• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
maandag, 28 juli 2025
  • Login
OnsWestfriesland
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
OnsWestfriesland
Home Hoorn

Hoorn: ‘Laatste mogelijkheid aanvraag energietoeslag’

by Redactie
16 april 2024
in Hoorn, Nieuws
Reading Time: 1 min read
A A
0
Hoorn: ‘Laatste mogelijkheid aanvraag energietoeslag’

Beeld via AI/Adobe Firefly

Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen

HOORN – Vraag nog voor 1 juni uw energietoeslag over 2023 aan. Deze energietoeslag kon vanaf 1 december worden aangevraagd door mensen met een laag inkomen. Er zijn ondertussen veel mensen die deze toeslag hebben aangevraagd en ontvangen. Toch deelt de gemeente nogmaals de oproep voor deze aanvraag op haar website.

Heeft u de energietoeslag nog niet aangevraagd? Dan kunt u dit nog doen door het formulier in te vullen dat op de website staat (www.hoorn.nl/energietoeslag). U kunt het formulier ook op het stadhuis ophalen. 2023 is het laatste jaar dat de energietoeslag wordt uitgekeerd, u kunt geen aanvraag indienen over 2024.

Wat is de energietoeslag?

De kosten voor gas en elektriciteit zijn in 2023 hoog geweest. Mensen hebben moeite gehad om hun energierekening te betalen. De overheid wil deze mensen graag helpen. Daarom is er de energietoeslag. Dat geld is bedoeld om u te helpen met het betalen van de rekeningen voor gas en elektriciteit, ook al is dat in 2023 geweest.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Geldzorgen

Indien u moeite heeft met rondkomen, of andere geldzorgen heeft, kunt u contact opnemen met Team Rondkomen van Gemeente Hoorn. Bel of kom langs tijdens een van de inloopspreekuren hoorn.nl/inloopspreekuren. U kunt ook bellen op 0229 22 00 of mailen via rondkomen@hoorn.nl.

Bron tekst en foto: Gemeente Hoorn

(tekst gaat door onder deze advertenties)
Tags: energietoeslagGemeente Hoornhoorn
Share90Tweet56SendShare16Send
Advertenties van onze sponsoren
• De HorlogeSmit voor horlogereparaties en onderhoud 0611040316
• BHV materialen nodig? BHVtotaal uw partner in veiligheid!
• Ook hier adverteren? Vanaf €25,- p/maand
• Renovatie badkamer, keuken, toilet? Vertelman Tegelwerken

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren

Populair afgelopen 24 uur

  • Gemeente Hoorn: geen aparte aanpak voor onderhuur door statushouders

    Gemeente Hoorn: geen aparte aanpak voor onderhuur door statushouders

    2997 shares
    Share 1199 Tweet 749
  • Politie onderzoekt bomaanslag in Hoorn, getuigen gezocht

    2973 shares
    Share 1189 Tweet 743
  • Verdachte van woningoverval in Leerdam aangehouden in Zwaag

    290 shares
    Share 116 Tweet 73
  • Nieuwe rotonde Oostergouw-Oude Veiling in Zwaag geopend voor verkeer

    576 shares
    Share 230 Tweet 144
  • Nelly’s Café in Obdam stopt over 8 maanden; verkoop niet rond

    726 shares
    Share 290 Tweet 182

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

Nieuwe rotonde Oostergouw-Oude Veiling in Zwaag geopend voor verkeer

Politie waarschuwt voor malafide Engelssprekende klusjesmannen in regio Hoorn

Laatste kans: nomineer jouw favoriete bedrijf voor de NHN Business Awards 2025

Nieuwe slimme ledverlichting voor Provincialeweg in Hoorn; straks verlichting aangepast aan verkeer en weer

Medemblik onderzoekt leefbaarheid en veiligheid; ‘alleen dan kunnen we keuzes maken die passen in onze wijken en dorpen’

Hoe inclusief is uw gemeente? ‘Met deze enquête willen we beleid kunnen verbeteren’

Plannen voor woningbouw in Hoorn-Noord aangepast: gebiedsontwikkeling opgesplitst

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
Beheer je privacy

Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.

Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.

Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Statistieken

Marketing

Toepassingen
Altijd actief

Altijd actief
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Beheer opties
{title} {title} {title}
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
No Result
View All Result

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer