• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
woensdag, 23 juli 2025
  • Login
OnsWestfriesland
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
OnsWestfriesland
Home Enkhuizen

Westfriese Struuntocht wandelt 10.000 euro voor Westfriese gezinnen

Verrassende fundraising wandeltocht door Enkhuizen

by Redactie
25 maart 2019
in Enkhuizen, Nieuws
Reading Time: 2 mins read
A A
0
Westfriese Struuntocht wandelt 10.000 euro voor Westfriese gezinnen
Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen

ENKHUIZEN – Afgelopen zaterdag, 23 maart 2019, liepen zo’n 550 deelnemers aan de Westfriese Struuntocht 10.000 euro bij elkaar voor Stichting Leergeld Westfriesland, Kinderkledingbank Hoorn en Kinderkledingbank Stede Broec.

De Westfriese Struuntocht startte zaterdag 23 maart om 19.00 uur. Na het welkomstwoord van de voorzitter Henk Driessen, gaf de burgemeester van Enkhuizen het startsein van deze
bijzondere wandeltocht. Tijdens deze tocht wandelde deelnemers door de straten langs en in een enkel geval zelfs dwars door bijzondere, soms monumentale, panden.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

In de spotlights

Daarnaast was het een mooie manier iedereen de prachtige regio Westfriesland, en in het bijzonder de stad Enkhuizen te laten zien. Deelnemers kregen de gelegenheid om binnen te
kijken waar je normaal niet zo gauw komt. De organiserende partijen zijn trots op wat Enkhuizen te bieden heeft. “Dat hebben we op deze manier aan alle deelnemers laten zien;
Enkhuizen boeit!” aldus secretaris Natalie Huijsman.

Deelneemster: “Mijn man is geboren en getogen in Enkhuizen. Zelfs hij zag iets waar hij nog niet was geweest!” Er liepen ook een aantal kinderen mee, waarop de open studio van WEEFF Radio grote indruk maakte: ”Wij kwamen zelfs op de radio!”

(tekst gaat door onder deze advertenties)

https://www.facebook.com/westfriesestruuntocht/photos/a.365159920712825/400254023870081/?type=3&permPage=1

Samenwerking business clubs

De organisatie is een samenwerking van vier serviceclubs in/rond Enkhuizen:

  • Kiwanis Westfriesland
  • Lions Enkhuizen
  • Rotary Enkhuizen en
  • JCI Het Grootslag

Van start tot slotfeest

“Het is de eerste keer dat we de Westfriese Struuntocht organiseerden. We eindigden met een slotfeest in Brouwerij de Werf. Daar kwam natuurlijk al gauw de vraag wanneer de
volgende Westfriese Struuntocht is”, legt voorzitter Henk Driessen nader uit. “We gaan nog evalueren, maar als er een volgende stad in Westfriesland geïnteresseerd is, horen we dat
graag.”

Verrassende route

De exacte route was tot het laatste moment een verrassing. “Het was absoluut geen saaie wandeltocht, maar een ‘belevenistocht’. Niet voor niets is de slogan “Ontdek het onverwachte”, verklapt het bestuur. Zo konden deelnemers dwars door binnenmuseum van het Zuiderzeemuseum, zagen ze in de kerken waarom deze zo bijzonder waren en soms ook plannen voor de toekomst, zoals in de school De Tweemaster. Onderweg werden de wandelaars verwend met onder andere drinken, eten Sponsoren en vrijwilligers bedankt!

De organisatie dankt haar sponsoren nh1816, RegioBank, “Vrolijk fd en Westfriesland Fonds. Ook willen we alle vrijwilligers bedanken die met vele handen licht werk maakten.”

Share6Tweet4SendShare1Send
Advertenties van onze sponsoren
• Ook hier adverteren? Vanaf €25,- p/maand
• De HorlogeSmit voor horlogereparaties en onderhoud 0611040316
• Renovatie badkamer, keuken, toilet? Vertelman Tegelwerken
• BHV materialen nodig? BHVtotaal uw partner in veiligheid!

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren

Populair afgelopen 24 uur

  • Strandje Julianapark vraagt aandacht; ook na oplevering van het veel grotere stadsstrand in Hoorn

    Strandje Julianapark vraagt aandacht; ook na oplevering van het veel grotere stadsstrand in Hoorn

    5101 shares
    Share 2040 Tweet 1275
  • Medemblik stopt uitwerking toekomstplan camping De Molenwurf in Wognum door landelijke ontwikkeling

    2540 shares
    Share 1016 Tweet 635
  • Meer bezoekers naar binnenstad Hoorn: ’toerisme en winkelen in de lift’

    1422 shares
    Share 569 Tweet 356
  • Bankhelpdeskfraude bij vrouw (84) in Hoorn; Man (op foto) koopt met pinpas voor €2400 bij elektronicazaak

    894 shares
    Share 358 Tweet 224
  • Johannes Poststraat in Hoorn tijdelijk open: tweede fase rioolvernieuwing start in november

    1101 shares
    Share 440 Tweet 275

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

Fusie Theo Rood en Hoogwout leidt tot landelijke pechhulp met lokale gezichten

Glaspoort legt glasvezel aan in Stede Broec

Auto vat vlam tijdens rit op Oosterdijk in Enkhuizen

Aan de slag bij huttendorp Hoogkarspel; thema dit jaar: Boerderij

Medemblik stopt uitwerking toekomstplan camping De Molenwurf in Wognum door landelijke ontwikkeling

Meer bezoekers naar binnenstad Hoorn: ’toerisme en winkelen in de lift’

Zomeravondconcert Sander van den Houten

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
Beheer je privacy

Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.

Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.

Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Statistieken

Marketing

Toepassingen
Altijd actief

Altijd actief
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Beheer opties
{title} {title} {title}
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
No Result
View All Result

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer