OPMEER – Het gloednieuw ingerichte trapveldje aan de Roerdomp in Spanbroek is bijna klaar en wordt op woensdag 12 juni vanaf 15.00 uur feestelijk geopend.
Bij deze opening zullen de wethouders Vincent Buis en Robert Tesselaar én kinderburgemeesters Julia Schipper en Luuk Ganzinga aanwezig zijn. Iedereen is van harte uitgenodigd hierbij aanwezig te zijn.
Kunstgras, doelen en baskets
De herinrichting van het speelveld is tot stand gekomen met de hulp van inwoners en buurtbewoners. Door middel van een enquête die eind 2023 werd gehouden, gaven zij hun wensen aan voor de invulling van het trapveldje. Een ruime meerderheid liet weten dat de aanleg van een kunstgrasveld met 2 voetbaldoelen, 4 kleine doelen en 2 baskets de voorkeur had. Het resultaat is op 12 juni te zien.
Nationele Buitenspeeldag
De feestelijke opening van het speelveld aan de Roerdomp valt samen met de nationale Buitenspeeldag van Jantje Beton. Daarom zijn er tijdens de middag, die tot 16.30 uur duurt, voor kinderen diverse spelletjes te doen. Daarnaast is er koffie en thee met koek en limonade en chips.
Aanmelden
Heeft u belangstelling om te komen? Stuurt u dan een e-mail naar gemeente@opmeer.nl onder vermelding van ‘Roerdomp’. Vermeld daarin graag het aantal volwassenen en kinderen zodat de gemeente enig idee heeft hoeveel personen ze kunnen verwachten.
Bron tekst en foto: Gemeente Opmeer
En nu maar hopen dat er geen pootige amsterdammertjes komen te wonen en gaan klagen over geluidsoverlast en het moet verdwijnen net als in Venhuizen
Ja heel fijn 2 baskets om te basketballen. Een basketbal stuitert echter totaal niet op het kunstgras wat is neergelegd. Goed bedacht joh! 🤡