• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
dinsdag, 22 juli 2025
  • Login
OnsWestfriesland
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
OnsWestfriesland
Home Nieuws

Puur for Kids kerstactie; ‘voor wie het niet gewoon is met Kerstmis cadeautjes te krijgen’

by Redactie
6 december 2022
in Nieuws, Westfriesland Regio
Reading Time: 3 mins read
A A
0
Puur for Kids kerstactie; ‘voor wie het niet gewoon is met Kerstmis cadeautjes te krijgen’

Beeld Pexels/Any Lane

Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen

REGIO – Stichting Puur for Kids hoopt dit jaar meer dan 800 kinderen blij te maken uit gezinnen die zijn aangesloten bij Voedselbank West-Friesland, Langedijk, Alkmaar en Zaanstad. Meedoen kan door een kaartje uit de Puur for Kids Kerstboom vervullen of via online aankoop cadeaubon

De jaarlijkse kerstactie van Stichting Puur for Kids weer voor de deur. Op verschillende locaties in West-Friesland en Alkmaar en omgeving worden er vanaf 6 december kerstbomen geplaatst. In die kerstbomen hangen de kaartjes. De kerstactie loopt tot en met 15 december 2022, zodat alle cadeau’s met kerst kunnen worden bezorgt en uitgepakt.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Afgelopen twee jaar

De afgelopen twee jaar heeft Stichting Puur for Kids niet stilgezeten, integendeel. Daar waar Covid-19 ons allemaal opzadelde met diverse uitdagingen is het voor Puur for Kids de tijd geweest waarin de stichting meer en meer geprofessionaliseerd is. De website is uitgebreid met een webshop en de kerstactie is in de afgelopen twee jaar volledig online uitgevoerd. De kerstbomen werden zeker gemist in het West-Friese straatbeeld, maar de online actie heeft gezorgd voor een groter bereik: meer donaties en meer dan 500 blije kids met Kerstmis!

Nieuwe projecten

Daarnaast is Stichting Puur for Kids aan de slag gegaan met de ontwikkeling van diverse deelprojecten, zodat de stichting deze kinderen gedurende het jaar op specifieke gebieden kan blijven ondersteunen. Dit blijkt in deze huidige tijd harder nodig dan ooit.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Zo heeft Stichting Puur for Kids ‘beweegtassen’ bedacht voor jonge kinderen, om hen te stimuleren te gaan of blijven bewegen. Ook biedt de stichting laptops met Squla pakketten aan om leerachterstanden te voorkomen en zorgt Puur for Kids in samenwerking met Stumpel voor goed gevulde schooltassen voor leerlingen die naar het middelbaar onderwijs gaan.

Meehelpen

Je kunt dit jaar op drie manieren deelnemen aan de kerstactie.

  • Ga naar een van de locaties, pak een kaartje uit de boom en koop een cadeautje voor een jongen of meisje in de leeftijd die het op kaartje staat. Leg het ingepakte cadeautje met het kaartje terug onder de boom op een van de locaties en de stichting zorgt dat het wordt opgehaald.
  • Wil je liever een cadeaubon cadeau geven? Ga naar www.puurforkids.nl/webshop en kies een kaartje voor een jongen of meisje uit een van de vier leeftijdscategorieën (0-3) (4-7) (8-12) (13-18). Kies daarna een winkel waar je een cadeaubon van wilt kopen, bepaal het bedrag en reken af via iDEAL. Aan het einde van de actie koopt de stichting de gekozen cadeaubonnen bij de desbetreffende winkel en zorgt zij ervoor dat die vlak voor Kerstmis terechtkomen bij de kinderen.
  • Natuurlijk is het dit jaar ook mogelijk om een donatie te doen. Ga hiervoor naar www.puurforkids.nl/doneren, bepaal het bedrag en reken af via iDEAL.

Het uitgangspunt is en blijft: een kind doet iets voor een kind. Daarom hoopt de stichting dat er ook dit jaar weer genoeg papa’s, mama’s, opa’s en oma’s zullen zijn die samen met hun (klein)kind een cadeau of cadeaubon zullen uitkiezen.

Wil je op een andere manier bijdragen aan de actie? Neem contact op via info@puurforkids.nl voor de mogelijkheden.

(tekst loopt door onder deze kaart)

Donateurs

Funding voor al deze projecten is hard nodig en komt van donaties van particulieren, bedrijven, scholen en deelopbrengsten van charitatieve events. Stichting Puur for Kids heeft sinds 2020 een ANBI status. Voor donateurs betekent dit dat zij hun giften mogen aftrekken van de inkomsten- of vennootschapsbelasting

Tags: Puur for Kids
Share58Tweet36SendShare10Send
Advertenties van onze sponsoren
• BHV materialen nodig? BHVtotaal uw partner in veiligheid!
• Renovatie badkamer, keuken, toilet? Vertelman Tegelwerken
• Ook hier adverteren? Vanaf €25,- p/maand
• De HorlogeSmit voor horlogereparaties en onderhoud 0611040316

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren

Populair afgelopen 24 uur

  • Strandje Julianapark vraagt aandacht; ook na oplevering van het veel grotere stadsstrand in Hoorn

    Strandje Julianapark vraagt aandacht; ook na oplevering van het veel grotere stadsstrand in Hoorn

    5083 shares
    Share 2033 Tweet 1271
  • Medemblik stopt uitwerking toekomstplan camping De Molenwurf in Wognum door landelijke ontwikkeling

    2518 shares
    Share 1007 Tweet 630
  • Meer bezoekers naar binnenstad Hoorn: ’toerisme en winkelen in de lift’

    1408 shares
    Share 563 Tweet 352
  • Bankhelpdeskfraude bij vrouw (84) in Hoorn; Man (op foto) koopt met pinpas voor €2400 bij elektronicazaak

    887 shares
    Share 355 Tweet 222
  • Johannes Poststraat in Hoorn tijdelijk open: tweede fase rioolvernieuwing start in november

    1094 shares
    Share 438 Tweet 274

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

Fusie Theo Rood en Hoogwout leidt tot landelijke pechhulp met lokale gezichten

Glaspoort legt glasvezel aan in Stede Broec

Auto vat vlam tijdens rit op Oosterdijk in Enkhuizen

Aan de slag bij huttendorp Hoogkarspel; thema dit jaar: Boerderij

Medemblik stopt uitwerking toekomstplan camping De Molenwurf in Wognum door landelijke ontwikkeling

Meer bezoekers naar binnenstad Hoorn: ’toerisme en winkelen in de lift’

Zomeravondconcert Sander van den Houten

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
Beheer je privacy

Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.

Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.

Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Statistieken

Marketing

Toepassingen
Altijd actief

Altijd actief
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Beheer opties
{title} {title} {title}
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
No Result
View All Result

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer