• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
zondag, 27 juli 2025
  • Login
OnsWestfriesland
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
OnsWestfriesland
Home Medemblik

Laatste fase herinrichting A.C. de Graafweg; rotonde Wognum tot Heerenweide dagen afgesloten

by Redactie
26 april 2024
in Medemblik, Nieuws, Opmeer, Westfriesland Regio
Reading Time: 1 min read
A A
15
Laatste fase herinrichting A.C. de Graafweg; rotonde Wognum tot Heerenweide dagen afgesloten

Beeld provincie Noord-Holland

Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen

WOGNUM/SPANBROEK – De provincie Noord-Holland heeft aangekondigd dat de laatste fase van de herinrichting van de A.C. de Graafweg op donderdag 9 mei 2024 van start gaat. Deze werkzaamheden zullen naar verwachting tot het einde van het jaar duren.

Vanaf donderdagavond 9 mei om 19:00 uur tot en met maandag 13 mei is het weggedeelte tussen de rotonde Wognum en Heerenweide volledig afgesloten. Gedurende deze periode wordt er een tijdelijke rijbaan aangelegd en de bestaande S-bocht heringericht. Tegelijkertijd worden er significante aanpassingen aan de waterinfrastructuur gemaakt, waaronder het verwijderen van een oude vaarduiker.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Omleiding

Verkeer dat normaal over dit traject rijdt, wordt omgeleid via Nieuweweg – Dokter de Vriesstraat – Westerstraat – Opmeerderweg – De Veken – kruising A.C. de Graafweg/Lindengracht en andersom. Voor het doorgaand verkeer blijven de omleidingsroutes via de A7, N242 en N239 van kracht.

(tekst gaat door onder deze afbeelding)

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Herinrichting

Na de afsluiting in mei wordt de herinrichting voortgezet op het deel van de A.C. de Graafweg tussen de rotonde Wognum en de rotonde Tramweg. Tijdens deze werkzaamheden blijft een tijdelijke rijbaan beschikbaar voor verkeer, waarbij een maximumsnelheid van 50 kilometer per uur gehanteerd wordt.

Voertuigen die breder zijn dan 2.55 meter moeten gebruik maken van een speciale omleidingsroute, welke duidelijk zal worden aangegeven met gele borden.

Voor meer informatie over de werkzaamheden en de omleidingsroutes kunnen geïnteresseerden terecht op project website van de provincie.

Tags: A.C. de GraafwegSpanbroekVerkeerWerkzaamhedenWognum
Share403Tweet252SendShare71Send
Advertenties van onze sponsoren
• Renovatie badkamer, keuken, toilet? Vertelman Tegelwerken
• De HorlogeSmit voor horlogereparaties en onderhoud 0611040316
• Ook hier adverteren? Vanaf €25,- p/maand
• BHV materialen nodig? BHVtotaal uw partner in veiligheid!

Comments 15

  1. Marc Jorritsma says:
    1 jaar ago

    Ja joh we sluiten alles te gelijk af 🤦‍♂️

  2. Annette Bontekoning says:
    1 jaar ago

    Waar ligt Sijbelkarspel eigenlijk?🤔 OnsWestfriesland

  3. Huub Appel says:
    1 jaar ago

    Nooit begrepen waarom daar nou een rotonde moest komen

  4. Romy Dekker-oudt says:
    1 jaar ago

    Marc Jorritsma dit dus…

  5. Angela Boeddha says:
    1 jaar ago

    Jeroen Guus

  6. Frank van Dulmen says:
    1 jaar ago

    Alles tegelijk afsluiten en wéér zo’n energie verspillende kut rotonde 😠

  7. Isabeau Mantel says:
    1 jaar ago

    Linda van Thijn he godver😂

  8. Timk Kmn says:
    1 jaar ago

    Zal een paar trailers op de weg zetten in sijbekarspel voor al die voorbij razende mafkezen

  9. Mark Zeilstra says:
    1 jaar ago

    Mark Klok hoe zal dit samen gaan met me werkzaamheden op de Westerstraat….?

  10. Mark Klok says:
    1 jaar ago

    Mark Zeilstra gewoon afsluiten. We hebben een goedgekeurde vergunning van de blinde gemeente #medemblik

  11. René Postel says:
    1 jaar ago

    Timk Kmn Staan ze al?

  12. René Postel says:
    1 jaar ago

    Frank van Dulmen Meneer weet het beter? https://nl.indeed.com/q-wegenbouw-vacatures.html?&aceid=&gad_source=1&gclid=CjwKCAjwoa2xBhACEiwA1sb1BGJkqusvMek9IEgMRCKE5giSUmbZOIao5RpPdPkV2mp8KzbIttVivxoCookQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

  13. René Postel says:
    1 jaar ago

    Marc Jorritsma Meneer weet het beter?

  14. Timk Kmn says:
    1 jaar ago

    René Postel 9 mei pas toch? Heb toevallig net paar 20ft containers gekocht kunnen wel op de weg denk

  15. Adriaan Pomp says:
    1 jaar ago

    Die ’s bocht is al weg en tussen de nieuwe rotonde en heereweide ligt al nieuw asfalt. Dus het kaartje klopt niet.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren

Populair afgelopen 24 uur

  • Gemeente Hoorn: geen aparte aanpak voor onderhuur door statushouders

    Gemeente Hoorn: geen aparte aanpak voor onderhuur door statushouders

    2803 shares
    Share 1121 Tweet 701
  • Politie onderzoekt bomaanslag in Hoorn, getuigen gezocht

    2836 shares
    Share 1134 Tweet 709
  • Verdachte van woningoverval in Leerdam aangehouden in Zwaag

    227 shares
    Share 91 Tweet 57
  • Nelly’s Café in Obdam stopt over 8 maanden; verkoop niet rond

    673 shares
    Share 269 Tweet 168
  • Nieuwe rotonde Oostergouw-Oude Veiling in Zwaag geopend voor verkeer

    533 shares
    Share 213 Tweet 133

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

Nieuwe rotonde Oostergouw-Oude Veiling in Zwaag geopend voor verkeer

Politie waarschuwt voor malafide Engelssprekende klusjesmannen in regio Hoorn

Laatste kans: nomineer jouw favoriete bedrijf voor de NHN Business Awards 2025

Nieuwe slimme ledverlichting voor Provincialeweg in Hoorn; straks verlichting aangepast aan verkeer en weer

Medemblik onderzoekt leefbaarheid en veiligheid; ‘alleen dan kunnen we keuzes maken die passen in onze wijken en dorpen’

Hoe inclusief is uw gemeente? ‘Met deze enquête willen we beleid kunnen verbeteren’

Plannen voor woningbouw in Hoorn-Noord aangepast: gebiedsontwikkeling opgesplitst

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
Beheer je privacy

Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.

Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.

Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Statistieken

Marketing

Toepassingen
Altijd actief

Altijd actief
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Beheer opties
{title} {title} {title}
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
No Result
View All Result

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer