• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
woensdag, 20 augustus 2025
  • Login
OnsWestfriesland
Bol AlgemeenBol Algemeen
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
Geen resultaat
Bekijken resultaten
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
Geen resultaat
Bekijken resultaten
OnsWestfriesland
Home Hoorn

Hoorn sluit afvalbakken om vuurwerkschade te voorkomen

Door Redactie
15 december 2022
in Hoorn, Nieuws, Westfriesland Regio
Leestijd:1 minuten
A A
0
Hoorn sluit afvalbakken om vuurwerkschade te voorkomen
Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen

HOORN – Vanaf deze week sluit de gemeente Hoorn in totaal 300 afvalbakken. Dit gebeurt om schade door vuurwerk te voorkomen. Na nieuwjaarsdag worden de afvalbakken weer open gezet.

In het verleden werden de binnenbakken van de vuilnisbakken verwijderd. Op die manier ontplofte het vuurwerk buiten de bak. Het nadeel is dat mensen er alsnog afval ingooien dat dan op straat beland. Andere gemeenten hebben positieve ervaringen met het helemaal afsluiten van vuilnisbakken. Daarom gaan we dit in Hoorn nu ook als proef doen.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Grote afvalbakken bij winkelcentra

Bij de winkelcentra, voornamelijk in de binnenstad, staan Big Belly afvalbakken. Dat zijn grotere afvalbakken met zonnecellen. De gemeente krijgt bij deze bakken automatisch een bericht als ze vol zitten. Deze Big Belly’s worden in de laatste week van het jaar afgesloten tussen 19:00 uur en 7:00 uur. Overdag zijn deze bakken dus wel in gebruik om afval op te vangen. Op 31 december zijn deze bakken de hele dag afgesloten.

(tekst gaat door onder deze advertenties)
Tags: Gemeente HoornhoornVuurwerk
Deel65Tweet41VerstuurDeel11Verstuur
Advertenties van onze sponsoren
• BHV materialen nodig? BHVtotaal uw partner in veiligheid!
• De HorlogeSmit voor horlogereparaties en onderhoud 0611040316
• Ook hier adverteren? Vanaf €25,- p/maand
• Renovatie badkamer, keuken, toilet? Vertelman Tegelwerken

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populair afgelopen 24 uur

  • Aanpassing toegang restaurant De Woeste Hoogte: tijdelijk afsluiting N307 Westfrisiaweg in Bovenkarspel

    Aanpassing toegang restaurant De Woeste Hoogte: tijdelijk afsluiting N307 Westfrisiaweg in Bovenkarspel

    2946 lezers
    Deel 1178 Tweet 737
  • Terugblik; Veel mensen op de been met Lappendag Hoorn (video’s)

    511 lezers
    Deel 204 Tweet 128
  • Griezeldorp Zwaag komt tot leven: kinderen bouwen eerste middag met hulp van ouders aan hun spookhut (foto’s)

    437 lezers
    Deel 175 Tweet 109
  • Opgroeien met de jaarmarkt: Blokker viert 40 jaar levendige traditie

    249 lezers
    Deel 100 Tweet 62
  • Schietincident aan Nieuwe Noord in Hoorn; politie zoekt getuigen

    1156 lezers
    Deel 462 Tweet 289

Advertentie

Recente reacties op artikelen

  • Ivan Hooijman op Droge zomers en stijgende vraag: hoe houden we ons water op peil?
  • Jill Rondhuis op Opgroeien met de jaarmarkt: Blokker viert 40 jaar levendige traditie
  • Esther Scheper-van Der Meer op Aanpassing toegang restaurant De Woeste Hoogte: tijdelijk afsluiting N307 Westfrisiaweg in Bovenkarspel
  • Harry Schouten op Aanpassing toegang restaurant De Woeste Hoogte: tijdelijk afsluiting N307 Westfrisiaweg in Bovenkarspel
  • Esther Scheper-van Der Meer op Aanpassing toegang restaurant De Woeste Hoogte: tijdelijk afsluiting N307 Westfrisiaweg in Bovenkarspel

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

Enquête beschermd dorpsgezicht Broekerhaven

Hoornse binnenstad wordt openluchtgalerie tijdens ‘Kunst in de Etalage’

Participatieweek Hoogkarspel Zuid; van pizzaparty tot geschiedenislessen en gebiedscafé

Opgroeien met de jaarmarkt: Blokker viert 40 jaar levendige traditie

Stadhuis Enkhuizen 21 augustus tot 11.00 uur gesloten

Gemeentehuis Stede Broec donderdag tot 11.00 uur gesloten

Griezeldorp Zwaag komt tot leven: kinderen bouwen eerste middag met hulp van ouders aan hun spookhut (foto’s)

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welkom terug!

Login op je account

Wachtwoord vergeten?

Retrieve your password

Vul je username of e-mailadres om wachtwoord te resetten

Log In
Beheer je privacy

Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.

Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.

Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Statistieken

Marketing

Toepassingen
Altijd actief

Altijd actief
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Beheer opties
{title} {title} {title}
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Geen resultaat
Bekijken resultaten

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer