• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
woensdag, 20 augustus 2025
  • Login
OnsWestfriesland
Bol AlgemeenBol Algemeen
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
Geen resultaat
Bekijken resultaten
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
Geen resultaat
Bekijken resultaten
OnsWestfriesland
Home Hoorn

Zwembad De Wijzend in Zwaag open? Weercijfer bepaalt openstellingsrooster

Door Redactie
23 april 2024
in Hoorn, Nieuws, Westfriesland Regio
Leestijd:1 minuten
A A
3
Zwembad De Wijzend in Zwaag open? Weercijfer bepaalt openstellingsrooster

Archieffoto Alex Gitzels/Westfriesland Media

Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen

ZWAAG – Zwembad De Wijzend in Zwaag introduceert een vernieuwend openstellingsrooster gebaseerd op het weercijfer van Weeronline. Dit initiatief, dat al door diverse buitenbaden in Nederland wordt toegepast, biedt naar eigen zeggen flexibele openingstijden afhankelijk van de weersomstandigheden.

Vanaf dit jaar zullen de openingstijden van De Wijzend variëren. “We experimenteren met een variabel rooster dat afhankelijk is van het weercijfer, een systeem dat inzicht geeft in de geschiktheid van het weer voor buitenactiviteiten,” staat te lezen in de informatieflyer voor dit seizoen. Het weercijfer voor de volgende dag zal dagelijks vóór 18:00 uur op de website van het zwembad gepubliceerd worden, maar bezoekers kunnen deze informatie ook zelf opzoeken via Weeronline.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Waterhoorn

De Wijzend heeft ook aangekondigd dat het zomerabonnement dit jaar uitgebreid zal worden. Abonnees kunnen met dit abonnement niet alleen in het buitenbad, maar nu ook in het binnenzwembad De Waterhoorn terecht. Dit biedt zwemmers de optie om ook bij slecht weer te genieten van een zwemdag.

Voorverkoop

De voorverkoop van het zomerabonnement bij De Wijzend is al even mogelijk. Hiervoor geldt een vroegboekkorting van 10% op het zomerabonnement voor degenen die vóór 28 april 2024 hun abonnement aanschaffen. Geïnteresseerden kunnen gebruikmaken van de kortingscode 𝗭𝗢𝗠𝗘𝗥𝟮𝟬𝟮𝟰 op de website van het zwembad.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Het zwembad opent zondag 28 april voor het eerst de deuren voor het zwem- en recreatie publiek.

Uit de flyer van Optisport/De Wijzend
Tags: ZwaagZwembad De Wijzend
Deel281Tweet176VerstuurDeel49Verstuur
Advertenties van onze sponsoren
• De HorlogeSmit voor horlogereparaties en onderhoud 0611040316
• BHV materialen nodig? BHVtotaal uw partner in veiligheid!
• Ook hier adverteren? Vanaf €25,- p/maand
• Renovatie badkamer, keuken, toilet? Vertelman Tegelwerken

Reacties 3

  1. Anita Ridderbusch says:
    1 jaar geleden

    Bibi Van Dijk

  2. René Postel says:
    1 jaar geleden

    Slim! Ik heb in een buitenbad gewerkt in West Friesland en op de mindere dagen zaten we voor de Kat zijn viool.

  3. Trudie Greefkes-Broers says:
    1 jaar geleden

    Dus als het een warme dag is het het zwembad dan ook langer open dan de gewone openingstijden en dat dan ook in het weekend?

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populair afgelopen 24 uur

  • Aanpassing toegang restaurant De Woeste Hoogte: tijdelijk afsluiting N307 Westfrisiaweg in Bovenkarspel

    Aanpassing toegang restaurant De Woeste Hoogte: tijdelijk afsluiting N307 Westfrisiaweg in Bovenkarspel

    2981 lezers
    Deel 1192 Tweet 745
  • Terugblik; Veel mensen op de been met Lappendag Hoorn (video’s)

    552 lezers
    Deel 221 Tweet 138
  • Opgroeien met de jaarmarkt: Blokker viert 40 jaar levendige traditie

    349 lezers
    Deel 140 Tweet 87
  • Griezeldorp Zwaag komt tot leven: kinderen bouwen eerste middag met hulp van ouders aan hun spookhut (foto’s)

    449 lezers
    Deel 180 Tweet 112
  • Participatieweek Hoogkarspel Zuid; van pizzaparty tot geschiedenislessen en gebiedscafé

    120 lezers
    Deel 48 Tweet 30

Advertentie

Recente reacties op artikelen

  • Ivan Hooijman op Droge zomers en stijgende vraag: hoe houden we ons water op peil?
  • Jill Rondhuis op Opgroeien met de jaarmarkt: Blokker viert 40 jaar levendige traditie
  • Esther Scheper-van Der Meer op Aanpassing toegang restaurant De Woeste Hoogte: tijdelijk afsluiting N307 Westfrisiaweg in Bovenkarspel
  • Harry Schouten op Aanpassing toegang restaurant De Woeste Hoogte: tijdelijk afsluiting N307 Westfrisiaweg in Bovenkarspel
  • Esther Scheper-van Der Meer op Aanpassing toegang restaurant De Woeste Hoogte: tijdelijk afsluiting N307 Westfrisiaweg in Bovenkarspel

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

Enquête beschermd dorpsgezicht Broekerhaven

Hoornse binnenstad wordt openluchtgalerie tijdens ‘Kunst in de Etalage’

Participatieweek Hoogkarspel Zuid; van pizzaparty tot geschiedenislessen en gebiedscafé

Opgroeien met de jaarmarkt: Blokker viert 40 jaar levendige traditie

Stadhuis Enkhuizen 21 augustus tot 11.00 uur gesloten

Gemeentehuis Stede Broec donderdag tot 11.00 uur gesloten

Griezeldorp Zwaag komt tot leven: kinderen bouwen eerste middag met hulp van ouders aan hun spookhut (foto’s)

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welkom terug!

Login op je account

Wachtwoord vergeten?

Retrieve your password

Vul je username of e-mailadres om wachtwoord te resetten

Log In
Beheer je privacy

Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.

Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.

Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Statistieken

Marketing

Toepassingen
Altijd actief

Altijd actief
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Beheer opties
{title} {title} {title}
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Geen resultaat
Bekijken resultaten

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer