• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
zaterdag, 26 juli 2025
  • Login
OnsWestfriesland
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
OnsWestfriesland
Home Hoorn

‘Alles komt samen bij Multi Traffic Point in Hoorn’; Open begin 2020

by Redactie
17 april 2019
in Hoorn, Nieuws
Reading Time: 2 mins read
A A
0
‘Alles komt samen bij Multi Traffic Point in Hoorn’; Open begin 2020

Wethouder Ben Tap met directeur Dick Jan Marees

Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen

HOORN – “Alles komt samen bij Multi Traffic Point in Hoorn”; met die slogan is vorige week donderdag de 1e paal geslagen door wethouder Ben Tap van de gemeente Hoorn.

Een nieuwe mijlpaal exact zes jaar nadat de kavelverkoop op bedrijventerrein Zevenhuis ten noorden van Hoorn begon. Tijdens de verschillende speeches werd stilgestaan dat het een lang traject is geweest maar dat iedereen, ook de inwoners van Hoorn, blij zijn met de plannen.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Het Multi Traffic Point Hoorn ofwel MTP wordt ontwikkeld door AVIA Marees. Het omvat naast een groot bemand AVIA tankstation ook vijf restaurants en een wasstraat. Directeur Dick-Jan Marees hoopt dat hoofdaannemer Dozy het complex van 17.000 m2 voor de kerst kan opleveren.

(bij)tanken

Zoals het er nu uit ziet kan over minder dan een jaar iedereen hier tanken, ook elektrisch, de auto wassen bij One 2 Wash, en de inwendige mens versterken bij SUBWAY, McDonald’s, De Beren, KFC, FEBO en Spare Rib Express. Dit laatste is in combinatie met de tankshop.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

In 2013 nog grasland

Peter van Asselt blikte namens de ontwikkelaars van Zevenhuis terug op 2013. “Toen het hier nog een half moeras was. Hoe anders is het nu? Nu al in de volgende fase wordt gebouwd, terwijl die nog niet eens bouwrijp is.” Marees meldde zich al in oktober 2013 bij de ontwikkelaar. Dit na contact bij de bouw van een ander tankstation in Medemblik ook op grond van Scholtens. Tal van varianten zijn in de tijd ontwikkeld, “Ook veel hoger, met een hotel erbij.Ik wilde altijd al een locatie waar de bestemming horeca al op zat.” Dat stond als een paal boven water voor hem.

Lokale bewoners

“Maar ook als je in de buurt woont ben je natuurlijk van harte welkom. Door middel van de fietstunnel onder de N23 kun je ook met de fiets bij ons komen. En uiteraard stopt er ook een bus voor de deur. Dus gelukkig is Multi Traffic Point Hoorn op alle mogelijke manieren bereikbaar. ”

Op dit moment is de locatie volop in ontwikkeling. Onder leiding van de projectadviseur en hoofdaannemer Dozy. De eerste ontwikkelingen zijn al zichtbaar. De eerste palen zijn de grond in. Eind 2019 wordt alles casco opgeleverd, waarna vanaf begin 2020 de restaurantondernemers hun pand kunnen inrichten.

Interview

Op de dag van de eerste paal spraken wij met directeur Dick-Jan Marees.

https://www.facebook.com/WestfrieslandinBedrijf/videos/433542200523079/

Foto’s van het plan en tijdens eerste paal

 

1 of 30
- +
ADVERTISEMENT

1.

2.

3. DCIM100MEDIADJI_0244.JPG

4. DCIM100MEDIADJI_0274.JPG

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Share352Tweet220SendShare62Send
Advertenties van onze sponsoren
• Renovatie badkamer, keuken, toilet? Vertelman Tegelwerken
• De HorlogeSmit voor horlogereparaties en onderhoud 0611040316
• Ook hier adverteren? Vanaf €25,- p/maand
• BHV materialen nodig? BHVtotaal uw partner in veiligheid!

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren

Populair afgelopen 24 uur

  • Gemeente Hoorn: geen aparte aanpak voor onderhuur door statushouders

    Gemeente Hoorn: geen aparte aanpak voor onderhuur door statushouders

    2230 shares
    Share 892 Tweet 558
  • Politie onderzoekt bomaanslag in Hoorn, getuigen gezocht

    2671 shares
    Share 1068 Tweet 668
  • Nieuwe rotonde Oostergouw-Oude Veiling in Zwaag geopend voor verkeer

    453 shares
    Share 181 Tweet 113
  • Nelly’s Café in Obdam stopt over 8 maanden; verkoop niet rond

    605 shares
    Share 242 Tweet 151
  • Politie waarschuwt voor malafide Engelssprekende klusjesmannen in regio Hoorn

    444 shares
    Share 178 Tweet 111

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

Nieuwe rotonde Oostergouw-Oude Veiling in Zwaag geopend voor verkeer

Politie waarschuwt voor malafide Engelssprekende klusjesmannen in regio Hoorn

Laatste kans: nomineer jouw favoriete bedrijf voor de NHN Business Awards 2025

Nieuwe slimme ledverlichting voor Provincialeweg in Hoorn; straks verlichting aangepast aan verkeer en weer

Medemblik onderzoekt leefbaarheid en veiligheid; ‘alleen dan kunnen we keuzes maken die passen in onze wijken en dorpen’

Hoe inclusief is uw gemeente? ‘Met deze enquête willen we beleid kunnen verbeteren’

Plannen voor woningbouw in Hoorn-Noord aangepast: gebiedsontwikkeling opgesplitst

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
Beheer je privacy

Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.

Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.

Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Statistieken

Marketing

Toepassingen
Altijd actief

Altijd actief
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Beheer opties
{title} {title} {title}
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
No Result
View All Result

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer