• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
zondag, 17 augustus 2025
  • Login
OnsWestfriesland
Bol AlgemeenBol Algemeen
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
Geen resultaat
Bekijken resultaten
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
Geen resultaat
Bekijken resultaten
OnsWestfriesland
Home Medemblik

Vrijwilligers en verenigingen vinden elkaar bij Vrijwilligersmarkt in Medemblik

Door Redactie
10 oktober 2023
in Medemblik, Nieuws, Westfriesland Regio
Leestijd:2 minuten
A A
0
Vrijwilligers en verenigingen vinden elkaar bij Vrijwilligersmarkt in Medemblik
Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen

MEDEMBLIK – De tweede editie van de Vrijwilligersmarkt in Medemblik, georganiseerd door Vrijwilligerspunt Westfriesland in opdracht van de gemeente Medemblik, werd afgelopen zaterdag goed bezocht.

Zo’n 250 bezoekers kwamen op de Vrijwilligersmarkt af in woonzorglocatie Valbrug waar ruim 30 organisaties uit Medemblik e.o. lieten zien hoe divers vrijwilligerswerk is. Alies Zwaan van de Omring: “We doen al jaren mee met de vrijwilligersmarkt, maar ik weet niet wat me overkomt: zoveel vrijwilligers hebben we nog nooit geworven!”

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Succes

Niet alleen de Omring wist bezoekers enthousiast te maken, ook Tourist Information Medemblik. Tineke Druijff: “We doen voor de eerste keer mee, dus wist niet wat ik kon verwachten. Maar wat een succes! Ik begin met een praatje, mensen informeren over wat wij doen en daar worden de meesten blijkbaar enthousiast over. Ik heb al van zes potentiële vrijwilligers gegevens mogen noteren.”

Sandra Boes van EdiNOVA: “Wij hoorden pas twee dagen geleden dat we toch op de vrijwilligersmarkt konden staan; er was een plek vrij gekomen. Wat ben ik blij dat ik hier ben! Veel leuke en serieuze gesprekken gevoerd. Ik heb al vijf bezoekers genoteerd die anderstaligen willen helpen met participeren in de maatschappij. Van het begeleiden naar sociale activiteiten tot het helpen bij het invullen van formulieren.”

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Taalvrijwilligers

Vrijwilligerspunt stond met een aparte markttafel voor afdeling Taalhuis. Irene Mosch: “We hebben dringend taalvrijwilligers nodig. Niet alleen in Medemblik overigens, in heel West-Friesland! Taalvrijwilligers die een-op-een mensen die nieuw zijn in Nederland willen helpen met de Nederlandse taal. Maar ook taalvrijwilligers die conversatielessen willen geven. Vooral in Medemblik zoeken we daarnaast voorlezers voor ons project SamenVoorlezen. Inmiddels heb ik zeven namen genoteerd van mensen die taalvrijwilliger willen worden. Dus ik ben super enthousiast over vandaag!”


Oriënteren

Bezoekers lieten zich verrassen door de aanwezige organisaties, of kwamen gericht naar een organisatie. Mevrouw De Bot: “Ik heb een slechte schouder, dus kan helaas niet alles. Maar ik wil heel graag iets doen. Ik ben snel enthousiast, maar heb met mezelf afgesproken dat ik niet meteen ‘ja’ zeg. Ik ga informatie verzamelen en dan kijk ik thuis rustig wat me het meest aanspreekt.” Christian Metsel: “Ik heb drie zoontjes, dus eigenlijk ben ik daar al heel druk mee, maar ik wil toch graag nog iets van vrijwilligerswerk doen. Maar dan niet op een vaste dag of tijdstip. Ik heb al veel organisaties gesproken waar het mogelijk is om vrijwilligerswerk te doen, ook wanneer het mij uitkomt. Dus ik denk dat ik wel iets passends ga vinden tussen al het aanbod!”

Vacaturebank

De Vrijwilligersmarkt gemist? Op de vacaturebank van Vrijwilligerspunt staan ruim 400 vrijwilligersvacatures: www.vrijwilligerspunt.com/vacaturebank

De Vrijwilligersmarkt Medemblik was dit jaar onderdeel van het ‘Kom erbij Festival’ dat zaterdag 7 oktober door de gemeente Medemblik werd georganiseerd in het kader van de Week tegen Eenzaamheid.

Tags: medemblikVrijwilligersVrijwilligerspunt
Deel79Tweet49VerstuurDeel14Verstuur
Advertenties van onze sponsoren
• De HorlogeSmit voor horlogereparaties en onderhoud 0611040316
• BHV materialen nodig? BHVtotaal uw partner in veiligheid!
• Ook hier adverteren? Vanaf €25,- p/maand
• Renovatie badkamer, keuken, toilet? Vertelman Tegelwerken

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populair afgelopen 24 uur

  • Stadsstrand perfect plekje voor vuurwerkshow kermis Hoorn (foto’s en video’s)

    Stadsstrand perfect plekje voor vuurwerkshow kermis Hoorn (foto’s en video’s)

    2823 lezers
    Deel 1129 Tweet 706
  • Vanavond spectaculaire vuurwerkshow bij kermis Hoorn; andere positie pontons

    11668 lezers
    Deel 4667 Tweet 2917
  • Politie onderzoekt steekincident op Achterom in Hoorn

    882 lezers
    Deel 353 Tweet 221
  • Aanpassing toegang restaurant De Woeste Hoogte: tijdelijk afsluiting N307 Westfrisiaweg in Bovenkarspel

    298 lezers
    Deel 119 Tweet 75
  • Knuffels, kleurexplosies en kermisbeats: Kermis Hoorn bruist van energie (foto’s)

    1577 lezers
    Deel 631 Tweet 394

Advertentie

Recente reacties op artikelen

  • Nanna Delang op Politie onderzoekt steekincident op Achterom in Hoorn
  • Nelly Bakker op Vanavond spectaculaire vuurwerkshow bij kermis Hoorn; andere positie pontons
  • Thijs Out op Eerste editie Eenhoorncup tijdens Hoornse kermis
  • Caroline Bosman op Politie onderzoekt steekincident op Achterom in Hoorn
  • Sascha Geertman op Vanavond spectaculaire vuurwerkshow bij kermis Hoorn; andere positie pontons

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

Aanpassing toegang restaurant De Woeste Hoogte: tijdelijk afsluiting N307 Westfrisiaweg in Bovenkarspel

Zilver voor Jordy Mol (Nibbixwoud) bij synchroonspringen op World Games in China; ‘nooit durven dromen’

Automobilist (46) rijdt door na aanrijding met voetganger en wordt vervolgens aangehouden in Middenmeer

Politie onderzoekt steekincident op Achterom in Hoorn

Eerste editie Eenhoorncup tijdens Hoornse kermis

Vanavond spectaculaire vuurwerkshow bij kermis Hoorn; andere positie pontons

Hemmeromloop 2025 met nieuw parcours en frisse uitstraling

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welkom terug!

Login op je account

Wachtwoord vergeten?

Retrieve your password

Vul je username of e-mailadres om wachtwoord te resetten

Log In
Beheer je privacy

Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.

Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.

Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Statistieken

Marketing

Toepassingen
Altijd actief

Altijd actief
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Beheer opties
{title} {title} {title}
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Geen resultaat
Bekijken resultaten

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer