• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
dinsdag, 8 juli 2025
  • Login
OnsWestfriesland
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
OnsWestfriesland
Home Hoorn

Subsidie en lening voor woningisolatie en energie opwekken

by Redactie
5 december 2018
in Hoorn, Nieuws
Reading Time: 2 mins read
A A
10
Subsidie en lening voor woningisolatie en energie opwekken

Archief foto

Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen

HOORN – Woningeigenaren die hun huis willen verduurzamen, kunnen daar in 2019 een subsidie en lening voor krijgen via de gemeente.

Met de subsidie krijg je als woningeigenaar maximaal 500 euro voor bijvoorbeeld dak- of vloerisolatie, HR++ glas, groene daken en maximaal 250 euro voor zonnepanelen. Je kunt maximaal 750 euro krijgen als je meerdere maatregelen tegelijk neemt. Tegen een gunstig tarief is er voor verschillende duurzame maatregelen een lening tot 25.000 euro mogelijk. De lening en subsidie zijn vanaf 15 januari 2019 aan te vragen.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Met de lening en de subsidie wil de gemeente het gemakkelijker maken voor inwoners om te investeren in een duurzame woning; een woning die minder energie verbruikt en comfortabeler is. In totaal is er een budget van 250.000 euro beschikbaar voor de leningen. En een budget van 100.000 euro voor de subsidie.

Subsidie

Als subsidie kun je 10 procent van de gemaakte kosten krijgen. Er geldt een maximum bedrag van 500 euro per huishouden. Voor zonnepanelen kun je maximaal 250 euro krijgen. Woningeigenaren die twee maatregelen tegelijk nemen, ontvangen 15 procent van de gemaakte kosten met een maximum van 750 euro.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Lening

Woningeigenaren kunnen minimaal 2.500 en maximaal 25.000 euro lenen. De lening is er voor bijvoorbeeld isolatie, warmtepompen en zonnepanelen.

Verenigingen van Eigenaren kunnen minimaal 10.000 en maximaal 100.000 euro lenen. Hierbij geldt de voorwaarde dat meer dan 75% van de lening gebruikt wordt voor de aanschaf van zonnepanelen.

(tekst gaat door onder deze advertenties)
ADVERTISEMENT

 Aanvraag indienen

De subsidie en/of lening moet je aanvragen voordat het werk is uitgevoerd. Inwoners van de gemeente Hoorn kunnen vanaf 15 januari 2019 een aanvraag doen. Aanvragen worden behandeld op volgorde van binnenkomst.

Ga voor meer informatie over het aanvragen van de subsidie naar www.hoorn.nl/energiesubsidie. Meer informatie over de lening staat op www.hoorn.nl/duurzaamheidslening.

Share53Tweet17SendShare5Send
Advertenties van onze sponsoren
• Ook hier adverteren? Vanaf €25,- p/maand
• De HorlogeSmit voor horlogereparaties en onderhoud 0611040316
• BHV materialen nodig? BHVtotaal uw partner in veiligheid!
• Renovatie badkamer, keuken, toilet? Vertelman Tegelwerken

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren

Populair afgelopen 24 uur

  • Hoorn stopt met toepassing staalslakken en vervangt bestaande funderingen bij onderhoud

    Hoorn stopt met toepassing staalslakken en vervangt bestaande funderingen bij onderhoud

    405 shares
    Share 162 Tweet 101
  • Vermiste Elin (12) uit Dijk en Waard weer terecht (update)

    1282 shares
    Share 513 Tweet 321
  • Bouw eerste woningen in Poort van Hoorn van start

    277 shares
    Share 111 Tweet 69
  • Rijksbijdrage voor traverse bij Poort van Hoorn blijft onzeker; kans op vertraging

    306 shares
    Share 122 Tweet 77
  • Bestuurster naar ziekenhuis na aanrijding op Middelweg in Hoorn

    256 shares
    Share 102 Tweet 64

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

Jongerenwerk Medemblik organiseert plezier en actie in de zomervakantie

Bouw eerste woningen in Poort van Hoorn van start

Museumstoomtram krijgt prominente plek in stationsgebied Hoorn; deel activiteiten naar Zwaag

Bestuurster naar ziekenhuis na aanrijding op Middelweg in Hoorn

Stichting Regio Deal Noord-Holland Noord opgericht; ‘echt aan de slag’

Zomeravondconcert Twan Bearda

Expositie ‘Dieren hebben een ziel’ is ode aan beroemde in Enkhuizen geboren schilder Paulus Potter

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
Beheer toestemming
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
No Result
View All Result

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer