• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
woensdag, 13 augustus 2025
  • Login
OnsWestfriesland
Bol AlgemeenBol Algemeen
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
Geen resultaat
Bekijken resultaten
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
Geen resultaat
Bekijken resultaten
OnsWestfriesland
Home Hoorn

Easy Caravanning introduceert met Karsten Tenten nieuwe hefdakcaravan

Door Redactie
16 september 2024
in Hoorn, Nieuws, Westfriesland Regio, Westfrieslandinbedrijf
Leestijd:2 minuten
A A
0
Easy Caravanning introduceert met Karsten Tenten nieuwe hefdakcaravan
Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen

ZWAAG – Vijf jaar na de introductie van hun innovatieve TakeOff-camper presenteert Easy Caravanning een nieuwe hefdakcaravan: de GetAway. Deze nieuwe caravan, die wordt gepositioneerd boven de TakeOff, biedt een moderne en compacte oplossing voor avontuurlijke kampeerders. \

Een belangrijk element in het succes van deze caravan is de samenwerking met het Noord-Hollandse tentenatelier Karsten Tenten, gevestigd in Zwaag.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Innovatieve samenwerking

Karsten Tenten, mede-eigenaar van Easy Caravanning en bekend om hun hoogwaardige oppomptenten, heeft een cruciale rol gespeeld in de ontwikkeling van de GetAway. Zo hebben zij het tussencanvas van de caravan ontworpen, een essentieel onderdeel dat de GetAway zijn karakteristieke uitstraling geeft. Daarnaast heeft Karsten een speciaal modulair en snel op te zetten luifeltentconcept ontwikkeld, genaamd ‘X10T’, dat de kampeerervaring nog verder optimaliseert.

Lichtgewicht en praktisch ontwerp

De GetAway valt op door zijn lichte gewicht en aerodynamisch design, waardoor hij ideaal is voor gebruik met elektrische auto’s. Met een maximaal toegestane massa van 750 kg kan de caravan op een wit kenteken worden gezet, maar hij is ook verkrijgbaar met een eigen kenteken voor extra laadvermogen. Het verlaagde instapontwerp van de GetAway zorgt ervoor dat kampeerders kunnen genieten van een hoge caravandeur van 1.85 meter, een uniek kenmerk in het segment van hefdakcaravans.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Toekomstgericht kamperen

Met de introductie van de GetAway laat Easy Caravanning, samen met Karsten Tenten, zien dat er ruimte blijft voor nieuwe, innovatieve kampeerconcepten naast de gevestigde merken. De focus ligt op gebruiksgemak, duurzaamheid en het behoud van actieradius voor elektrische voertuigen. Dit maakt de GetAway de ideale keuze voor kampeerders die op zoek zijn naar comfort, avontuur en efficiëntie.

De GetAway wordt officieel gepresenteerd op de Kampeer en Caravan Jaarbeurs in Utrecht van 2 tot en met 6 oktober, waar bezoekers de caravan van dichtbij kunnen bekijken.

Tags: Karsten TentenZwaag
Deel296Tweet185VerstuurDeel52Verstuur
Advertenties van onze sponsoren
• Renovatie badkamer, keuken, toilet? Vertelman Tegelwerken
• BHV materialen nodig? BHVtotaal uw partner in veiligheid!
• De HorlogeSmit voor horlogereparaties en onderhoud 0611040316
• Ook hier adverteren? Vanaf €25,- p/maand

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populair afgelopen 24 uur

  • Kruising de Bangert/De Strip afgesloten tijdens werkzaamheden op De Strip (update)

    Kruising de Bangert/De Strip afgesloten tijdens werkzaamheden op De Strip (update)

    505 lezers
    Deel 202 Tweet 126
  • Op deze uren is fietsen in voetgangersgebied Westerstraat in Enkhuizen toegestaan

    668 lezers
    Deel 267 Tweet 167
  • 12 Augustus plaatsing ANPR-camera’s op N307 bij Hoogkarspel; minder rijstroken en snelheidsbeperking

    1465 lezers
    Deel 586 Tweet 366
  • Tijdelijk kunstinitiatief vult leegstaand pand aan de Gouw in Hoorn

    83 lezers
    Deel 33 Tweet 21
  • Brandweer Blokker organiseert waterspektakel bij Han Hoekstrahof

    434 lezers
    Deel 174 Tweet 109

Advertentie

Recente reacties op artikelen

  • Jolanda Koopmans op Kruising de Bangert/De Strip afgesloten tijdens werkzaamheden op De Strip (update)
  • Margot Broersen op Kruising de Bangert/De Strip afgesloten tijdens werkzaamheden op De Strip (update)
  • Dennis Bruin op Kruising de Bangert/De Strip afgesloten tijdens werkzaamheden op De Strip (update)
  • Jeroen Bot op Kruising de Bangert/De Strip afgesloten tijdens werkzaamheden op De Strip (update)
  • Antoon de Boer op Kruising de Bangert/De Strip afgesloten tijdens werkzaamheden op De Strip (update)

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

Raadsfracties kondigen interpellatiedebat aan over uitvoering amendement voetbalvelden HVV Hollandia

Hoorn had contract met Groupcard maar beëindigde dit zonder financiële gevolgen

Tijdelijk kunstinitiatief vult leegstaand pand aan de Gouw in Hoorn

Klipper de Lutgerdina uit Enkhuizen vaart inclusief mee tijdens SAIL

Knuffels, kleurexplosies en kermisbeats: Kermis Hoorn bruist van energie (foto’s)

60 jaar getrouwd!

Kinderen zoeken en vinden verkoeling tijdens waterpret in Risdam Zuid (foto’s)

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welkom terug!

Login op je account

Wachtwoord vergeten?

Retrieve your password

Vul je username of e-mailadres om wachtwoord te resetten

Log In
Beheer je privacy

Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.

Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.

Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Statistieken

Marketing

Toepassingen
Altijd actief

Altijd actief
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Beheer opties
{title} {title} {title}
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Geen resultaat
Bekijken resultaten

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer