• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
zaterdag, 7 juni 2025
  • Login
OnsWestfriesland
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
OnsWestfriesland
Home Koggenland

Lintjesregen 2021: Koninklijke onderscheiding voor drie Koggenlanders

by Redactie
26 april 2021
in Koggenland, Nieuws, Westfriesland Regio
Reading Time: 3 mins read
A A
0
Lintjesregen 2021: Koninklijke onderscheiding voor drie Koggenlanders
Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen

DE GOORN – Drie Koggenlanders ontvingen op maandag 26 april een Koninklijke onderscheiding. Burgemeester Monique Bonsen bezoekt die dag persoonlijk de drie gedecoreerde Koggenlanders, om hen te verrassen en te vertellen dat het Zijne Majesteit de Koning heeft behaagd om hen te benoemen in een ridderorde.

Koninklijke onderscheidingen

Burgemeester Bonsen: “Inwoners die zich vrijwillig inzetten voor de gemeenschap, zijn van onschatbare waarde. Juist nu is het zo belangrijk dat je op elkaar kunt bouwen en aandacht hebt voor elkaar. Dat maakt voor mensen, verenigingen en dorpen het verschil. De grote betrokkenheid, inzet en toewijding die deze drie inwoners al heel lang laten zien, maakt echt indruk op mij. Ik ben dan ook verheugd dat ik de eer krijg hen hiervoor te bedanken door hen te onderscheiden met een Koninklijke Onderscheiding.”

(tekst gaat door onder deze advertenties)

De drie inwoners worden onderscheiden als lid in de Orde van Oranje-Nassau. Burgemeester Bonsen heeft de eer een onderscheiding uit te mogen reiken aan:

De heer De heer J.G. (John) de Boer

De heer De Boer is 23 jaar voorzitter geweest van de Oranjevereniging Ursem ’46. Hij was altijd een zeer actieve bestuurder en met name door de heer De Boer is het te danken dat de Oranjevereniging Ursem ’46 nog bestaat. Daar de Oranjevereniging Ursem ’46 in april 2021 maar liefst 75 jaar bestaat, maakt het nog mooier dat de heer De Boer gedecoreerd is. Sinds 2016 bekleedt de heer De Boer de functie van voorzitter bij de Tennisclub Ursem en heeft hij heeft een belangrijke bijdrage geleverd om de Tennisclub weer tot een bloeiende vereniging te maken. De heer De Boer is twee keer prins van de Carnavalsvereniging geweest, nog altijd lid van de vereniging en ondersteunt hij het bestuur. Hij zet zich ook in voor allerlei andere vrijwilligersbezigheden. Zoals het verzorgen van gezellige (spelletjes) middagen voor ouderen en het regelen van spelletjes tijdens de busreis met betrekking tot de uitwisseling tussen Ursem en Stierstadt (Duitsland).

De heer L.J.M (Leo) Vlaar uit Obdam

De heer Vlaar heeft al ruim 20 jaar zitting in het bestuur van de Amateurstuindersvereniging. Hij doet er alles aan om de vereniging optimaal te laten functioneren. Niets is hem te veel om alles in goede banen te leiden. Binnen amateurvoetbal Victoria-O staat de heer Vlaar bekend als sportman in hart en nieren. Hij zet zich al sinds de jaren ‘70 in voor de vereniging. Onder andere in de functies bestuurslid en secretaris. Voor de voetballende jeugd, is niets hem te veel. De heer Vlaar maakt ook al sinds 1980 deel uit van het bestuur van de Sporthal in Obdam. Hij heeft hier vanaf het begin diverse bestuursfuncties bekleed. Sinds een aantal jaar is de heer Vlaar nu beheerder van het gebouw.

De heer J.J.M. (Koos) Otten uit Zuidermeer

De heer Otten zet zich in voor de leefbaarheid van het dorp. Hij doet dat sinds 2000 als voorzitter van de parochieraad van de Parochie St. Georgius te Spierdijk en Zuidermeer. Hij is ook de grote stimulator voor de functieveranderingen van het voormalige kerkgebouw Zuidermeer waar nu een wijksteunpunt/dorpshuis is gerealiseerd. De herinrichting van de pastorie en halve kerk is met veel betrokkenheid en toewijding door o.a. de heer Otten vormgegeven.

Ook is hij bestuurlijk vertegenwoordiger bij diverse projecten in het dorp. Hij heeft geholpen bij het opzetten van een busdienst door vrijwilligers voor de Stichting Warm Thuis en is daar zelf vanaf de start van die vervoersdienst actief bij betrokken als vrijwilliger en chauffeur. Daarnaast is hij vrijwilliger in het dorpshuis, bij het WMO loket en beheerder en administrateur van de begraafplaats.

 

Tags: Koggenlandkoninklijke onderscheidingenLintjesregen
Share156Tweet98SendShare27Send
Advertenties van onze sponsoren
• BHV materialen nodig? BHVtotaal uw partner in veiligheid!
• De HorlogeSmit voor horlogereparaties en onderhoud 0611040316
• Renovatie badkamer, keuken, toilet? Vertelman Tegelwerken
• Ook hier adverteren? Vanaf €25,- p/maand

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren

Populair afgelopen 24 uur

  • College Hoorn wijst verzoek om loslopende honden op stadsstrand tijdens wintermaanden af

    College Hoorn wijst verzoek om loslopende honden op stadsstrand tijdens wintermaanden af

    810 shares
    Share 324 Tweet 203
  • Zes gewonden bij ernstig ongeval op Drechterlandseweg in Bovenkarspel; politie zoekt beelden en getuigen

    1081 shares
    Share 432 Tweet 270
  • Auto belandt op dak na botsing met verkeersbord in Hoogkarspel

    251 shares
    Share 100 Tweet 63
  • Meerdere zwaargewonden bij ongeval op Drechterlandseweg (N505) (update)

    2810 shares
    Share 1124 Tweet 703
  • Jongen beroofd bij verkeerslichten Kwakelpad in Hoorn; politie zoekt tips en getuigen

    834 shares
    Share 334 Tweet 209

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

Auto belandt op dak na botsing met verkeersbord in Hoogkarspel

Verkeersmaatregelen rondom IRONMAN 70.3 Westfriesland 22 juni 2025

Auto botst op lantaarnpaal en fietsenrek in Medemblik

Koninklijke onderscheiding Bernt Folmer

Directeur Edward John Paulina vertrekt bij GGD Hollands Noorden

Burgemeester Hoekstra-Sikkema over Enkhuizen en Westfriesland: ‘Authentiek én toekomstgericht’

Graffitipoetsactie Gemeenteraad van Hoorn in Julianapark

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
No Result
View All Result

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer