• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
woensdag, 30 juli 2025
  • Login
OnsWestfriesland
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
OnsWestfriesland
Home Hoorn

Sinterklaas komt 12 november weer aan in de haven van Hoorn

by Redactie
4 november 2022
in Hoorn, Nieuws, Westfriesland Regio
Reading Time: 1 min read
A A
0
Sinterklaas komt 12 november weer aan in de haven van Hoorn

Archieffoto 2018 WFTV

Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen

HOORN – Op zaterdag 12 november zal menig kinderhart sneller kloppen. De schoentjes worden weer gezet, verlanglijstjes gemaakt en wortels massaal ingeslagen. De Sint is in aantocht! Het programma in de haven start om 11.00 uur en rond 11.30 uur arriveert Sinterklaas met zijn pieten met de pakjesboot.

In de haven zal de pakjesboot vakkundig aanmeren om de enthousiaste bezoekers te begroeten. Daarna zal de Sint op zijn paard de route vervolgen door de binnenstad. Op verschillende plekken in de stad worden een korte stops ingelast en zijn er gezellige activiteiten op de Roode Steen.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Route

De route is vanaf de haven, Korenmarkt, Grote Oost, Roode Steen, Kerkplein, Nieuwstraat, Korte Achterstraat, Gedempte Turfhaven, Grote Noord tot aan de Roode Steen en dan weer terug richting Kleine Noord, oversteek naar Kleine Noord, Noorderkerk ( eind- en feestlocatie ). Daar worden feestelijke activiteiten georganiseerd met Manon Ballon, Piet Smit (zangpiet ) een DJ en natuurlijk Sinterklaas en zijn pieten.

Hier kun je nog een laatste glimp van de goedheiligman op pikken voordat hij aan de slag gaat met alle verlanglijstjes. De Sinterklaasintocht wordt mede mogelijk gemaakt door Berend Botje, gemeente Hoorn en ‘Hoorn, echt mooi’.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Foto uit video intocht Sinterklaas in Hoorn (2018) van Westfriesland TV

Tags: hoornsinterklaas
Share124Tweet78SendShare22Send
Advertenties van onze sponsoren
• BHV materialen nodig? BHVtotaal uw partner in veiligheid!
• Renovatie badkamer, keuken, toilet? Vertelman Tegelwerken
• Ook hier adverteren? Vanaf €25,- p/maand
• De HorlogeSmit voor horlogereparaties en onderhoud 0611040316

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren

Populair afgelopen 24 uur

  • Brand in dak van woning in Enkhuizen; Korte Burgwal tijdelijk afgesloten

    Brand in dak van woning in Enkhuizen; Korte Burgwal tijdelijk afgesloten

    425 shares
    Share 170 Tweet 106
  • Erfgoedvereniging roept gemeenteraad Opmeer op tot behoud historisch pand

    349 shares
    Share 140 Tweet 87
  • Politie redt schaap uit sloot in Zwaag

    240 shares
    Share 96 Tweet 60
  • Verbeteren verkeersveiligheid Zuiderdijk; Delen afsluiten voor doorgaand gemotoriseerd verkeer de oplossing?

    245 shares
    Share 98 Tweet 61
  • Politie waarschuwt voor malafide Engelssprekende klusjesmannen in regio Hoorn

    646 shares
    Share 258 Tweet 162

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

Erfgoedvereniging roept gemeenteraad Opmeer op tot behoud historisch pand

Aanrijtijden ambulances in Enkhuizen binnen norm, aldus college

We Promise, Wallplug Records en Jonathan Hoost genomineerd voor Feico de Leeuw Award 2025

Brug naar park op de Tijm afgesloten

Zomerstop gemeentenieuws Drechterland in krant

Brand in dak van woning in Enkhuizen; Korte Burgwal tijdelijk afgesloten

Zomerstop gemeentenieuws Enkhuizen

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
Beheer je privacy

Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.

Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.

Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Statistieken

Marketing

Toepassingen
Altijd actief

Altijd actief
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Beheer opties
{title} {title} {title}
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
No Result
View All Result

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer