• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
dinsdag, 12 augustus 2025
  • Login
OnsWestfriesland
Bol AlgemeenBol Algemeen
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
Geen resultaat
Bekijken resultaten
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
Geen resultaat
Bekijken resultaten
OnsWestfriesland
Home Bekendmakingen

gmb-2025-310931 : Enkhuizen – Bekendmakingen

Door Bekendmakingen
17 juli 2025
in Bekendmakingen, Enkhuizen
Leestijd:7 minuten
A A
0
gmb-2025-310931 : Enkhuizen – Bekendmakingen
Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen


VERKEERSBESLUIT Aanwijzen van twee parkeervakken voor het opladen van elektrische voertuigen parkeerplaats Waterleuning te Enkhuizen.

Ons Kenmerk: 658046

(tekst gaat door onder deze advertenties)

 

Burgemeester en Wethouders van de gemeente Enkhuizen

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Op grond van artikel 18, eerste lid, onder d, van de Wegenverkeerswet 1994, is het college van Burgemeester en Wethouders bevoegd dit verkeersbesluit te nemen.

Vereiste van besluit

Op grond van artikel 15, eerste lid, van de Wegenverkeerswet 1994 moet een verkeersbesluit worden genomen voor de plaatsing of verwijdering van de in artikel 12 van het Besluit administratieve bepalingen inzake het wegverkeer genoemde verkeerstekens, alsmede voor onderborden voor zover daardoor een gebod of verbod ontstaat of wordt gewijzigd.


Overwegende,

• Dat Waterleuning in beheer en onderhoud is bij de gemeente Enkhuizen.

• Dat een aanvraag voor een elektrisch oplaadpunt is gedaan door een bewoner van Lange Deelesloot te Enkhuizen.

• Dat het wenselijk is om twee algemene en openbaar toegankelijke parkeervakken in de directe omgeving van de aanvrager in te richten voor het opladen van elektrische voertuigen.

• Dat in overleg met de aanvrager twee parkeervakken gesitueerd op de parkeerplaats aan Waterleuning 6 te Enkhuizen worden ingericht voor het opladen van elektrische voertuigen, zoals in de bijlage aangegeven, de voorkeur hebben;

• Dat alle oplaadpalen die geplaatst worden voorzien zijn van twee aansluitpunten zodat twee elektrische voertuigen tegelijkertijd kunnen opladen;

• Dat er gezien de behoefte voor het opladen van elektrische voertuigen ten tijde van het nemen van dit verkeersbesluit nu één parkeervak wordt ingericht als zijnde een parkeerplaats om een elektrisch voertuig te kunnen opladen. Indien er behoefte is aan een tweede oplaadplaats, wordt deze ingericht;

 


Dat dit mogelijk is door:

• Het aanwijzen van twee parkeervakken gesitueerd op de parkeerplaats aan Waterleuning 6 te Enkhuizen d.m.v. plaatsing van bord E8c van Bijlage 1 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990 (RVV 1990). Conform bijgevoegde situatieschets.

• Dat aan dit verkeersbesluit de volgende belangen, als bedoeld in artikel 2 van de Wegenverkeerswet 1994, ten grondslag liggen:

* Het voorkomen van door het verkeer veroorzaakte hinder.

* Het zoveel mogelijk waarborgen van de vrijheid van het verkeer.

• Dat overleg heeft plaatsgevonden met de vervanger van de korpschef van het regionaal politiekorps als bedoeld in artikel 24 van het Besluit Administratieve Bepalingen inzake het Wegverkeer en dat deze positief heeft geadviseerd.

• Gelet op het bepaalde terzake in de Wegenverkeerswet 1994, het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990, het Besluit Administratieve Bepalingen inzake het Wegverkeer en Burgerlijk Wetboek.



B E S L U I T:

Op grond van bovenstaande overwegingen besluiten burgemeester en wethouders om:

• Twee parkeerplaatsen gesitueerd op de parkeerplaats aan Watereuning 6 te Enkhuizen aan te wijzen voor het opladen van elektrische auto’s.

• Dit te realiseren door plaatsing van bord E8c van bijlage 1 van het RVV 1990. Conform bijgevoegde situatieschets.

• Eén parkeervak wordt ingericht als zijnde een parkeerplaats om een elektrisch voertuig te kunnen opladen. Indien er behoefte aan een tweede oplaadplaats wordt deze ingericht.

• De bekendmaking van de ter inzage legging van het besluit met de daarop betrekking hebbende stukken te publiceren op de website van officiele bekendmakingen

 

Enkhuizen, 17 juli 2025

 

Hoogachtend,

Burgemeester en wethouders van E n k h u i z e n

namens dezen,

 

E.B.J.M. Caspers, Medewerker Verkeer


Bezwaarmogelijkheden


Bent u het niet eens met dit besluit?

Als u het niet eens bent met dit besluit of vragen heeft, belt u dan eerst de behandelend ambtenaar. In veel gevallen kan een formeel bezwaarschrift achterwege blijven omdat er extra uitleg kan worden gegeven of een besluit kan worden herzien indien blijkt dat er toch iets niet juist is. Bent u het daarna nog niet eens met de beslissing dan kunt u alsnog een bezwaarschift indienen.


Bezwaarschrift indienen

Uw bezwaarschrift kunt u sturen aan het college van burgemeester en wethouders. In uw bezwaarschrift schrijft u waarom u het niet eens bent met het besluit. Uw bezwaarschrift moet binnen zes weken na de verzenddatum van dit besluit bij ons binnen zijn.

In uw bezwaarschrift schrijft u in ieder geval:

  • 1.

    Uw naam en adres

  • 2.

    De datum van de dag waarop u de brief schrijft

  • 3.

    Een omschrijving van het besluit waartegen u bezwaar maakt

  • 4.

    De redenen waarom u het niet eens bent met het besluit

  • 5.

    Uw handtekening

Stuur uw bezwaarschrift naar het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Enkhuizen, Postbus 20, 1610 AA Bovenkarspel of dien online uw bezwaarschrift in via de website van de gemeente Enkhuizen. Indien u inlogt met uw elektronische handtekening (DigiD) op de website kan een handtekening op uw bezwaarschrift achterwege blijven.


Voorlopige voorziening

Het besluit blijft van kracht, ook als daartegen bezwaar is gemaakt. Wilt u dat het besluit wordt geschorst of dat de rechter een voorlopige voorziening treft, dan kunt u daartoe een verzoek doen aan de rechtbank Noord-Holland, Postbus 1621, 2003 BR, Haarlem. Dit verzoek kunt u alleen doen als u ook bezwaar heeft gemaakt. Aan de rechtbank moet u een griffierecht betalen. Voor de hoogte van het griffierecht verwijzen wij u naar www.rechtspraak.nl.

 

Link naar bekendmaking

Tags: BekendmakingenGemeente Enkhuizen
DeelTweetVerstuurDeelVerstuur
Advertenties van onze sponsoren
• BHV materialen nodig? BHVtotaal uw partner in veiligheid!
• De HorlogeSmit voor horlogereparaties en onderhoud 0611040316
• Renovatie badkamer, keuken, toilet? Vertelman Tegelwerken
• Ook hier adverteren? Vanaf €25,- p/maand

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populair afgelopen 24 uur

  • Waterspektakel van brandweer Hoorn in Julianapark

    Waterspektakel van brandweer Hoorn in Julianapark

    220 lezers
    Deel 88 Tweet 55
  • Vanaf 18 augustus werkzaamheden aan fietspad Provincialeweg en De Strip

    182 lezers
    Deel 73 Tweet 46
  • Brandweer Blokker organiseert waterspektakel bij Han Hoekstrahof

    176 lezers
    Deel 70 Tweet 44
  • Meisje gewond bij aanrijding in Oostwoud, automobilist rijdt door

    163 lezers
    Deel 65 Tweet 41
  • Plukdag in De Garden Enkhuizen: bloemen, kunst en natuur op zaterdag 16 augustus

    1134 lezers
    Deel 454 Tweet 284

Advertentie

Recente reacties op artikelen

  • Yvonne Bulterman op Nieuwe focusflitsers controleren op smartphonegebruik in Noord-Holland
  • Elly Beemsterboer de Vries op Brandweer Blokker organiseert waterspektakel bij Han Hoekstrahof
  • OnsWestfriesland op Auto belandt in sloot naast parkeerplaats in Zwaag
  • Melisa Kr op Nieuwe focusflitsers controleren op smartphonegebruik in Noord-Holland
  • Michaël Lustenhouwer op Vrachtwagen zet verkeer in centrum Hoorn tijdelijk vast

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

Meisje gewond bij aanrijding in Oostwoud, automobilist rijdt door

Vanaf 18 augustus werkzaamheden aan fietspad Provincialeweg en De Strip

Brandweer Blokker organiseert waterspektakel bij Han Hoekstrahof

Waterspektakel van brandweer Hoorn in Julianapark

Tentoonstelling ‘Van graftrommel tot QR-code’ in Pakhuis Oud Hoorn

Zomerpop in Hoogwoud krijgt carnavalesk tintje met De Deurdarsers

Hendricks Karavaan brengt cultureel festival naar Huis Bonck in Hoorn; ‘erfgoed leeft, bruist en verbindt’

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welkom terug!

Login op je account

Wachtwoord vergeten?

Retrieve your password

Vul je username of e-mailadres om wachtwoord te resetten

Log In
Beheer je privacy

Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.

Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.

Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Statistieken

Marketing

Toepassingen
Altijd actief

Altijd actief
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Beheer opties
{title} {title} {title}
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Geen resultaat
Bekijken resultaten

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer