Reading Time: 2 mins read
A A
0
‘Alleen maar winnaars op Westfriese Beursvloer’
Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen

MEDEMBLIK – ‘Alleen maar winnaars’ is het thema van de aankomende editie van de Westfriese Beursvloer die op 23 november a.s. plaatsvindt. Een half uur na de ontvangst slaat daar om 16:30 officieel de gong en ontmoeten bedrijven en non-profitorganisaties elkaar.

Het bijzondere aan deze beursvloer is dat de portemonnees gesloten blijven, want de handel is gericht op vraag en aanbod van mensen, materiaal, kennis en klussen. Het evenement wordt door het Vrijwilligerspunt georganiseerd, in samenwerking met de Westfriese Uitdaging, de gemeente Medemblik en een groot aantal partners. Dit jaar vindt de Westfriese Beursvloer plaats in het BON theater in Medemblik.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Vraag & aanbod

Maatschappelijk verantwoord ondernemen is een thema wat bij veel (lokale) bedrijven actueel is. De beursvloer is daarmee ten eerste een uitgesproken gelegenheid om in contact te komen met non-profitorganisaties als scholen, clubs, stichtingen en verenigingen. Deze gaan de beursvloer op met een specifieke vraag. Ook bieden zij hiervoor een tegenprestatie aan. Ondernemers uit de regio gaan tegelijkertijd de vloer op met een aanbod. Na het gaan van de gong begint het handelen en proberen beide partijen een zo goed mogelijke match te vinden. Is die er, dan wordt deze officieel vastgelegd door de aanwezige notaris.

Sluiting Zoals het een echte beurs betaamd valt een uur later ook de gongslag bij het sluiten van de beurs. Dan wordt de balans opgemaakt en worden de matches bekend. Daarna volgt een gezellige gezamenlijke borrel, waar vaak nog de laatste onderhandelingen plaatsvinden.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Oproep

De ervaring leert dat hoe meer bedrijven zich aanmelden, hoe levendiger de beursvloer wordt. Uiteindelijk profiteren alle partijen, al was het maar om hun lokale netwerk uit te breiden. Geïnteresseerde bedrijven en non-profitorganisaties kunnen zich aanmelden op de website van het Vrijwilligerspunt www.vrijwilligerspunt.com/evenementen/beursvloer. Hier is ook meer informatie over het evenement terug te vinden, inclusief voorbeelden van geslaagde matches van eerdere edities.

(tekst gaat door onder deze advertenties)
ADVERTISEMENT
Share13Tweet8SendShare2Send
Advertenties van onze sponsoren
• BHV materialen nodig? BHVtotaal uw partner in veiligheid!
• Ook hier adverteren? Vanaf €25,- p/maand
• Renovatie badkamer, keuken, toilet? Vertelman Tegelwerken
• De HorlogeSmit voor horlogereparaties en onderhoud 0611040316

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren

Populair afgelopen 24 uur

  • Politie zoekt mogelijk slachtoffer van aanranding in trein Enkhuizen naar Hoorn

    Politie zoekt mogelijk slachtoffer van aanranding in trein Enkhuizen naar Hoorn

    1036 shares
    Share 414 Tweet 259
  • Prutrace De Weere 2025: Uitslag, video en foto’s van de (kids)prutrace

    263 shares
    Share 105 Tweet 66
  • Nieuwe stap voor woonwijk Hoogkarspel Zuid: inzet eerste fase bouw van circa 300 woningen

    101 shares
    Share 40 Tweet 25
  • Prutrace De Weere 2025: Prutrace deel 2 (foto’s)

    107 shares
    Share 43 Tweet 27
  • Prutrace De Weere 2025: Prutrace vanaf de winnaar – deel 1 (foto’s)

    102 shares
    Share 41 Tweet 26

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

Nieuwe stap voor woonwijk Hoogkarspel Zuid: inzet eerste fase bouw van circa 300 woningen

De Weelen krijgt vijf hectare extra bos: uitbreiding sluit aan op bestaand natuurgebied

Allemanshuis Ursem: een dorpsinitiatief voor een levendige ontmoetingsplek

Fietspad langs Provincialeweg krijgt opfrisbeurt: breder, veiliger en comfortabeler

Burgemeester Wortelboer vol lof voor hulpverleners ongeval Drechterlandseweg

Zomeravondconcert Maurits Bunt

Doorbraak ontwikkeling voormalig stadhuis Medemblik; ‘hernieuwd vertrouwen’ en vastgestelde planning werkzaamheden

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
Beheer toestemming
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
No Result
View All Result

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer