• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
zaterdag, 16 augustus 2025
  • Login
OnsWestfriesland
Bol AlgemeenBol Algemeen
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
Geen resultaat
Bekijken resultaten
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
Geen resultaat
Bekijken resultaten
OnsWestfriesland
Home Drechterland

VNG jaarcongres in Westfriesland; Ruim 2600 bezoekers het moois van de regio tonen [video]

Door Redactie
22 juni 2022
in Drechterland, Enkhuizen, Hoorn, Koggenland, Medemblik, Nieuws, Opmeer, Stede Broec, Westfriesland Regio
Leestijd:2 minuten
A A
0
VNG jaarcongres in Westfriesland; Ruim 2600 bezoekers het moois van de regio tonen [video]
Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen

HOORN – Na twee jaar is het op 28 en 29 juni eindelijk weer zover. Het VNG Jaarcongres in Westfriesland. Een congres van de Vereniging Nederlandse Gemeenten (VNG) voor gemeentebestuurders in Nederland; Van raadsleden, wethouders, burgemeesters tot aan griffiers. Het congres duurt twee dagen en wordt gehouden bij IJsbaan De Westfries en op het stadsstrand naast Schouwburg Het Park.

Daarmee wordt Westfriesland deze dagen het decor waar gemeentebestuurders uit heel Nederland elkaar kunnen ontmoeten. Tijdens de opening op dinsdagochtend zal Koningin Maxima via een videoboodschap de bezoekers toespreken en heet burgemeester Jan Nieuwenburg namens de Westfriese burgemeesters iedereen welkom in de regio.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Kansen voor onze regio

Dit congres biedt een impuls aan de regionale economie. Denk bijvoorbeeld aan de volle hotels in de regio. Of het diner voor 1600 gasten dat wordt verzorgd met producten uit eigen regio. De overige gasten dineren op andere plekken in de buurt. Dat zijn veel horecabezoeken.

Het is een unieke kans om Westfriesland op de kaart te zetten bij een grote doelgroep in één keer. Dit doen we door de locaties voor middagsessies te laten plaatsvinden bij regionale bedrijven. Tijdens deze sessies delen we naast gemeentelijke thema’s ook informatie van onze partners, zoals zorgorganisatie Omring en Seed Valley. Ook uniek is de samenwerking met partijen zoals school Tabor College d’Ampte: 37 leerlingen helpen bij het diner. Van in de keuken tot aan in de bediening.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Video interview

Van Wattingen vertelt in onderstaande video wat het VNG jaarcongres is, waarom belangrijk voor de regio en wat ‘wij’ hiervan gaan merken tijdens 28 en 29 juni.

Video 2019

Na de bekendmaking dat Westfriesland de gastheer zou gaan worden van het VNG jaarcongres van 2020 sprak onze partnerwebsite Westfrieslandinbedrijf.nl met drie trotse burgemeesters. Daarbij ook de inmiddels overleden Gertjan Nijpels van de gemeente Opmeer. De locatie, een holle IJsbaan de Westfries waar de opening en de jaarvergadering op 28 en 29 juni zal gaan plaatsvinden.

Wat merkt u van het congres?

Het congres vindt vooral plaats rondom de ijsbaan De Westfries en schouwburg Het Park. Door pendelbussen in te zetten, zullen inwoners weinig tot geen last ervaren van verkeersdrukte. Er zijn twee korte tijdelijke wegafsluitingen

  • Op dinsdag 28 juni is van 8:00 – 14:00 er een wegafsluiting voor doorgaand verkeer. Deze loopt van de kruising Bobeldijk / Parallelweg via de brug over de snelweg tot aan de Bobeldijkerweg en vanaf de kruising Keern /Bobeldijkerweg tot aan Samcity. Dit is in verband met het VNG jaarcongres. De Bobeldijkerweg en de Zomervaart zijn tussen deze tijden alleen vanaf het Keern de buurt in- en uit te rijden.
  • Op dinsdag 28 juni is tussen 10:00-12:00 en 16:30-18:30 de Westerdijk vanaf de kruising met De Hulk afgesloten voor doorgaand verkeer. Dit is in verband met het VNG jaarcongres.

 

Tags: InterviewVNG jaarcongres
Deel294Tweet184VerstuurDeel51Verstuur
Advertenties van onze sponsoren
• Renovatie badkamer, keuken, toilet? Vertelman Tegelwerken
• BHV materialen nodig? BHVtotaal uw partner in veiligheid!
• Ook hier adverteren? Vanaf €25,- p/maand
• De HorlogeSmit voor horlogereparaties en onderhoud 0611040316

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populair afgelopen 24 uur

  • Vanavond spectaculaire vuurwerkshow bij kermis Hoorn; andere positie pontons

    Vanavond spectaculaire vuurwerkshow bij kermis Hoorn; andere positie pontons

    9724 lezers
    Deel 3890 Tweet 2431
  • Stadsstrand perfect plekje voor vuurwerkshow kermis Hoorn (foto’s en video’s)

    637 lezers
    Deel 255 Tweet 159
  • Knuffels, kleurexplosies en kermisbeats: Kermis Hoorn bruist van energie (foto’s)

    1224 lezers
    Deel 490 Tweet 306
  • Politie onderzoekt steekincident op Achterom in Hoorn

    288 lezers
    Deel 115 Tweet 72
  • Nieuwe beweegpalen in winkelgebied Enkhuizen; ‘Westerstraat veiliger maken’

    144 lezers
    Deel 58 Tweet 36

Advertentie

Recente reacties op artikelen

  • Sascha Geertman op Vanavond spectaculaire vuurwerkshow bij kermis Hoorn; andere positie pontons
  • Annemiek Pilger op Vanavond spectaculaire vuurwerkshow bij kermis Hoorn; andere positie pontons
  • Karina Oudejans op Vanavond spectaculaire vuurwerkshow bij kermis Hoorn; andere positie pontons
  • Nico Van Langen op Vanavond spectaculaire vuurwerkshow bij kermis Hoorn; andere positie pontons
  • Lisa Dijkhuis op Vanavond spectaculaire vuurwerkshow bij kermis Hoorn; andere positie pontons

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

Politie onderzoekt steekincident op Achterom in Hoorn

Eerste editie Eenhoorncup tijdens Hoornse kermis

Vanavond spectaculaire vuurwerkshow bij kermis Hoorn; andere positie pontons

Hemmeromloop 2025 met nieuw parcours en frisse uitstraling

Nieuwe beweegpalen in winkelgebied Enkhuizen; ‘Westerstraat veiliger maken’

Vrijdag herdenking Japanse capitulatie bij Veteranenmonument Hoorn

Stoomsloepenweekend en rondvaarten vanaf Stoommachinemuseum Medemblik

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welkom terug!

Login op je account

Wachtwoord vergeten?

Retrieve your password

Vul je username of e-mailadres om wachtwoord te resetten

Log In
Beheer je privacy

Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.

Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.

Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Statistieken

Marketing

Toepassingen
Altijd actief

Altijd actief
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Beheer opties
{title} {title} {title}
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Geen resultaat
Bekijken resultaten

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer