• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
dinsdag, 8 juli 2025
  • Login
OnsWestfriesland
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
OnsWestfriesland
Home Hoorn

Oud-burgemeester Goldschmeding treedt toe in bestuur Pisa

by Redactie
11 maart 2020
in Hoorn, Nieuws
Reading Time: 1 min read
A A
0
Oud-burgemeester Goldschmeding treedt toe in bestuur Pisa
Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen

HOORN – Oud-burgemeester van Stede Broec Marian Goldschmeding treedt toe tot het bestuur van de Stichting Inloophuis Pisa in Hoorn. Pisa is een warm en gastvrij huis voor mensen die geconfronteerd worden met kanker, hun naasten en hun nabestaanden.

Marian Goldschmeding was na haar rol als burgemeester van Stede Broec (2010-2016) actief als Directeur-bestuurder van de Stichting Veilig Thuis Kennemerland. Ze heeft veel zin in haar nieuwe bestuursrol bij Pisa: “Bij de Samenloop voor Hoop, een 24-uurs sponsorloop voor KWF kankerbestrijding en inloophuis Pisa, was ik onder de indruk van het enthousiasme waarmee de mensen Pisa zich inzetten voor anderen. Later heb ik ook persoonlijk ervaren wat het inloophuis kan betekenen in de zware strijd tegen kanker. Daarom wil ik graag als bestuurslid mijn steentje bijdragen aan Pisa.”

(tekst gaat door onder deze advertenties)

‘Versterking’

Bestuursvoozitter Karin Zeeman is blij met de recente versterking: “Ik ken Marian uit haar werkzame leven als burgemeester en zij straalt grote betrokkenheid uit. Daarnaast heeft zij een groot netwerk en is een verbinder, zeer welkome eigenschappen voor een bestuursfunctie bij Pisa.”

Over Pisa

Pisa is op alle weekdagen geopend en de eerste zaterdag van de maand. Pisa bestaat sinds 2009. Jaarlijks maken honderden bezoekers uit West-Friesland gebruik van de mogelijkheid om binnen te lopen of deel te nemen aan activiteiten, variërend van ontspanningsmassage, yoga, creatieve activiteiten en zingen tot lotgenotencontact en gerichte cursussen en informatiebijeenkomsten.  Voor kinderen en jongeren zijn er aparte activiteiten: kindertijd en chill@pisa. Pisa draait grotendeels op vrijwilligers en is voor 75% afhankelijk van donaties en giften. Deelnemers aan de activiteiten betalen een kleine bijdrage. Inloophuis Pisa is gevestigd aan de draafsingel 59 in Hoorn.

(tekst gaat door onder deze advertenties)
(tekst gaat door onder deze advertenties)
ADVERTISEMENT
Share81Tweet51SendShare14Send
Advertenties van onze sponsoren
• Ook hier adverteren? Vanaf €25,- p/maand
• Renovatie badkamer, keuken, toilet? Vertelman Tegelwerken
• De HorlogeSmit voor horlogereparaties en onderhoud 0611040316
• BHV materialen nodig? BHVtotaal uw partner in veiligheid!

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren

Populair afgelopen 24 uur

  • Hoorn stopt met toepassing staalslakken en vervangt bestaande funderingen bij onderhoud

    Hoorn stopt met toepassing staalslakken en vervangt bestaande funderingen bij onderhoud

    441 shares
    Share 176 Tweet 110
  • Bouw eerste woningen in Poort van Hoorn van start

    313 shares
    Share 125 Tweet 78
  • Vermiste Elin (12) uit Dijk en Waard weer terecht (update)

    1311 shares
    Share 524 Tweet 328
  • Bestuurster naar ziekenhuis na aanrijding op Middelweg in Hoorn

    279 shares
    Share 112 Tweet 70
  • Rijksbijdrage voor traverse bij Poort van Hoorn blijft onzeker; kans op vertraging

    320 shares
    Share 128 Tweet 80

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

Jongerenwerk Medemblik organiseert plezier en actie in de zomervakantie

Bouw eerste woningen in Poort van Hoorn van start

Museumstoomtram krijgt prominente plek in stationsgebied Hoorn; deel activiteiten naar Zwaag

Bestuurster naar ziekenhuis na aanrijding op Middelweg in Hoorn

Stichting Regio Deal Noord-Holland Noord opgericht; ‘echt aan de slag’

Zomeravondconcert Twan Bearda

Expositie ‘Dieren hebben een ziel’ is ode aan beroemde in Enkhuizen geboren schilder Paulus Potter

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
Beheer toestemming
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
No Result
View All Result

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer