• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
donderdag, 29 mei 2025
  • Login
OnsWestfriesland
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
OnsWestfriesland
Home Drechterland

Heren Bot en Bregman nemen afscheid brandweer met een lintjes

by ret35ew
11 oktober 2014
in Drechterland, Nieuws
Reading Time: 3 mins read
A A
0
Heren Bot en Bregman nemen afscheid brandweer met een lintjes
Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen

brandweer_venhuizen_HemHEM/VENHUIZEN – Vrijdagavond 10 oktober heeft loco-burgemeester Reus in brandweerkazerne Hem-Venhuizen een koninklijke onderscheiding uitgereikt aan de heren Wim Bot en Wil Bregman. Beide worden Lid in de Orde van Oranje-Nassau tijdens het officiële afscheid als lid van de SED Brandweer, blusgroep Hem-Venhuizen.

De heer Bot

De heer Bot is agrarisch ondernemer. Hij heeft naast de vele uren voor zijn eigen bedrijf, altijd tijd gevonden om zich voor de gemeenschap als brandweerman in te zetten. De heer Bot is op 20 jarige leeftijd op 28 augustus 1982 in dienst getreden als vrijwillig brandweerman van de voormalige blusgroep Venhuizen. Bij de blusgroep Venhuizen heeft hij voortvarend de brandweeropleidingen doorlopen en in de blusgroep zijn eigen plaats verdient, als manschap, chauffeur/pompbediener, plv bevelvoerder, bevelvoerder en tot afgelopen januari nog als hoofdbrandwacht.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

In 1991 is de blusgroep samengegaan met de blusgroep Venhuizen en ontstond de blusgroep Hem-Venhuizen in de voormalige brandweerkazerne aan de Kerkweg in Venhuizen. Het brandweerwerk werd uitgebreid met het hulpverleningswerk.

De heer Bot heeft bij de verbouwing van de brandweerkazerne aan de Kerkweg en de verhuizing daarna naar de nieuwe locatie aan de Koggeweg in Hem steeds zijn positieve inbreng laten zien. Ook voor het wel en wee van de brandweermensen zette hij zich in en de heer Bot is 13 jaar actief geweest voor de feestcommissie van de brandweer. In januari 2014 heeft de heer Bot besloten zijn ontslag in te dienen. Zijn bedrijf heeft op het moment meer aandacht nodig in verband met toekomstige uitbreiding en door veranderingen bij de blusgroep heeft de heer Bot besloten om per 1 januari 2014 te stoppen met de vrijwillige brandweer.

De heer Bot kan worden gekwalificeerd als “iemand die zich geruime tijd ten bate van de samenleving heeft ingespannen of anderen heeft gestimuleerd”. Hij heeft langdurig een bijdragen geleverd aan de openbare orde en veiligheid in zijn woonplaats en de regio. Gelet op de aard, duur, uitstraling en betekenis van genoemde activiteiten ontvangt de heer Bot de onderscheiding Lid in de Orde van Oranje-Nassau.

De heer Bregman

De heer Bregman is agrarisch ondernemer en is op 1 januari 1984 in dienst getreden als vrijwilliger bij de brandweer, blusgroep Hem, van de voormalige gemeente Venhuizen. In 1991 is de blusgroep samengegaan met de blusgroep Venhuizen en ontstond de blusgroep Hem-Venhuizen. Het brandweerwerk in deze blusgroep werd uitgebreid met het hulpverleningswerk. De heer Bregman was tot de samenvoeging bevelvoerder. Na het samengaan is de heer Bregman in de blusgroep verder gegaan als hoofdbrandwacht.

Naast zijn drukke werkzaamheden voor zijn eigen bedrijf, maakt hij altijd tijd vrij om zich voor de gemeenschap als brandweerman in te zetten. Hij was altijd een blij en enthousiast brandweerman en deed zijn werk ‘vol vuur”. Overdag altijd beschikbaar, omdat hij op zijn tuinbouwbedrijf aan het werk was en via de achterzijde van zijn land zo bij de kazerne was.

Op 29 september a.s. bereikt de heer Bregman de zestigjarige leeftijd en is hij na 30 jaar met eervol ontslag gegaan op 31 maart 2014.

De heer Bregman kan worden gekwalificeerd als “iemand die zich geruime tijd ten bate van de samenleving heeft ingespannen of anderen heeft gestimuleerd”. Hij heeft langdurig een bijdragen geleverd aan de openbare orde en veiligheid in zijn woonplaats en de regio. Gelet op de aard, duur, uitstraling en betekenis van genoemde activiteiten ontvangt de heer Bregman de onderscheiding Lid in de Orde van Oranje-Nassau.

Tags: brandweerHemKoninklijke OnderscheidingVenhuizenVrijwillige
Share15Tweet9SendShare3Send
Advertenties van onze sponsoren
• BHV materialen nodig? BHVtotaal uw partner in veiligheid!
• De HorlogeSmit voor horlogereparaties en onderhoud 0611040316
• Ook hier adverteren? Vanaf €25,- p/maand
• Renovatie badkamer, keuken, toilet? Vertelman Tegelwerken

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren

Advertentie

Populair afgelopen 24 uur

  • Persoon overleden aangetroffen in water bij Draafsingel in Hoorn

    Persoon overleden aangetroffen in water bij Draafsingel in Hoorn

    5003 shares
    Share 2001 Tweet 1251
  • Fietser gewond bij aanrijding op rotonde Oostergouw in Hoorn

    851 shares
    Share 340 Tweet 213
  • Lichaam in water aan Draafsingel in Hoorn; ‘geen sprake van misdrijf’

    617 shares
    Share 247 Tweet 154
  • College ‘Geen uitbreiding parkeercapaciteit bij winkelcentrum De Beurs in Blokker’

    348 shares
    Share 139 Tweet 87
  • Van den Berg Surf // Snow stopt per direct: ‘Een moeilijke maar noodzakelijke beslissing’

    10341 shares
    Share 4136 Tweet 2585

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

Column Peter Ursem: Lesje van toen

Fietser gewond bij aanrijding op rotonde Oostergouw in Hoorn

Lichaam in water aan Draafsingel in Hoorn; ‘geen sprake van misdrijf’

Toekomst voor De Drommedaris: raad stemt in met structurele subsidie

Stede Broec ondersteunt initiatief Buurtgezinnen: ‘Opvoeden doen we samen’

College ‘Geen uitbreiding parkeercapaciteit bij winkelcentrum De Beurs in Blokker’

Gesprekken over toekomst land- en tuinbouw in Noord-Holland Noord

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
No Result
View All Result

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer