• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
dinsdag, 3 juni 2025
  • Login
OnsWestfriesland
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
OnsWestfriesland
Home Medemblik

Vier Koninklijke Onderscheidingen in Medemblik

by ret35ew
24 april 2015
in Medemblik, Nieuws
Reading Time: 2 mins read
A A
0
Vier Koninklijke Onderscheidingen in Medemblik
Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen

Vandaag jaarlijkse lintjesregen gemeente Medemblik. Onze vier decorandi: van harte gefeliciteerd! pic.twitter.com/NmFnNeKfFv

— Gemeente Medemblik (@GemMedemblik) April 24, 2015

MEDEMBLIK – Op vrijdagochtend 24 april reikte burgemeester Frank Streng vier Koninklijke Onderscheidingen uit. Drie inwoners  zijn benoemd tot lid in de Orde van Oranje Nassau en één is benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Lid in de Orde van Oranje Nassau

Mevrouw N.(Nelly) Te Rehorst – de Geus (70) uit Abbekerk
Mevrouw Te Rehorst zet zich in voor diverse verenigingen in de dorpskern Abbekerk. Dat begon al in 1987 als voorzitter de Recreatie Volleybal Vereniging Abbekerk-Lambertschaag. Vanaf 1998 tot 2014 als vrijwilliger bij de bibliotheek in Abbekerk. Momenteel zet zij zich in voor de boekenkast, waarin boeken worden verzameld door dorpsgenoten.

In Zwembad De Spetter draait zij sinds 1989 kassa- en kioskdiensten. Als bestuurslid van de Musicalvereniging Abbekerk was zij vele jaren verantwoordelijk voor het PR en de kaartverkoop. Sinds 2008 actief als vrijwilliger bij Wonen Plus in Abbekerk. Vanaf 2014 bestuurslid van het dorpshuis De Nieuwe Haven. Verzorg de administratie en verricht je hand- en spandiensten.

De heer J.C. (Jan-Cees) Koomen (55) uit  Midwoud
Sinds 1998 zet hij zich in voor voetbalvereniging MOC. Van hoofdtrainer tot het bouwen van een nieuwe kleedkamers en van jeugdbestuur tot coach van de jeugd. MOC kan altijd op Jan-Cees Koomen rekenen. Gedurende zes jaar was hij trainer van de juniorenteams. Hij is benoemd tot Erelid van vv MOC.

De heer Th.J. (Thomas) van Hulsen (69) uit Medemblik
Vanaf de jaren ’70 tot heden actief betrokken bij de Scouting. Als medeoprichter van Scouting Harderhaven in Zeewolde. In de jaren ’70 medeoprichter van de scouting in Medemblik. Lid van het beheersteam en voorzitter van de Stichting Vrienden van Harderhaven houdt hij zich bezig met het werven van donateurs en fondsen.

Gedurende 26 jaar lid van de vrijwillige brandweer Medemblik. Vanaf 2000 drager bij uitvaartvereniging De Eendracht. Bijna 10 jaar penningmeester/bestuurslid van Rescue Medemblik. In die functie was hij nauw betrokken bij de fusie waaruit de huidige reddingsbrigade is ontstaan. Vanaf 2008 betrokken bij organisatie van de Waterweken in Medemblik en Medemblik Nautiek. Stuurman van de politieboot op de binnenwateren tussen Medemblik, Enkhuizen en Hoorn. Hoofdcoördinator van het Medemblikse Stadsmuseum.

Ridder in de Orde van Oranje Nassau

De heer J.J. (Hans) Berkhout (67) uit Wervershoof. Heeft zich ingezet voor de biljartsport tot op Europees niveau. Als districtsarbiter van 1990 tot 1992, gewestelijk arbiter van 1992 tot 1994, bestuurslid en voorzitter tot 2006 van de Vereniging West-Friese arbiters. Gedurende 10 jaar voorzitter van de Commissie Arbiters, lid van de Commissie Opleidingen en lid van de Commissie Biljart Academie, Nationaal arbiter van 1994 tot 2007. Bestuurslid en wedstrijdleider van de Persoonlijke Kampioenschappen, district West Friesland vanaf 1994. Vanaf 2007 tot 2009 voorzitter afdeling West-Friesland. Sinds 1994 bondsdocent arbitrage. In deze functie heeft de heer Berkhout in samenwerking met NOC NSF modules ontwikkeld voor de opleiding van docenten en examinatoren.

In de functie van gewestelijk arbitercoördinator, afdeling West-Nederland deelde hij arbiters in voor de finales binnen het gewest. Van 2000 tot 2009 lid van de Bondsraad en van 2001 tot 2003 vicevoorzitter, afdeling West-Nederland. Tevens tot 2013 bestuurslid van de KNBB-vereniging Carambole. Inmiddels (sinds 2007) internationaal arbiter. Tot 2012 Europees arbiter en daarna voor de Union Mondiale de Billiard.

Tags: Koninklijke OnderscheidingLintjeLintjesregenmedemblik
Share32Tweet20SendShare6Send
Advertenties van onze sponsoren
• BHV materialen nodig? BHVtotaal uw partner in veiligheid!
• Ook hier adverteren? Vanaf €25,- p/maand
• De HorlogeSmit voor horlogereparaties en onderhoud 0611040316
• Renovatie badkamer, keuken, toilet? Vertelman Tegelwerken

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren

Populair afgelopen 24 uur

  • Veel schade bij ongeval in Westwoud, auto zwaar beschadigd

    Veel schade bij ongeval in Westwoud, auto zwaar beschadigd

    1259 shares
    Share 504 Tweet 315
  • Explosie bij appartementencomplex Sint Eloystraat in Hoorn

    1784 shares
    Share 714 Tweet 446
  • Vanaf heden snelheidsbeperking op Lageweg bij Schellinkhout

    488 shares
    Share 195 Tweet 122
  • Botsing tussen scooter en fietsers op Streekweg: twee gewonden naar ziekenhuis

    947 shares
    Share 379 Tweet 237
  • Werkzaamheden N307 bij Zwaagdijk-West; 6 juni overdag en 10 juni avond en nacht afsluiting

    920 shares
    Share 368 Tweet 230

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

Aantal arbeidsmigranten in Westfriesland blijft toenemen volgens nieuwe monitor provincie

Muzikale wandeling te Zwaagdijk-Oost zondagmiddag 8 juni 2025

Stoommachinemuseum: Jubileumweekend 14 & 15 juni

Feestelijke afsluiting Westfries Museum

Zomerexpositie in Rundveemuseum: water, vriend of vijand?

Westfries Museum verwelkomt Amanda Vollenweider als nieuwe directeur

‘Silverwoid’ nieuwe naam voor woningbouwlocatie Groot- Vriend in Lutjebroek

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
No Result
View All Result

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer