• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
dinsdag, 12 augustus 2025
  • Login
OnsWestfriesland
Bol AlgemeenBol Algemeen
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
Geen resultaat
Bekijken resultaten
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
Geen resultaat
Bekijken resultaten
OnsWestfriesland
Home Nieuws

Geert Schipper telt af naar Paralympische triatlon in Tokio; Countdown 3

Door Redactie
25 augustus 2021
in Nieuws, Opmeer, Sport, Westfriesland Regio
Leestijd:2 minuten
A A
0
Geert Schipper telt af naar Paralympische triatlon in Tokio; Countdown 3

Still uit video fb.com/geertschipper

Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen

SPANBROEK – Paratriatleet Geert Schipper (1977) uit Spanbroek gaat op 29 augustus wederom voor een topprestatie bij de triatlon tijdens de Paralympisch Spelen in Tokyo. In Rio won hij zilver achter landgenoot Jetze Plat. Via zijn facebookpagina telt hij af. Elke dag een kijkje in deze laatste voorbereidingen naar dé wedstrijd. De start is op 28 augustus 23.30 uur Nederlandse tijd.

Countdown 3

Nog 3 dagen voor de start van mijn 2e Paralympische Spelen.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Vandaag niks over ons maar gewoon over het Olympische dorp.
Het zijn 21 appartementencomplexen, gebouwd langs het water in het Harumi-district. Wij wonen tijdens de Spelen in gebouw nummer 7. Tijdens de Paralympische Spelen wonen er ongeveer 8000 mensen uit alle windstreken van de wereld. Het olympisch dorp heeft een gigantische eetzaal. 2 verdiepingen boven elkaar waar je 24/7 bijna alle soorten eten kan krijgen. Pannenkoeken en spruitjes hebben ze echter niet.

Overal hangen posters waarop de coronamaatregelen staan. Een feestje bouwen in het dorp is min of meer verboden. De lounge is echt een klein stukje Nederland. Een plek waar wij als sporters ons rustig kunnen terugtrekken en even kunnen chillen.” Ik kom er nooit. Er rijden elektrische onbemande busjes rond. Snel gaan ze niet

(tekst gaat door onder deze advertenties)

De kamers van ons zijn eenvoudig maar heel efficiënt ingericht. De badkamer is perfect, niks overbodig en ook niks te kort aan hulpmiddelen. De bedden zijn gemaakt van recyclebaar, stevig karton. Op de blauw-witte dekbedden staat de tekst ‘Tokyo 2020′. We hebben geen eigen keuken, wel een super werkende Airco. Die van mij staat op 16 graden.

De kamers worden na de Spelen omgebouwd tot luxe appartementen, die bewoond gaan worden door Japanners. Omdat het mondiale sportevenement met een jaar moest worden uitgesteld vanwege het coronavirus, moest de organisatie ook met de ongeveer 900 kopers van de appartementen in gesprek. Zij kunnen pas na de Olympische en Paralympische Spelen hun nieuwe woning betrekken.

https://www.facebook.com/100001171981899/videos/pcb.4187534601295565/885916662005386

Tags: Geert SchipperParalympsische SpelenSpanbroek
Deel31Tweet19VerstuurDeel5Verstuur
Advertenties van onze sponsoren
• BHV materialen nodig? BHVtotaal uw partner in veiligheid!
• De HorlogeSmit voor horlogereparaties en onderhoud 0611040316
• Renovatie badkamer, keuken, toilet? Vertelman Tegelwerken
• Ook hier adverteren? Vanaf €25,- p/maand

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populair afgelopen 24 uur

  • Waterspektakel van brandweer Hoorn in Julianapark

    Waterspektakel van brandweer Hoorn in Julianapark

    227 lezers
    Deel 91 Tweet 57
  • Vanaf 18 augustus werkzaamheden aan fietspad Provincialeweg en De Strip

    186 lezers
    Deel 74 Tweet 47
  • Brandweer Blokker organiseert waterspektakel bij Han Hoekstrahof

    178 lezers
    Deel 71 Tweet 45
  • Meisje gewond bij aanrijding in Oostwoud, automobilist rijdt door

    165 lezers
    Deel 66 Tweet 41
  • Plukdag in De Garden Enkhuizen: bloemen, kunst en natuur op zaterdag 16 augustus

    1136 lezers
    Deel 454 Tweet 284

Advertentie

Recente reacties op artikelen

  • Marlous Pippel op Waterspektakel van brandweer Hoorn in Julianapark
  • Dennis Visser op Waterspektakel van brandweer Hoorn in Julianapark
  • Yvonne Bulterman op Nieuwe focusflitsers controleren op smartphonegebruik in Noord-Holland
  • Elly Beemsterboer de Vries op Brandweer Blokker organiseert waterspektakel bij Han Hoekstrahof
  • OnsWestfriesland op Auto belandt in sloot naast parkeerplaats in Zwaag

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

Meisje gewond bij aanrijding in Oostwoud, automobilist rijdt door

Vanaf 18 augustus werkzaamheden aan fietspad Provincialeweg en De Strip

Brandweer Blokker organiseert waterspektakel bij Han Hoekstrahof

Waterspektakel van brandweer Hoorn in Julianapark

Tentoonstelling ‘Van graftrommel tot QR-code’ in Pakhuis Oud Hoorn

Zomerpop in Hoogwoud krijgt carnavalesk tintje met De Deurdarsers

Hendricks Karavaan brengt cultureel festival naar Huis Bonck in Hoorn; ‘erfgoed leeft, bruist en verbindt’

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welkom terug!

Login op je account

Wachtwoord vergeten?

Retrieve your password

Vul je username of e-mailadres om wachtwoord te resetten

Log In
Beheer je privacy

Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.

Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.

Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Statistieken

Marketing

Toepassingen
Altijd actief

Altijd actief
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Beheer opties
{title} {title} {title}
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Geen resultaat
Bekijken resultaten

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer