HOORN – De Halloween Horrorwalk Hoorn stopt na jaren van groeiend succes. De organisatie heeft bekendgemaakt dat het evenement vanaf dit jaar niet meer zal plaatsvinden. Het evenement, dat ooit begon als een kleinschalig feest, groeide uit tot een grootschalige tocht door de binnenstad van Hoorn. De toenemende populariteit en de daarbij horende verantwoordelijkheden hebben de organisatiecapaciteit echter tot het uiterste gedreven.
Veiligheid niet meer te garanderen
De organisatie laat weten dat het stijgende aantal bezoekers en de daarmee samenhangende veiligheidsmaatregelen niet langer haalbaar zijn. “Het grote aantal deelnemers vraagt om extra beveiliging, meer vrijwilligers en uitgebreidere faciliteiten,” aldus de organisatie. “Omdat we de Halloween Horrorwalk altijd gratis wilden houden, zijn deze kosten niet meer te dragen binnen het beschikbare budget.”
De beslissing om te stoppen viel zwaar. “We stoppen vanuit de overtuiging dat het beter is om op ons hoogtepunt te stoppen dan concessies te doen aan de kwaliteit en veiligheid van het evenement,” legt de organisatie uit.
Dank aan vrijwilligers en bezoekers
De organisatie benadrukt dat het succes van het evenement mede te danken is aan de inzet van sponsors, vrijwilligers, de gemeente Hoorn en de duizenden bezoekers. “Jullie hebben dit evenement gemaakt tot wat het was: een spektakel om nooit te vergeten,” zegt de organisatie.
Hoewel het doek nu valt voor de Halloween Horrorwalk, sluit de organisatie een terugkeer in de toekomst niet uit. “Wie weet, misschien kruipt het griezelbloed ooit waar het niet gaan kan,” aldus de organisatie.
Artikel archief overHallowoon Horrorwalk Hoorn
Halloween Horrorwalk Hoorn stopt door hoge kosten; ‘op ons hoogtepunt stoppen’
"We stoppen vanuit de overtuiging dat het beter is om op ons hoogtepunt te stoppen dan concessies te doen aan...
Halloween Horrorwalk Hoorn wordt dit jaar sprookjesachtig, met een donkere twist
Ook dit jaar is de start vanaf Roode Steen. Organisatie pakt weer groots uit. "Vooraf vele blije gezichten, en na...
Iedereen wil komen griezelen bij Horrorwalk Hoorn; van leuk idee naar groot event [foto’s
Een kort verslag en fotoserie in het artikel.
Halloween Horrorwalk Hoorn 2023; ‘groter en spannender dan ooit tevoren’ [route en tijden]
Morgenavond Halloween Horrorwalk in Hoorn; Lees hier alles over wat het is, tijden en route. #kidswalk #adultwalk
Terugblik: Horrorwalk voor kinderen met Halloween
Nieuw meeschrijvers / Gastartikelen over Westfriesland. Moeder van Dax loopt voor eerst mee met Horrorwalk in Hoorn. "De sfeer was...
Halloween Horrorwalk met griezels, geesten en andere enge figuren in Hoorn
#hoorn #horrorwalk Pas maar op zaterdagavond in de Hoornse binnenstad......
Geen koningsdag feest en nu weg weg
Hoorn hoort te leven mensen ,
Zo trek je ons uit Hoorn ,waar het wel feest is ..
Hoorn heeft geen geld nodig blijkbaar..
Geen onkosten voor de schoonmaak nodig. Kunnen ze dat aan andere dingen uitgeven.
Marjo Arens Koningsnacht gaat naar Kerkplein. veel beter om het daar te doen
Michaël Lustenhouwer dat past toch nooit alleen daar? Gewone oprechte vraag hoor. Maar ik zie t op alleen het kerkplein niet echt werken
Michaël Lustenhouwer kerkplein staat elk jaar al helemaal vol en het roode steen ook dus al deze mensen samen op een kleiner plein is echt een top idee😂
Michel Tartaud nou dan maar nooit meer ik deed zowiezo zo niet mee.