• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
woensdag, 16 juli 2025
  • Login
OnsWestfriesland
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
OnsWestfriesland
Home Hoorn

Popronde Hoorn een mooie muzikale zondagmiddag [foto’s video’s]

by Redactie
28 oktober 2019
in Hoorn, Nieuws, Westfriesland Regio
Reading Time: 2 mins read
A A
0
Popronde Hoorn een mooie muzikale zondagmiddag [foto’s video’s]

Optreden Beryl Anne in De Boterhal. Foto Alex Gitzels/Westfriesland Media.

Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen

HOORN – Zondag 27 oktober kon de regio in Hoorn genieten van 40 gratis optredens verdeeld over zo’n 17 locaties in de Hoornse binnenstad. Die dag trok het reizende Popronde circus neer in Hoorn. Met een grote diversiteit aan muziekstijlen; Van Punk en Garage tot Pop, Soul en lieve luisterliedjes.

Mike Warrink kijkt namens de organisatie in Hoorn tevreden terug op het gratis popfestival. Hij schat in dat bijna 2000 bezoekers een of meerdere bands hebben bezocht. “De vijfde editie is vlekkeloos verlopen met een hoop drukte, enthousiaste locatie-eigenaren, acts en bezoekers. Heel veel blije gezichten op een mooie muzikale zondagmiddag.”

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Hoogtepunten

Mike zelf ook muziekliefhebber noemt enkele hoogtepunten. “Queen’s Pleasure in The Golden Cut, Áslaug in Uptown Records, Electric Company in ‘t Kroegie, A.M. Sam in Swaf (foto’s hieronder), Sterre Weldring in Local Hoorn, YSA in the 80’s (foto’s hieronder), Alison’s Fall in Het Huis Verloren (foto’s hieronder), Get Jealous in t’ Kroegie, Robin Kester in de Boterhal, Suzy V in Uptown Records en de afterparty (Gumbo Kings + Tricklebolt) in het Huis Verloren.”

Gegroeid in bands en locaties

Mike kijk terug op wat hij heeft opgebouwd. “We hebben sinds ik als eindverantwoordelijke fungeer de afgelopen drie jaar met een lange termijn planning gewerkt, met name voor het realiseren van een geleidelijke groei en een toenemende draagvlak (van lokale partners, de gemeente en locatie eigenaren). Dat het dan echter ook allemaal lukt verbaasd mij in positieve zin! Daarnaast was dit programma steviger qua sound (van de acts) en in omvang, waarbij mij (nogmaals in positieve zin) op is gevallen dat ook het massaal aanwezige publiek hiervoor open staat.”

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Popronde Hoorn 2020

Aan al het moois komt een einde. “Na drie edities Popronde Hoorn zwaai ik af als eindverantwoordelijke! Met het oog op 5 jaar Popronde Hoorn en 25 jaar Popronde Nederland voelde dit als het juiste moment om een nieuw team met een frisse blik naar het concept en de stad te laten kijken.” Natuurlijk probeert Mike het festival in goede handen achter te laten. Hij heeft hiervoor Tessel van der Klei bereid gevonden.

“Verder zal de gehele line-up van volgend jaar (we werken als programmeur elk jaar met een nieuwe selectie) geheel anders zijn, en zal de reeds ingezette groei (qua deelnemende locaties en aantal te bezichtigen acts) meer stabiliseren. Het knusse karakter (veel acts te bewonderen op een gering aantal locaties heel dicht bij elkaar gelegen) geven de Popronde in Hoorn zijn charme.”

(tekst gaat door onder deze advertenties)
ADVERTISEMENT

‘Plekje in de stad verdiend’

Hoe kijkt hij terug op de afgelopen drie edities onder zijn leiding? “Deze opzet waar de afgelopen jaren van dit festival naartoe is gewerkt, hebben er voor gezorgd dat Popronde Hoorn een festival is dat zijn plekje in de stad heeft verdient.”

Foto’s

[vc_column_text el_class=”socialGalleryYes”]

Cafe 80’s: YSA
Cafe 80’s: YSA
Cafe 80’s: YSA
Optreden Beryl Anne in De Boterhal. Foto Alex Gitzels/Westfriesland Media.
Boterhal: Beryl Anne

Boterhal: Beryl Anne
Boterhal: Beryl Anne
Boterhal: Beryl Anne
Boterhal: Beryl Anne
Boterhal: Beryl Anne

Boterhal: Beryl Anne
Boterhal: Beryl Anne
Boterhal: Beryl Anne
Cafe 80’s: The Beatnik
Cafe 80’s: The Beatnik

Cafe 80’s: The Beatnik
Cafe 80’s: The Beatnik
Cafe 80’s: The Beatnik
Cafe 80’s: The Beatnik
Huis Verloren: Alison’s Fall

Huis Verloren: Alison’s Fall
Huis Verloren: Alison’s Fall
Huis Verloren: Alison’s Fall
Swaf: A.M. Sam
Swaf: A.M. Sam

Swaf: A.M. Sam
Swaf: A.M. Sam
Swaf: A.M. Sam
Swaf: A.M. Sam
Swaf: A.M. Sam

Optreden A.M. Sam in Swaf. Foto Alex Gitzels/Westfriesland Media
Proosten: Merel Sophie
Proosten: Merel Sophie

[/vc_column_text]

Video’s

[vc_row][vc_column][vc_video link=”https://youtu.be/Pdhn5HeiLxk”][/vc_column][/vc_row]
[vc_row][vc_column][vc_video link=”https://youtu.be/JqXy5HN75J4″][/vc_column][/vc_row]
[vc_row][vc_column][vc_video link=”https://youtu.be/b_OIo5IV270″][/vc_column][/vc_row]

Tags: Popronde
Share57Tweet36SendShare10Send
Advertenties van onze sponsoren
• De HorlogeSmit voor horlogereparaties en onderhoud 0611040316
• BHV materialen nodig? BHVtotaal uw partner in veiligheid!
• Ook hier adverteren? Vanaf €25,- p/maand
• Renovatie badkamer, keuken, toilet? Vertelman Tegelwerken

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren

Populair afgelopen 24 uur

  • Fietspad langs Provincialeweg krijgt opfrisbeurt: breder, veiliger en comfortabeler

    Fietspad langs Provincialeweg krijgt opfrisbeurt: breder, veiliger en comfortabeler

    220 shares
    Share 88 Tweet 55
  • Prutrace De Weere 2025: Uitslag, video en foto’s van de (kids)prutrace

    374 shares
    Share 150 Tweet 94
  • Politie zoekt mogelijk slachtoffer van aanranding in trein Enkhuizen naar Hoorn

    1104 shares
    Share 442 Tweet 276
  • Prutrace De Weere 2025: Prutrace vanaf de winnaar – deel 1 (foto’s)

    168 shares
    Share 67 Tweet 42
  • Burgemeester Wortelboer vol lof voor hulpverleners ongeval Drechterlandseweg

    124 shares
    Share 50 Tweet 31

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

Burgemeester Diepstraten reikt B-diploma’s uit 

Kerktoren Hem weer in topvorm na grondige restauratie; 300 vierkante meter voegwerk

Meedenken over centrumgebied Stede Broec

Meedenken over centrumgebied Stede Broec

Ecoloog Dave Vonk: “Van alle dieren zijn vogels toch wel mijn favoriet”

Ecoloog Dave Vonk: “Van alle dieren zijn vogels toch wel mijn favoriet”

Nieuwe stap voor woonwijk Hoogkarspel Zuid: inzet eerste fase bouw van circa 300 woningen

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
Beheer je privacy

Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.

Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.

Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Statistieken

Marketing

Toepassingen
Altijd actief

Altijd actief
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Beheer opties
{title} {title} {title}
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
No Result
View All Result

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer