HOORN – Donderdagochtend rond 8.45 uur is de brandweer opgeroepen voor een brandmelding in een woning bij Winkelcentrum de Huesmolen in Hoorn.
De brand was een in woning twee hoog boven de winkel van de Pets & Co en Etos. De brand lijkt om 9.15 uur onder controle en alleen deze woning hebben getroffen.
Winkels open
Het winkelcentrum is gewoon geopend en er lijkt vooralsnog verdere schade te zijn. Ons is nog geen informatie bekend over de oorzaak of mogelijke gewonden.
Update 9.34 uur
De veiligheigheidsregio meldt dat er geen personen in de woning waren ten tijde van de brand. Voor de zekerheid wordt er ook gekeken bij omliggende woningen of de brand ook echt uit is.
Update 9.43 uur
Voor de brand is ook een dierenambulance opgeroepen voor de aanwezige huisdieren (konijn en kat). In afwachting op de dierenambulance, heeft de brandweer en de ambulance de eerste zorg verleend aan de betreffende huisdieren.