• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
donderdag, 14 augustus 2025
  • Login
OnsWestfriesland
Bol AlgemeenBol Algemeen
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
Geen resultaat
Bekijken resultaten
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
Geen resultaat
Bekijken resultaten
OnsWestfriesland
Home Hoorn

Autogroep Ursem Barten groeit door na overname Goldcar uit Amstelveen

Door Redactie
3 december 2020
in Hoorn, Nieuws, Westfriesland Regio, Westfrieslandinbedrijf
Leestijd:1 minuten
A A
0
Autogroep Ursem Barten groeit door na overname Goldcar uit Amstelveen

v.l.n.r.: Edu Inen, Pieter Ursem en Dirk Barten

Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen

ZWAAG – Autogroep Ursem Barten heeft Hyundai- en Mitsubishidealer Goldcar in Amstelveen per direct overgenomen. Het bedrijf aan de Pletterij 2 te Amstelveen zal onderdeel gaan uitmaken van de grootste Hyundai- en Mitsubishi dealer van Nederland en gaat vanaf heden door het leven als Autogroep Ursem Barten Amstelveen.

In 1981 is Goldcar opgericht als Mitsubishi-dealer en sinds 2007 is het bedrijf ook Hyundai-dealer. Goldcar is al ruim twintig jaar onder leiding van Edu Inen, die het bedrijf met veel enthousiasme en toewijding heeft geleid. Dhr. Inen gaat met pensioen  en heeft besloten zijn bedrijf over te laten nemen door Autogroep Ursem Barten. Deze keuze is tot stand gekomen doordat dhr. Inen en dhr. Ursem al lange tijd contact hebben door hun Mitsubishi en Hyundai dealerschappen en daarbij past de overname perfect in de netwerkstrategieën van beide merken.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

‘Weinig veranderingen’

Voor de relaties van Goldcar verandert er niet veel. “Autogroep Ursem Barten heeft de service en klanttevredenheid hoog in het vaandel staan en zal het bedrijf met dezelfde persoonlijke benadering voortzetten als dat Goldcar dit deed.” Het team dat al werkzaam was op de vestiging zal behouden worden.

14x in Noord-Holland

Autogroep Ursem Barten is in september ontstaan uit een fusie van Autobedrijf Dirk Barten en Autobedrijf Peter Ursem. Met de toevoeging van deze nieuwe vestiging in Amstelveen is het bedrijf te vinden op veertien locaties in heel Noord-Holland.

(tekst gaat door onder deze advertenties)
Tags: AutodealerhoornovernameUrsem Barten
Deel515Tweet322VerstuurDeel90Verstuur
Advertenties van onze sponsoren
• BHV materialen nodig? BHVtotaal uw partner in veiligheid!
• De HorlogeSmit voor horlogereparaties en onderhoud 0611040316
• Renovatie badkamer, keuken, toilet? Vertelman Tegelwerken
• Ook hier adverteren? Vanaf €25,- p/maand

Populair afgelopen 24 uur

  • Kruising de Bangert/De Strip afgesloten tijdens werkzaamheden op De Strip (update)

    Kruising de Bangert/De Strip afgesloten tijdens werkzaamheden op De Strip (update)

    511 lezers
    Deel 204 Tweet 128
  • Op deze uren is fietsen in voetgangersgebied Westerstraat in Enkhuizen toegestaan

    673 lezers
    Deel 269 Tweet 168
  • 12 Augustus plaatsing ANPR-camera’s op N307 bij Hoogkarspel; minder rijstroken en snelheidsbeperking

    1477 lezers
    Deel 591 Tweet 369
  • Tijdelijk kunstinitiatief vult leegstaand pand aan de Gouw in Hoorn

    113 lezers
    Deel 45 Tweet 28
  • Knuffels, kleurexplosies en kermisbeats: Kermis Hoorn bruist van energie (foto’s)

    75 lezers
    Deel 30 Tweet 19

Advertentie

Recente reacties op artikelen

  • Jolanda Koopmans op Kruising de Bangert/De Strip afgesloten tijdens werkzaamheden op De Strip (update)
  • Margot Broersen op Kruising de Bangert/De Strip afgesloten tijdens werkzaamheden op De Strip (update)
  • Dennis Bruin op Kruising de Bangert/De Strip afgesloten tijdens werkzaamheden op De Strip (update)
  • Jeroen Bot op Kruising de Bangert/De Strip afgesloten tijdens werkzaamheden op De Strip (update)
  • Antoon de Boer op Kruising de Bangert/De Strip afgesloten tijdens werkzaamheden op De Strip (update)

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

Raadsfracties kondigen interpellatiedebat aan over uitvoering amendement voetbalvelden HVV Hollandia

Hoorn had contract met Groupcard maar beëindigde dit zonder financiële gevolgen

Tijdelijk kunstinitiatief vult leegstaand pand aan de Gouw in Hoorn

Klipper de Lutgerdina uit Enkhuizen vaart inclusief mee tijdens SAIL

Knuffels, kleurexplosies en kermisbeats: Kermis Hoorn bruist van energie (foto’s)

60 jaar getrouwd!

Kinderen zoeken en vinden verkoeling tijdens waterpret in Risdam Zuid (foto’s)

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welkom terug!

Login op je account

Wachtwoord vergeten?

Retrieve your password

Vul je username of e-mailadres om wachtwoord te resetten

Log In
Beheer je privacy

Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.

Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.

Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Statistieken

Marketing

Toepassingen
Altijd actief

Altijd actief
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Beheer opties
{title} {title} {title}
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Geen resultaat
Bekijken resultaten

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer