REGIO – “Bij zes van de 25 woonzorglocaties van zorgaanbieder Omring is er op dit moment meer dan een (mogelijke) besmetting”. Dit meldt Job Leeuwerke, Manager Communicatie van Omring. “Van de in totaal ongeveer 1300 bewoners bij Omring gaat het hierbij om circa 25 bewoners die (mogelijk) besmet zijn.”
Bij deze zes locaties zit ook Martinus in Medemblik. De overige vijf locaties worden vanwege de privacy niet bekend gemaakt. “Op deze locaties worden dan alle noodzakelijke maatregelen getroffen. Onderdeel daarvan is dat alle bewoners en contactpersonen hierover geïnformeerd worden. Bij een bewezen besmetting melden wij dit aan de GGD en handelen wij volgens RIVM-richtlijnen.”
“meer dan 100% inzet”
Leeuwerke geeft aan dat de zorgprofessionals zich met hart en ziel blijven inzetten om het de bewoners zo aangenaam mogelijk te maken. “We zijn dan ook enorm onder de indruk en trots op al onze medewerkers die zich meer dan 100% inzetten om de zorg aan onze cliënten ook in deze moeilijke tijden goed te laten verlopen. Zeker nu familie en vrijwilligers de locaties niet kunnen bezoeken.”