Voorgenomen verkoop stroken gemeentegrond bij Twijver 48/50a Venhuizen
De gemeente Drechterland maakt hierbij bekend dat zij voornemens zijn twee stroken grond van respectievelijk 67 m² en 45 m², in totaal ca. 112 m² te verkopen aan de eigenaar van het perceel Twijver 48/50a Venhuizen.
Het betreft stroken grond, kadastraal bekend gemeente Drechterland, VHZ 03 G 4094. Deze stroken zijn gelegen aan de oost- en zuidzijde van het perceel Twijver 48/50a Venhuizen. De totale oppervlakte bedraagt ca. 112 m2.
De eigenaar van Twijver 48/50a Venhuizen is de enige serieuze gegadigde
Naar oordeel van de gemeente Drechterland is de eigenaar van Twijver 48/50a Venhuizen de enige serieuze gegadigde die in aanmerking komt voor deze voorgenomen verkoop.
- 1.
- 2.
- 3.
Indien u zich niet kunt verenigen met de voorgenomen verkoop van de grond aan de eigenaar van Twijver 48/50a Venhuizen, omdat u meent daarvoor zelf als gegadigde in aanmerking te komen, dan dient u dit binnen 20 dagen na de dag van deze publicatie, met opgave van redenen, schriftelijk kenbaar te maken bij de gemeente Drechterland, Postbus 9, 1616 ZG Hoogkarspel onder vermelding van ‘Reactie op zaak 110525 voornemen tot verkoop stroken gemeentegrond bij Twijver 48/50a Venhuizen.
Met deze publicatie geeft de Gemeente uitvoering aan het zogenaamde Didam-arrest van de Hoge Raad d.d. 26 november 2021 (ECLI:NL:HR: 2021:1778).