• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
donderdag, 17 juli 2025
  • Login
OnsWestfriesland
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
OnsWestfriesland
Home Hoorn

Nationaal Kampioenschap Jeu de Boules bij de Bouledozers in Zwaag

by Redactie
9 april 2018
in Hoorn, lokaal
Reading Time: 2 mins read
A A
0
Nationaal Kampioenschap Jeu de Boules bij de Bouledozers in Zwaag
Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen

ZWAAG – Zaterdag 21 en zondag 22 april worden spannende dagen: Petanquevereniging de Bouledozers organiseert op verzoek van de Nederlandse Jeu de Boules Bond het Nationaal Kampioenschap Tête-à-tête. De opening zal om 10.00 uur worden verricht door sportwethouder Ben Tap. De wedstrijden beginnen om 10.15 uur, zowel op zaterdag 21 april als op zondag 22 april.

Systeem

Bij de spelvorm tête-à-tête speelt men één tegen één. Er zijn drie categorieën: mannen, vrouwen en jeugd, die tegelijkertijd spelen. Dus één man, tegen één man, één vrouw tegen één vrouw, enz.
Omdat de sluitingsdatum voor het inschrijven nog niet bereikt is, zal het
definitieve programma in de week voorafgaand aan het NK te vinden zijn op www.nlpetanque.nl.
Alles bij elkaar zult u deze dagen kunnen genieten van de behendigheid van de spelers. Tactiek, techniek, een spectaculaire aanval, opperste concentratie. Allemaal mooi om te zien.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Sstttt!

De wedstrijdleiding ziet er onder andere op toe, dat de bezoekers de spelers niet afleiden. U dient dus de nodige afstand tot de spelers in acht te nemen en uw stemgeluid aan te passen.

Smullen maar!

De hele dag staan vrijwilligers klaar om bezoekers en spelers desgewenst van een hapje en een drankje te voorzien. In onze gezellige kantine en bij mooi weer op het nog gezelliger terras kunt u smullen van uw soep, broodjes, of frietjes.  De toegang is gratis.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Locatie en parkeren

Het boulodrome en terrein van de Bouledozers ligt aan het Leekerpad 8, de laatste afslag links aan het Keern.
Aan het Leekerpad is de nodige parkeergelegenheid, maar, met zoveel deelnemers loopt het terrein snel vol. Het beste komt u op de fiets.

Share22Tweet14SendShare4Send
Advertenties van onze sponsoren
• Renovatie badkamer, keuken, toilet? Vertelman Tegelwerken
• BHV materialen nodig? BHVtotaal uw partner in veiligheid!
• De HorlogeSmit voor horlogereparaties en onderhoud 0611040316
• Ook hier adverteren? Vanaf €25,- p/maand

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren

Populair afgelopen 24 uur

  • Auto geraakt door vrachtwagen bij Avenhorn; enige verkeershinder op toerit A7

    Auto geraakt door vrachtwagen bij Avenhorn; enige verkeershinder op toerit A7

    347 shares
    Share 139 Tweet 87
  • Voorbereidingen nieuw zwembad Wervershoof in volle gang; eerste duik begin 2028?

    154 shares
    Share 62 Tweet 39
  • Betere verkeersveiligheid op N247 bij Beets en Oudendijk; Ovondes de oplossing?

    66 shares
    Share 26 Tweet 17
  • Thijs (9) verwelkomd als 50.000e bezoeker dit jaar van Museumstoomtram

    60 shares
    Share 24 Tweet 15
  • Fietspad langs Provincialeweg krijgt opfrisbeurt: breder, veiliger en comfortabeler

    260 shares
    Share 104 Tweet 65

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

LEGO-zomer in Hoorn: bouwen, bewonderen en beleven

Voorbereidingen nieuw zwembad Wervershoof in volle gang; eerste duik begin 2028?

Auto geraakt door vrachtwagen bij Avenhorn; enige verkeershinder op toerit A7

Stede Broec en Enkhuizen werken samen bij toezicht op het water

Thijs (9) verwelkomd als 50.000e bezoeker dit jaar van Museumstoomtram

Betere verkeersveiligheid op N247 bij Beets en Oudendijk; Ovondes de oplossing?

Burgemeester Diepstraten reikt B-diploma’s uit 

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
Beheer je privacy

Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.

Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.

Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Statistieken

Marketing

Toepassingen
Altijd actief

Altijd actief
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Beheer opties
{title} {title} {title}
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
No Result
View All Result

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer