• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
zondag, 27 juli 2025
  • Login
OnsWestfriesland
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
OnsWestfriesland
Home Medemblik

Bijeenkomst nieuwe invulling locatie oude stadhuis Medemblik

by ret35ew
5 februari 2015
in Medemblik, Nieuws
Reading Time: 2 mins read
A A
0
Bijeenkomst nieuwe invulling locatie oude stadhuis Medemblik

Plan Medemblik aan zee (2015)

Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen

Plan_medemblikaanzee_MedemblikMEDEMBLIK – Op maandag 9 februari organiseert de gemeente Medemblik een inloopbijeenkomst over de plannen voor de herinrichting van de locatie van het voormalige stadhuis in Medemblik. Tijdens deze bijeenkomst is te zien hoe het plan er uit komt te zien, welke functies het pand krijgt en de welke mogelijkheden er zijn voor evenementen.

Tijdens de eerdere informatieavond in juni vorig jaar waren er veel vragen over de parkeermogelijkheden in het nieuwe plan. Daar is nog eens kritisch naar gekeken. In het aangepaste plan blijft het aantal parkeerplaatsen in het gebied hetzelfde als nu. De bijeenkomst is maandag 9 februari van 17.00 tot 20.00 uur in het Wapen van Medemblik, Oosterhaven 1 in Medemblik.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Bezwaren

Niet iedereen is even blij met dit plan. Zoals ook door de gemeente Medemblik aangegeven wordt de beperking in parkeerplaatsen als probleem gezien. Bewoner Ad Bruinsma reageerde een week geleden op onderstaande video. “Als omwonende heben wij bezwaar gemaakt tegen de nieuwbouw uitbreiding zoals deze door Bovisie is geprecenteerd. Onze grootste bezwaar is het verdwijnen van de vele parkeerplaatsen en de grote van het nieuwbouwcomplex. Tweederde van het huidige parkeerterrein zal verdwijnen.”

Bruinsma verwijst hierbij niet alleen als nadig voor bewoners, maar ook voor evenementen. “Stichting Rondom is zijn jaarlijks evenement kwijt op deze prachtige lokatie. Volgens berekeningen zal door de huidige nieuwbouw ook nog eens een tekort ontstaan van ongeveer 20 parkeerplaatsen. Waar in dit plan geen rekening mee wordt gehouden dat de oude stad al een gigantisch tekort heeft aan parkeerplaatsen heeft en het op deze manier alleen maar groter wordt. Wij zullen ons dan ook met hand en tand verzetten tegen deze uitbreiding. In het najaar van 2014 zou er door Bovisie een verzoek tot bestemmingsplanwijziging worden aangevraagd. Tot op heden hebben wij als omwonende nog niks gezien. Wij wachten het in vertrouwen af.”

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Video

Hoe ziet het plan er ook alweer ongeveer uit. Video presentatie ‘Medemblik aan Zee’ van maart 2014.

Tags: bijeenkomstmedemblikMedemblik aan ZeeStadhuis
Share110Tweet69SendShare19Send
Advertenties van onze sponsoren
• De HorlogeSmit voor horlogereparaties en onderhoud 0611040316
• BHV materialen nodig? BHVtotaal uw partner in veiligheid!
• Renovatie badkamer, keuken, toilet? Vertelman Tegelwerken
• Ook hier adverteren? Vanaf €25,- p/maand

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren

Populair afgelopen 24 uur

  • Gemeente Hoorn: geen aparte aanpak voor onderhuur door statushouders

    Gemeente Hoorn: geen aparte aanpak voor onderhuur door statushouders

    2361 shares
    Share 944 Tweet 590
  • Politie onderzoekt bomaanslag in Hoorn, getuigen gezocht

    2721 shares
    Share 1088 Tweet 680
  • Nieuwe rotonde Oostergouw-Oude Veiling in Zwaag geopend voor verkeer

    478 shares
    Share 191 Tweet 120
  • Nelly’s Café in Obdam stopt over 8 maanden; verkoop niet rond

    632 shares
    Share 253 Tweet 158
  • Verdachte van woningoverval in Leerdam aangehouden in Zwaag

    168 shares
    Share 67 Tweet 42

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

Nieuwe rotonde Oostergouw-Oude Veiling in Zwaag geopend voor verkeer

Politie waarschuwt voor malafide Engelssprekende klusjesmannen in regio Hoorn

Laatste kans: nomineer jouw favoriete bedrijf voor de NHN Business Awards 2025

Nieuwe slimme ledverlichting voor Provincialeweg in Hoorn; straks verlichting aangepast aan verkeer en weer

Medemblik onderzoekt leefbaarheid en veiligheid; ‘alleen dan kunnen we keuzes maken die passen in onze wijken en dorpen’

Hoe inclusief is uw gemeente? ‘Met deze enquête willen we beleid kunnen verbeteren’

Plannen voor woningbouw in Hoorn-Noord aangepast: gebiedsontwikkeling opgesplitst

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
Beheer je privacy

Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.

Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.

Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Statistieken

Marketing

Toepassingen
Altijd actief

Altijd actief
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Beheer opties
{title} {title} {title}
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
No Result
View All Result

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer