LAMBERTSCHAAG – De leden van Ensemble De Nootzaak zijn Notenkrakers van de eerste Orde; Hun programma “Koning, Keizer, Admiraal” getuigt daarvan. Nu ziet u ze voor zich marcheren met de trompetter in het Leger van de Prins voorop, maar deze muziek komt op vleugels naar u toe. Hobo, hoorn, klarinet en fagot zullen afwisselend danwel samen, met en zonder begeleiding van de piano hun bijzondere klank laten horen, bij de hoorn onterecht geschal genoemd.
Het professionele ensemble, gebaseerd rond Utrecht, komt speciaal naar het Groene Kerkje om met hun palet van blazers de kamermuziekserie te completeren.
We horen o.a. het Trio Pathétique van Glinka (zo prachtig geportretteerd door Ilja Repin), een Nocturne van Strauss en het kwintet voor piano en blazers van Mozart.. oorstrelende muziek! En natuurlijk is er nootentaart bij de koffie;)
Zondag 10 februari a.s. Ensemble de Nootzaak
koffieconcert in het Groene Kerkje te Lambertschaag
Aanvang 11.30 uur Entree €13,50 , Abonnees €11,50
Foto:
Wouter Munsterman, piano
Niels Pol, hobo
Thijs Zomer, klarinet
Suzanne van Berkum, fagot
Henk Veldt, hoorn