• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
dinsdag, 12 augustus 2025
  • Login
OnsWestfriesland
Bol AlgemeenBol Algemeen
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
Geen resultaat
Bekijken resultaten
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
Geen resultaat
Bekijken resultaten
OnsWestfriesland
Home Nieuws

Brug A7 bij Purmerend vanaf 21 oktober 2024 weer beschikbaar

Door Redactie
9 juli 2024
in Nieuws, Westfriesland Regio, Westfrieslandinbedrijf
Leestijd:2 minuten
A A
0
Brug A7 bij Purmerend vanaf 21 oktober 2024 weer beschikbaar

Foto RIjkswaterstaat

Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen

PURMEREND – De brug in de A7 bij Purmerend is vanaf maandag 21 oktober 2024 versterkt en weer beschikbaar voor al het verkeer. Dit meldt Rijkswaterstaat. Oorspronkelijk zouden de werkzaamheden aan de brug op 1 september 2024 klaar zijn.

Inmiddels is duidelijk geworden dat de aannemer meer tijd nodig heeft om al het werk af te kunnen ronden. Dit komt met name door uitgestelde boringen en het repareren van aanvullende schade aan het beton van de brug.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Uitgestelde boringen

Boringen werden uitgesteld vanwege de trillingen van de vele vrachtwagens, die ondanks het verbod over de brug bleven rijden. Met het afsluiten van de rijstrook die het dichtst langs het werkterrein liep, bleef de constructieve veiligheid van de brug en de veiligheid van het personeel dat op de brug werkt gewaarborgd en kon de brug verder versterkt worden. Bij de liggers van de brug moest aanvullende betonschade worden gerepareerd.

Deze schade kon pas geconstateerd worden na het weghalen van al het asfalt op de brug. Na het herstellen van de schade zijn de nieuwe voegen in de brug aangebracht.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Ombouw verkeerssituatie brug A7 Purmerend

Vanaf eind juli 2024 wordt de andere zijde van de brug versterkt. Al het verkeer rijdt dan over het versterkte brugdeel. Volgens de laatste berekeningen is het niet nodig om voor het boren in het beton van de brug weer een rijstrook af te sluiten. Dit betekent dat het verkeer tot het einde van de werkzaamheden over 4 rijstroken kan blijven rijden.

Het vrachtwagen- en busverbod blijft ook tot het einde van de werkzaamheden van kracht, zowel op de A7 als in Purmerend. Om de ombouw naar de andere kant van de brug veilig te kunnen maken is de A7 in het weekend van 27 juli 2024 ’s nachts telkens in 1 richting afgesloten. Verkeer wordt dan met gele borden ter plekke omgeleid.

Tags: PurmerendwerkbrugA7
Deel35Tweet22VerstuurDeel6Verstuur
Advertenties van onze sponsoren
• Ook hier adverteren? Vanaf €25,- p/maand
• Renovatie badkamer, keuken, toilet? Vertelman Tegelwerken
• BHV materialen nodig? BHVtotaal uw partner in veiligheid!
• De HorlogeSmit voor horlogereparaties en onderhoud 0611040316

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populair afgelopen 24 uur

  • Waterspektakel van brandweer Hoorn in Julianapark

    Waterspektakel van brandweer Hoorn in Julianapark

    273 lezers
    Deel 109 Tweet 68
  • Vanaf 18 augustus werkzaamheden aan fietspad Provincialeweg en De Strip

    231 lezers
    Deel 92 Tweet 58
  • Brandweer Blokker organiseert waterspektakel bij Han Hoekstrahof

    199 lezers
    Deel 80 Tweet 50
  • Meisje gewond bij aanrijding in Oostwoud, automobilist rijdt door

    181 lezers
    Deel 72 Tweet 45
  • Plukdag in De Garden Enkhuizen: bloemen, kunst en natuur op zaterdag 16 augustus

    1171 lezers
    Deel 468 Tweet 293

Advertentie

Recente reacties op artikelen

  • Marlous Pippel op Waterspektakel van brandweer Hoorn in Julianapark
  • Dennis Visser op Waterspektakel van brandweer Hoorn in Julianapark
  • Yvonne Bulterman op Nieuwe focusflitsers controleren op smartphonegebruik in Noord-Holland
  • Elly Beemsterboer de Vries op Brandweer Blokker organiseert waterspektakel bij Han Hoekstrahof
  • OnsWestfriesland op Auto belandt in sloot naast parkeerplaats in Zwaag

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

Meisje gewond bij aanrijding in Oostwoud, automobilist rijdt door

Vanaf 18 augustus werkzaamheden aan fietspad Provincialeweg en De Strip

Brandweer Blokker organiseert waterspektakel bij Han Hoekstrahof

Waterspektakel van brandweer Hoorn in Julianapark

Tentoonstelling ‘Van graftrommel tot QR-code’ in Pakhuis Oud Hoorn

Zomerpop in Hoogwoud krijgt carnavalesk tintje met De Deurdarsers

Hendricks Karavaan brengt cultureel festival naar Huis Bonck in Hoorn; ‘erfgoed leeft, bruist en verbindt’

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welkom terug!

Login op je account

Wachtwoord vergeten?

Retrieve your password

Vul je username of e-mailadres om wachtwoord te resetten

Log In
Beheer je privacy

Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.

Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.

Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Statistieken

Marketing

Toepassingen
Altijd actief

Altijd actief
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Beheer opties
{title} {title} {title}
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Geen resultaat
Bekijken resultaten

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer