BENNINGBROEK – De commissie Kap en Dek van het Westfries Genootschap organiseert zaterdag 11 juni a.s. een kostuumpresentatie en daarop volgend een veiling van antiek, sieraden, aanverwante artikelen en curiosa. Locatie: Dorpshuis De Vang, Molenstraat 42 in Benningbroek.
Iedereen is welkom, ook als u geen lid bent van het Westfries Genootschap en de toegang is gratis. Jaarlijks komen er veel bezoekers om de circa 150 kavels te bezichtigen en iets moois aan hun verzameling toe te voegen.
Kleding
De afgelopen maanden hebben de dames van de kostuumcursus hard gewerkt om een prachtige japon of ondergoed te naaien; deze kleding laten zij graag aan u zien. Vervolgens start de veiling, waarbij Ronald de Groot de veilinghamer hanteert. Notaris Jan Salman houdt toezicht op een goede gang van zaken.
Informatie
Zaal open : 12.30 uur voor het bezichtigen van de kavels
Kostuumshow : 13.30 uur waarna een korte pauze
Veiling : 14.30 uur
In de aanloop naar 11 juni worden diverse kavels getoond op onze Facebook pagina.
Voor meer informatie: Lies Smit 0229-571909 of kap-en-dek@quicknet.nl