HOORN – Vrijdagavond staat het Julianapark in het teken van verkoeling en plezier tijdens een waterfestijn voor kinderen. Vanaf 19.00 uur kunnen kinderen zich uitleven met waterstralen, gespetter en spelletjes bij de glijbaan. vlak achter voetbalvereniging Hollandia.
Verkoeling met hulp van de brandweer
Tijdens het waterfestijn gebruikt de jeugdbrandweer water uit het nabijgelegen Markermeer om voor verkoeling te zorgen. Ook is de hoogwerker van de brandweer aanwezig, wat het evenement een extra bijzonder tintje geeft. Het festijn wordt georganiseerd met steun van de jeugdbrandweer.
Toegankelijk voor alle kinderen
Het evenement is vrij toegankelijk en bedoeld voor kinderen uit de omgeving. Kinderen worden aangeraden zwemkleding of kleding die nat mag worden mee te nemen. Ouders kunnen in de buurt blijven om toe te kijken of mee te genieten van het schouwspel.
Roxy Kroon-Rusch
Veel plezier allemaal 🥳
Dionne Hazewindus, Mike Hazewindus
Marcia van Diepen
Leon Visser oeh leuk!
Willem Duivis kun je ff afkoelen!!
Jan Duijn jammer het is geen zout water