• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
zondag, 17 augustus 2025
  • Login
OnsWestfriesland
Bol AlgemeenBol Algemeen
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
Geen resultaat
Bekijken resultaten
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
Geen resultaat
Bekijken resultaten
OnsWestfriesland
Home Medemblik

Volgende stap nieuw woningbouwproject met 11 koopwoningen in Hauwert

Door Redactie
23 december 2022
in Medemblik, Nieuws, Westfriesland Regio
Leestijd:1 minuten
A A
0
Volgende stap nieuw woningbouwproject met 11 koopwoningen in Hauwert

Beeld Google Streetview

Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen

HAUWERT – Deze week is er een overeenkomst getekend voor woningbouw in Hauwert. Het gaat om de ontwikkeling van 11 woningen die worden ontwikkeld door Hauwert B.V. Eén woning is gelegen aan de Heemraad Witweg en tien woningen tegenover Tuinstraat 1 en 3. In de overeenkomst zijn afspraken vastgelegd over hoe de gemeente en Hauwert B.V. samenwerken om het plan te realiseren.

Wethouder Jeroen Broeders tekende namens de gemeente Medemblik. “Het heeft flink wat voeten in de aarde gehad maar ik ben erg blij dat we weer een belangrijke stap gezet hebben voor Hauwert. Ook daar is het bouwen van nieuwe woningen erg belangrijk!”

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Voorziet in behoefte

Het project bestaat uit 11 koopwoningen, waarvan 1 vrijstaande woning met schuur, een rij met 5 woningen, een rij met 3 woningen en 2 woningen onder 1 kap. Het plan voldoet aan de gemeentelijke kaders, draagt bij aan de woningbouwopgave in Hauwert en voorziet volgens de gemeente in de behoefte van betaalbare woningen.

Foto, links: Harry en Lennart Schouten van Hauwert B.V., midden: familie Ruijter-Ruiter (eigenaren van de grond) en rechts: Jeroen Broeders, wethouder van de gemeente Medemblik

Het is de verwachting in 2023 de noodzakelijke procedures te doorlopen en eind 2023 te starten met de verkoop en bouw. De gemeente geeft tot slot aan dat het dorp en omwonenden betrokken zijn bij de planontwikkeling.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Geïnteresseerden voor een woning kunnen een mail sturen naar: hauwert@kruisweiden.nl.

Tags: HauwertWonen
Deel111Tweet70VerstuurDeel19Verstuur
Advertenties van onze sponsoren
• De HorlogeSmit voor horlogereparaties en onderhoud 0611040316
• BHV materialen nodig? BHVtotaal uw partner in veiligheid!
• Ook hier adverteren? Vanaf €25,- p/maand
• Renovatie badkamer, keuken, toilet? Vertelman Tegelwerken

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populair afgelopen 24 uur

  • Stadsstrand perfect plekje voor vuurwerkshow kermis Hoorn (foto’s en video’s)

    Stadsstrand perfect plekje voor vuurwerkshow kermis Hoorn (foto’s en video’s)

    2730 lezers
    Deel 1092 Tweet 683
  • Vanavond spectaculaire vuurwerkshow bij kermis Hoorn; andere positie pontons

    11660 lezers
    Deel 4664 Tweet 2915
  • Politie onderzoekt steekincident op Achterom in Hoorn

    876 lezers
    Deel 350 Tweet 219
  • Automobilist (46) rijdt door na aanrijding met voetganger en wordt vervolgens aangehouden in Middenmeer

    436 lezers
    Deel 174 Tweet 109
  • Knuffels, kleurexplosies en kermisbeats: Kermis Hoorn bruist van energie (foto’s)

    1561 lezers
    Deel 624 Tweet 390

Advertentie

Recente reacties op artikelen

  • Nanna Delang op Politie onderzoekt steekincident op Achterom in Hoorn
  • Nelly Bakker op Vanavond spectaculaire vuurwerkshow bij kermis Hoorn; andere positie pontons
  • Thijs Out op Eerste editie Eenhoorncup tijdens Hoornse kermis
  • Caroline Bosman op Politie onderzoekt steekincident op Achterom in Hoorn
  • Sascha Geertman op Vanavond spectaculaire vuurwerkshow bij kermis Hoorn; andere positie pontons

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

Aanpassing toegang restaurant De Woeste Hoogte: tijdelijk afsluiting N307 Westfrisiaweg in Bovenkarspel

Zilver voor Jordy Mol (Nibbixwoud) bij synchroonspringen op World Games in China; ‘nooit durven dromen’

Automobilist (46) rijdt door na aanrijding met voetganger en wordt vervolgens aangehouden in Middenmeer

Politie onderzoekt steekincident op Achterom in Hoorn

Eerste editie Eenhoorncup tijdens Hoornse kermis

Vanavond spectaculaire vuurwerkshow bij kermis Hoorn; andere positie pontons

Hemmeromloop 2025 met nieuw parcours en frisse uitstraling

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welkom terug!

Login op je account

Wachtwoord vergeten?

Retrieve your password

Vul je username of e-mailadres om wachtwoord te resetten

Log In
Beheer je privacy

Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.

Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.

Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Statistieken

Marketing

Toepassingen
Altijd actief

Altijd actief
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Beheer opties
{title} {title} {title}
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Geen resultaat
Bekijken resultaten

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer