• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
maandag, 2 juni 2025
  • Login
OnsWestfriesland
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
OnsWestfriesland
Home 112NHN

Fatbiker gewond bij ongeval met auto in Enkhuizen

by Redactie
26 september 2024
in 112NHN, Enkhuizen, Nieuws, Westfriesland Regio
Reading Time: 1 min read
A A
62
Fatbiker gewond bij ongeval met auto in Enkhuizen
Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen

ENKHUIZEN – Donderdagmiddag rond vijf uur heeft er een ongeval plaatsgevonden op de Douwe Brouwerweg in Enkhuizen.

Daar is een fatbiker en een auto in botsing gekomen. De bestuurster van de fatbike is in een vacuummatras gedaan en naar het ziekenhuis overgebracht. De fatbike was niet opgevoerd.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Onderzoek

De politie doet onderzoek naar wat er precies is gebeurd. De auto heeft lichte schade opgelopen.

 

1 of 2
- +
ADVERTISEMENT

1.

2.

Foto’s:Inter Visual Studio

Tags: enkhuizenfatbike
Share1529Tweet956SendShare268Send
Advertenties van onze sponsoren
• Renovatie badkamer, keuken, toilet? Vertelman Tegelwerken
• BHV materialen nodig? BHVtotaal uw partner in veiligheid!
• De HorlogeSmit voor horlogereparaties en onderhoud 0611040316
• Ook hier adverteren? Vanaf €25,- p/maand

Comments 62

  1. Elly van Ramesdonk says:
    8 maanden ago

    levensgevaarlijk zijn die dingen

  2. Hans van der Lugt says:
    8 maanden ago

    heerlijk ga zo door

  3. Ria Zwaan says:
    8 maanden ago

    Verschrikkelijk

  4. Silvia Minneboo-Duinmayer says:
    8 maanden ago

    Elly van Ramesdonk lees het artikel

  5. Eline de Zoete says:
    8 maanden ago

    Elly van Ramesdonk een ‘normale’ elektrische fiets is net zo gevaarlijk in het verkeer. Bij normaal gebruik van een ‘fatbike’ dus niet opgevoerd komt het dus op hetzelfde neer als een elektrische fiets.
    Waar veel meer de nadruk op gelegd zou moeten worden; de snelheid en kwetsbaarheid van de elektrische fietsgebruiker. Als automobilist mis je soms iemand wanneer je naar links en rechts kijkt, omdat ze zich bijvoorbeeld achter een raampaneel bevinden. Daarom dus ook altijd minimaal 3 x kijken voordat je afslaat. Ik vind de hype van fatbikes sneu, maar de anti hype wellicht nog sneuer. Kijk nu eens naar het werkelijke ‘probleem’.
    (Dit richt ik vooral op de media trouwens) (en nee, ik heb geen fatbike, nog een elektrische fiets, ik fiets nog steeds zelf)

  6. Reinier van Hoeflaken says:
    8 maanden ago

    Als je op een rotonde bent in je zit jn een auto mag je tegenwoordig wel 100 keer over je schouders kijken 🫣

  7. Ryan Glas says:
    8 maanden ago

    Hans van der Lugt nou dat is niet zo aardig Hans

  8. Madelon Vierveijzer says:
    8 maanden ago

    Elly van Ramesdonk nee hoor, de bestuurders zijn levensgevaarlijk

  9. Marjolein Mol says:
    8 maanden ago

    Hans van der Lugt nou nou, ken te gek ok he

  10. Madelon Vierveijzer says:
    8 maanden ago

    Marjolein Mol ik snap Hans wel hoor

  11. Madelon Vierveijzer says:
    8 maanden ago

    Ryan Glas vind je het gek?

  12. Marjolein Mol says:
    8 maanden ago

    Madelon Vierveijzer snap de frustratie zeker. Maar de opmerking had wat anders geformuleerd kunnen worden.

  13. Madelon Vierveijzer says:
    8 maanden ago

    Silvia Minneboo-Duinmayer daar staat niet zoveel

  14. Joseph Appel says:
    8 maanden ago

    16 jaar + helm verplicht + een rijbewijs

  15. Madelon Vierveijzer says:
    8 maanden ago

    Marjolein Mol ik denk dat het meer naar de politiek is dan naar het slachtoffer.

  16. Winston Smith says:
    8 maanden ago

    Madelon Vierveijzer zo klinkt het mij niet in de oren.

  17. Marjolein Mol says:
    8 maanden ago

    Madelon Vierveijzer daar moet sowieso wat gebeuren

  18. Wen Dyy says:
    8 maanden ago

    Is ook geen speelgoed voor kinderen.. bizar hoeveel kleintjes erop rijden die denken dat ze al volwassen zijn! Liefste nog met oortjes in en afgesloten voor de buitenwereld zonder de gevaren ervan in te zien!

    Kenteken erop en moet je eens kijken hoe snel de ongelukken minder worden ! 🙈

  19. Madelon Vierveijzer says:
    8 maanden ago

    Marjolein Mol zeker. Maar je hebt vast het slappe voorstel gezien. Dat lost ook niks op

  20. Hans van der Lugt says:
    8 maanden ago

    Hopelijk leren ze het af

  21. Hans van der Lugt says:
    8 maanden ago

    Ryan Glas

  22. Wen Dyy says:
    8 maanden ago

    Eline de Zoete het werkelijke probleem is dat de fietser ten alle tijden beschermd is ook al is het hun eigen fout! De automobilist is altijd de dupe !

    Wordt tijd dat de opoefiets weer tevoorschijn komt en dat ze eerst eens leren hoe en wat in het verkeer , voor jong & oud! Want die oudjes kunnen er ook aardig wat van.

  23. Hans van der Lugt says:
    8 maanden ago

    Klopt maar er gebeuren dagelijk ongelukken dus sorry geen medenlijden

  24. Eline de Zoete says:
    8 maanden ago

    Wen Dyy dat is precies wat ik hierboven probeer duidelijk te maken. Het is namelijk niet alleen de fatbike, het is de elektrische fiets in het algemeen. En wat de wetgeving betreft vind ik al jaren dat de ‘voordeelwet’ fietsers nergens op slaat. Iedereen moet zich aan de afgesproken verkeersregels houden en hiervoor ook verantwoordelijkheid dragen. Die tolerantie afspraken in NL zijn de grootste puist in het geheel, het schept onduidelijkheid en een verwrongen beeld van onschendbaarheid.

  25. Hans van der Lugt says:
    8 maanden ago

    Winston Smith als je zo hard rijd zonder helm heb ik geen medelijden

  26. Patrick Os says:
    8 maanden ago

    Is dit nieuws? Nee gebeurt bijna dagelijks en de overheid doen niks net als de ouders

  27. Ferry Wiegman says:
    8 maanden ago

    probleem ligt hem bjj de kansloze ouders….

  28. Wen Dyy says:
    8 maanden ago

    Eline de Zoete precies dat dus ! Vindt het altijd zo oneerlijk dat de automobilisten altijd de schuldige zijn , terwijl de fietsers vandaag de dag met oortjes inclusief telefoon fietsen ! Te belachelijk.. lekker een opoefiets en echt een keer laten fietsen totdat ze volwassen zijn en de verantwoordelijkheid kunnen dragen !

  29. Winston Smith says:
    8 maanden ago

    Hans van der Lugt hoef je ook niet te hebben—maar dit is wat anders.

  30. Ryan Glas says:
    8 maanden ago

    Hans van der Lugt wat moeten ze precies afleren Hans?

  31. Karin Ruiter Ruiter says:
    8 maanden ago

    Onverantwoord om je kind op zo’n ding telaten rijden.

  32. Esther Broersen-Hoek says:
    8 maanden ago

    Joseph Appel 18

  33. Daniëlle Degeling says:
    8 maanden ago

    Wen Dyy en niet te vergeten een mobiel in de hand🤔

  34. Wen Dyy says:
    8 maanden ago

    Daniëlle Degeling inclusief oortjes en totaal afgezonderd van de hele buitenwereld

  35. Remco van Bennekom says:
    8 maanden ago

    Eline de Zoete het gaat erom hoe goed kan jij andere verkeerdeelnemers inschatten wat hun gaan doen en hoe snel kan jij daar op reageren zeer jonge kinderen kunnen dat totaal nog niet ze hebben al veel moeite om zich rustig in het verkeer te verplaatsen dus of het nu een fatbike ebike is of een elektrische step eigenlijk alles wat een motor of elektrische aandrijving heeft is voor hun een gevaar er zijn onderzoeken gedaan naar kinderen hun vermogen om snelheid in te schatten hun hersenen kunnen dat nog niet verwerken tot ze een bepaalde leeftijd hebben nu er veel aandacht voor de fatbike is en er zoveel ongelukken gebeuren moet de overheid wel ingrijpen aangezien de ouders dit niet doen en hun kinderen van alles laten doen zonder hun verantwoordelijkheid te nemen als ouders dus de media de schuld geven slaat nergens op wijs naar de ouders die zijn hier schuldig aan

  36. Eline de Zoete says:
    8 maanden ago

    Remco van Bennekom wie maken de regels in dit land?! De overheid of ouders? Volgens mij is het grootste probleem dat de overheid nog aan het discussiëren is over de snorfiets en het oranje plaatje terwijl er inmiddels al veel meer bestaat wat sneller gaat op de weg dan de gemiddelde wandelaar. Daarbij vooropgesteld; de overheid acht ons mensen vooral ten alle tijden verantwoordelijk voor ons gedrag en hiermee dus ook voor het gedrag van onze minderjarige kinderen. Opvoeding is dan ook een groot goed. En een ouder die zijn/haar kind een dergelijk voertuig geeft is dan ook zeker aansprakelijk voor de mogelijke gevolgen van een eventueel ongeval. Maar deze discussie dreigt nu te verzanden in aansprakelijkheid in plaats van verantwoordelijkheid. Maar dit is volledig zoekgeraakt. Een skateboard is net zo gevaarlijk in het verkeer wanneer iemand die er op staat niet op let.
    Rekening houden met elkaar, daar begint het.

  37. Jos Kaandorp says:
    8 maanden ago

    We mogen niet alle schapen over één kam scheren, maar als je zie hoe de gemiddelde fatbiker rijdt… en medici op de eerste hulp spreek… dan heb ik medeleven met de autorijder

  38. Wilma Kenter says:
    8 maanden ago

    Joseph Appel waarom toch aldoor weer die helm?

  39. RoWi Zwis says:
    8 maanden ago

    Absurd dat er niet in gegrepen wordt. Moet je zien wat er doorsnee op rijdt en hoe.
    Totaal verbod gewoon.

  40. Johan Ettema says:
    8 maanden ago

    Gelukkig hebben we straks de skinnybike.

  41. Jos Kaandorp says:
    8 maanden ago

    Renaldi Sihotang en wat heeft dat te maken met het ongeluk..?

  42. James Codrington says:
    8 maanden ago

    Opgeklopt nieuw bericht, die de anti fatbike lobby met beide handen aanneemt om zo de burger meer en meer de les te lezen.

    Vraag me sterk af of men er ook zoveel bombarie van zou maken als het een grijs duifje was op een e-bike die te stram is zijn nek om te draaien.

  43. Matthijs Strik says:
    8 maanden ago

    Wilma Kenter heb jij je hoofd wel eens gestoten. Dat gevoel en gevolg. Dat keer heel veel.
    Daarom een helm.

  44. Joseph Appel says:
    8 maanden ago

    Wilma Kenter fatbike’s worden bijna allemaal opgevoerd en als ze vallen hebben ze wel goeie bescherming. Dingen rijden geen 10km per uur 😉

  45. Jack Arnouts says:
    8 maanden ago

    De fatbiks zouden verboden moeten worden een gevaar op de weg

  46. Margreet Luider says:
    8 maanden ago

    Er rijden vaak jongen kinderen op zo’n fatbike.
    Ze rijden soms 45 km p/uur.
    Ik heb het laatste in Enkhuizen opgemeten door met dezelfde snelheid er achter te rijden.
    Bij gelijkwaardige kruispunten hebben bestuurders van rechts voorrang, daar had deze jongedame nog nooit van gehoord.
    Ze keek nergens naar.
    Er kwam dus een auto van rechts, gewoon met een boog erom heen.😱
    En zo gebeurt dit dus regelmatig en het liefst eentje nog achterop

  47. Daniëlle Hélène Angélique says:
    8 maanden ago

    Renaldi Sihotang oplichter

  48. Wilma Kenter says:
    8 maanden ago

    Joseph Appel ze worden bijna allemaal opgevoerd zeg je. Daar gaat het toch verkeerd.

  49. Joseph Appel says:
    8 maanden ago

    Wilma Kenter tsja ouders he🤷

  50. Wilma Kenter says:
    8 maanden ago

    Matthijs Strik nou, ik heb inderdaad weleens mijn hoofd gestoten. Met paardrijden. Gelukkig een cap op. Maar dan hebben we het over een vluchtdier, die onberekenend is. Maar we hebben het hier over mensen die verstand zouden moeten hebben. Maar helaas, héél veel blijken hier niet in het bezit van te zíjn. Dus waarom iets beschermen wat er niet is?

Previous

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren

Advertentie

Populair afgelopen 24 uur

  • Explosie bij appartementencomplex Sint Eloystraat in Hoorn

    Explosie bij appartementencomplex Sint Eloystraat in Hoorn

    990 shares
    Share 396 Tweet 248
  • Botsing tussen scooter en fietsers op Streekweg: twee gewonden naar ziekenhuis

    613 shares
    Share 245 Tweet 153
  • Brand in schuur aan Paaldijk in Zwaag; flinke schade aan naastgelegen schuren

    531 shares
    Share 212 Tweet 133
  • Werkzaamheden N307 bij Zwaagdijk-West; 6 juni overdag en 10 juni avond en nacht afsluiting

    671 shares
    Share 268 Tweet 168
  • Boerderijen openen deuren op Tweede Pinksterdag: ook familie Groot in Wognum doet mee

    173 shares
    Share 69 Tweet 43

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

Schutz Mannenmode wint landelijke titel tijdens Modewinkel Awards

Brand in schuur aan Paaldijk in Zwaag; flinke schade aan naastgelegen schuren

Explosie bij appartementencomplex Sint Eloystraat in Hoorn

Boerderijen openen deuren op Tweede Pinksterdag: ook familie Groot in Wognum doet mee

Botsing tussen scooter en fietsers op Streekweg: twee gewonden naar ziekenhuis

Nieuw dorpshuis voor Abbekerk stap dichterbij: college en bestuur kiezen voor geoptimaliseerd scenario

Werkzaamheden N307 bij Zwaagdijk-West; 6 juni overdag en 10 juni avond en nacht afsluiting

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
No Result
View All Result

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer