Aanwijzingsbesluit cameratoezicht omgeving CNO Koggenland
De burgemeester van de gemeente Koggenland,
- –
- –
- –
er sprake is van een vrees voor verstoringen van de openbare orde in het hierna genoemde gebied. Deze vrees is gegrond op eerdere ongeregeldheden bij crisisnoodopvangen dan wel asielzoekerscentra binnen en in de omgeving van de gemeente Koggenland. De wens is om optimale veiligheid te garanderen voor zowel de bewoners uit de omgeving als de bewoners die een half jaar te gast zijn;
- –
- –
- –
- –
- –
- –
- –
- –
gelet op het bepaalde in artikel 2:77 van de Algemene Plaatselijke Verordening Gemeente Koggenland 2022 en artikel 151c van de Gemeentewet;
Ondertekening
Aldus vastgesteld door de burgemeester op 17 maart 2023,
de burgemeester van Koggenland,
mr. M.M. Bonsen-Lemmers
Wanneer u het niet eens bent met deze beslissing, kunt u binnen zes weken na de dag van bekendmaking schriftelijk, per fax of via een digitaal formulier (www.koggenland.nl) bezwaar maken bij de burgemeester. Een bezwaarschrift moet worden ondertekend en minstens de volgende gegevens bevatten:
\ de naam en het adres van de indiener;
\ een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt;
\ de reden(en) waarom bezwaar wordt gemaakt.
Een bezwaarschrift schorst niet de werking van het besluit waartegen het gericht is. Bent u van mening dat er sprake is van spoed omdat het bestreden besluit uw belangen schaadt, dan kunt u bij de sector Bestuursrecht van de rechtbank Noord-Holland (Postbus 1621, 2003 BR Haarlem) een verzoek om voorlopige voorziening doen.