• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
maandag, 18 augustus 2025
  • Login
OnsWestfriesland
Bol AlgemeenBol Algemeen
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
Geen resultaat
Bekijken resultaten
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
Geen resultaat
Bekijken resultaten
OnsWestfriesland
Home 112NHN

Week verkeerscontroles Driehuizen Wervershoof; 30 boetes, hoogste snelheid 122 kmp/u

Door Redactie
25 mei 2021
in 112NHN, Medemblik, Nieuws, Westfriesland Regio
Leestijd:2 minuten
A A
0
Week verkeerscontroles Driehuizen Wervershoof; 30 boetes, hoogste snelheid 122 kmp/u

Beeld politie.nl

Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen

WERVERSHOOF – Wekelijks controleert het Team Verkeer van de politie in Noord-Holland in het kader van het project ‘Hotspot’ op een plaats in de regio waar in verhouding veel ernstige aanrijdingen plaatsvinden of verkeersgevaarlijke situaties ontstaan. Afgelopen week waren er controles op de weg Driehuizen in Wervershoof.

Deze weg is gekozen omdat hier verkeersongevallen plaatsvinden die vaak mede worden veroorzaakt door een te hoge snelheid. De politie selecteert de controleplaatsen onder andere op basis van ongevalsregistraties. Gedurende een week worden dagelijks op verschillende tijdstippen controles gehouden op snelheid, het bellen met of het vasthouden van een mobiele telefoon, verkeersgedrag en het dragen van veiligheidsgordels en valhelmen.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Week van 12 – 21 mei

Tussen 12 mei en 21 mei hebben de collega’s van Team Verkeer Noord-Holland op verschillende tijden verkeerscontroles gehouden op de weg Driehuizen in Wervershoof. De nadruk lag op de kruising met de Veenakkers waar in een jaar tijd al 7 geregistreerde ongevallen hebben plaatsgevonden. Daar zaten ook ongevallen met letsel bij.

Met radar, laser en rijdende controles zijn 30 bekeuringen geschreven voor de overschrijding van de maximumsnelheid. Op deze weg, waar je 80 km/u mag rijden, was gedurende de controle de hoogst gemeten snelheid 122 km/u.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Diverse boetes

Een van de overtreders was een scooterrijder. De bestuurder kreeg naast een bekeuring voor 24 km overschrijding, een WOK-melding (Wachten Op Keuring) en moest met zijn passagier verder lopen en de scooter laten herkeuren bij de Rijksdienst voor het Wegverkeer.

Een andere snelheidsovertreder reed op de Veenakkers met twee versleten en beschadigde autobanden waar de persoon ook een bekeuring voor kreeg. Op de Veenakkers geldt een maximumsnelheid van 60 km/u. Ook kregen twee racende auto’s die aan de verkeerde kant van de doorgetrokken streep en de vluchtheuvel reden, een bekeuring.

Verder werden diverse bestuurders van landbouwvoertuigen gewaarschuwd voor het niet goed zekeren van de lading en de overschrijding van de maximale lengte van 18,75 meter, omdat zij met twee te grote aanhangwagens over de weg reden.

Tags: DriehuizenVerkeerscontroleWervershoof
Deel167Tweet104VerstuurDeel29Verstuur
Advertenties van onze sponsoren
• Renovatie badkamer, keuken, toilet? Vertelman Tegelwerken
• De HorlogeSmit voor horlogereparaties en onderhoud 0611040316
• Ook hier adverteren? Vanaf €25,- p/maand
• BHV materialen nodig? BHVtotaal uw partner in veiligheid!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populair afgelopen 24 uur

  • Stadsstrand perfect plekje voor vuurwerkshow kermis Hoorn (foto’s en video’s)

    Stadsstrand perfect plekje voor vuurwerkshow kermis Hoorn (foto’s en video’s)

    3066 lezers
    Deel 1226 Tweet 767
  • Aanpassing toegang restaurant De Woeste Hoogte: tijdelijk afsluiting N307 Westfrisiaweg in Bovenkarspel

    569 lezers
    Deel 228 Tweet 142
  • Vanavond spectaculaire vuurwerkshow bij kermis Hoorn; andere positie pontons

    11704 lezers
    Deel 4682 Tweet 2926
  • Politie onderzoekt steekincident op Achterom in Hoorn

    921 lezers
    Deel 368 Tweet 230
  • Knuffels, kleurexplosies en kermisbeats: Kermis Hoorn bruist van energie (foto’s)

    1618 lezers
    Deel 647 Tweet 405

Advertentie

Recente reacties op artikelen

  • Nanna Delang op Politie onderzoekt steekincident op Achterom in Hoorn
  • Nelly Bakker op Vanavond spectaculaire vuurwerkshow bij kermis Hoorn; andere positie pontons
  • Thijs Out op Eerste editie Eenhoorncup tijdens Hoornse kermis
  • Caroline Bosman op Politie onderzoekt steekincident op Achterom in Hoorn
  • Sascha Geertman op Vanavond spectaculaire vuurwerkshow bij kermis Hoorn; andere positie pontons

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

Aanpassing toegang restaurant De Woeste Hoogte: tijdelijk afsluiting N307 Westfrisiaweg in Bovenkarspel

Zilver voor Jordy Mol (Nibbixwoud) bij synchroonspringen op World Games in China; ‘nooit durven dromen’

Automobilist (46) rijdt door na aanrijding met voetganger en wordt vervolgens aangehouden in Middenmeer

Politie onderzoekt steekincident op Achterom in Hoorn

Eerste editie Eenhoorncup tijdens Hoornse kermis

Vanavond spectaculaire vuurwerkshow bij kermis Hoorn; andere positie pontons

Hemmeromloop 2025 met nieuw parcours en frisse uitstraling

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welkom terug!

Login op je account

Wachtwoord vergeten?

Retrieve your password

Vul je username of e-mailadres om wachtwoord te resetten

Log In
Beheer je privacy

Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.

Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.

Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Statistieken

Marketing

Toepassingen
Altijd actief

Altijd actief
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Beheer opties
{title} {title} {title}
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Geen resultaat
Bekijken resultaten

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer