• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
zaterdag, 2 augustus 2025
  • Login
OnsWestfriesland
Zomer Sale 2025Zomer Sale 2025
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
OnsWestfriesland
Home Hoorn

Uitslagen en foto’s 10e en laatste Nadine OK run

by Redactie
15 oktober 2018
in Hoorn, Koggenland, Nieuws
Reading Time: 2 mins read
A A
0
Uitslagen en foto’s 10e en laatste Nadine OK run
Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen

SCHARWOUDE – Tijdens het organiseren van de eerste run werd al gezegd door initiatiefnemer Jacques Beemsterboer”eerst maar eens 10 keer doen.” Deze tiende keer was zondag 14 oktober en besloten was dat dit de laatste zal zijn onder de naam Nadine OK run.

De loop was ontstaan na de moord op de dochter van Jacques, Nadine. Zij was een vervend hardloper en samen liepen zij vaak over de Westerdijk voor Ootje Konkel. Het werd daarmee de start locatie van de loop en mede naamgever.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

10e editie

De tiende en afsluitende editie was tijdens een stralende herfst zon. Maar voordat de lopers van start konden werd hun assistentie gevraagd. Op het asfalt voor het startvak waren de letters v-r-e-d-e getekend waarbinnen de lopers samen het woord invulden. Dit was duidelijker leesbaar vanaf de drone die daarvoor een foto maakte.

Voor de start waren er ook nog dankwoorden aan de organisatie door minister President Mark Rutte en Minister Sander Dekker. Ook vaste deelnemer Fred Teeven sprak een woordje. De laatste twee liepen ook mee, Mark Rutte moest afhaken vanwege een blessure. Hij nam het startschot van de 10km voor zijn rekening.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Interview

Na afloop spraken wij uitgebreid met initiatiefnemer Jacques Beemsterboer. Over de totstandkoming van deze loop, de gedachte van vrede en wat zijn afscheid betekent voor zijn activiteiten voor de stichting. Dit jaar is hij verhuisd naar Doesburg en daarmee werd deze laatste loop ook een soort afscheid van Hoorn. Kijk hier het complete interview.

Foto’s

Foto’s Nadine OK run 2018 – Voor de start
Foto’s Nadine OK run 2018 – Kidsrun
Foto’s Nadine OK run 2018 – Start en Finish 10km
Foto’s Nadine OK run 2018 – Diverse fotos

Foto’s RIGS van Nadine OK run 2018

Uitslagen

Share269Tweet168SendShare47Send
Advertenties van onze sponsoren
• BHV materialen nodig? BHVtotaal uw partner in veiligheid!
• Renovatie badkamer, keuken, toilet? Vertelman Tegelwerken
• De HorlogeSmit voor horlogereparaties en onderhoud 0611040316
• Ook hier adverteren? Vanaf €25,- p/maand

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren

Populair afgelopen 24 uur

  • Hoorn maakt zich op voor Kermisweek; programma en openingstijden Kermis Hoorn 2025

    Hoorn maakt zich op voor Kermisweek; programma en openingstijden Kermis Hoorn 2025

    3637 shares
    Share 1455 Tweet 909
  • Opnieuw explosie bij woning aan de Reiger in Hoorn; bewoners krijgen slachtofferhulp aangeboden

    425 shares
    Share 170 Tweet 106
  • Gratis mini optreden 3JS bij officiële opening Kermis Hoorn 2025

    523 shares
    Share 209 Tweet 131
  • Zomeractiviteiten bij Hertenkamp Enkhuizen

    135 shares
    Share 54 Tweet 34
  • Nieuwe huurappartementen opgeleverd aan Hertog Albrechtstraat in Bovenkarspel

    105 shares
    Share 42 Tweet 26

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

Nieuwe kans voor Kids of Iron 2025; zondag 28 september

Parkeerterreinen en straten deels afgesloten tijdens (opbouw) Kermis Hoorn 2025

Nieuwe huurappartementen opgeleverd aan Hertog Albrechtstraat in Bovenkarspel

‘Samenwonen op proef’ met behoud van uitkering in Westfriesland

Opnieuw explosie bij woning aan de Reiger in Hoorn; bewoners krijgen slachtofferhulp aangeboden

Zomeractiviteiten bij Hertenkamp Enkhuizen

Sleutel voor bewoners nieuwe huurappartementen in Bovenkarspel

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
Beheer je privacy

Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.

Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.

Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Statistieken

Marketing

Toepassingen
Altijd actief

Altijd actief
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Beheer opties
{title} {title} {title}
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
No Result
View All Result

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer