• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
dinsdag, 15 juli 2025
  • Login
OnsWestfriesland
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
OnsWestfriesland
Home Hoorn

Kinderen De Tweemaster ontbijten met burgemeester Hoorn

by ret35ew
8 november 2013
in Hoorn, Nieuws
Reading Time: 2 mins read
A A
0
Kinderen De Tweemaster ontbijten met burgemeester Hoorn
Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen

schoolontbijt_HoornHOORN – Vanochtend ontbeten 24 kinderen van Daltonschool De Tweemaster samen met de burgemeester en wethouders in het stadhuis. Ze deden mee aan het Nationaal Schoolontbijt dat aandacht schenkt aan een goed ontbijt. De burgemeester ‘betaalde’ voor het ontbijt met een millenniumcheque aan War Child, dit jaar het goede doel van het Nationaal Schoolontbijt.

Burgemeester Onno van Veldhuizen opende het ontbijt met een anekdote over zijn oma. Zij was een gezonde eter en begon de dag altijd met een goed ontbijt. Dit maakte dat zij op haar vijfenzestigste nog een Russische dans kon doen.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Spontaan sprong Daniël op. ‘Dat kan ik ook. Zal ik laten zien hoe dat eruit ziet?’ Onder luid applaus showde hij zijn kunnen. Ook vertelde de burgemeester dat hij thuis met zijn vrouw en kinderen voor het eten het volgende ritueel heeft. Ze pakken elkaars handen en zeggen: ‘Wel bedankt voor het lekkere maal, eet maar smakelijk allemaal.’ Met dit ritueel werd ook het ontbijt op het stadhuis geopend.

‘Volgende jaar in Opmeer een gebakken eitje’

 

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Aan de ontbijttafel spraken de collegeleden en de kinderen van groep zeven over van alles. Ook mochten de kinderen die dat wilden even het ambtsketen dragen. Lucas was blij dat hij een high five had gekregen van de burgemeester. ‘Ik had er al een van Ali B., en nu ook van de burgemeester!’ Aan het eind van het ontbijt schoof ook de burgemeester van Opmeer GertJan Nijpels even aan. Hij beloofde de kinderen dat ‘als ze volgende jaar bij hem komen, ze een gebakken eitje krijgen’.

(tekst gaat door onder deze advertenties)
ADVERTISEMENT
Tags: BurgemeesterDe TweemasterhoornMilleniumchequeNationaalSchoolontbijt
Share55Tweet34SendShare10Send
Advertenties van onze sponsoren

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren

Populair afgelopen 24 uur

  • Fietspad langs Provincialeweg krijgt opfrisbeurt: breder, veiliger en comfortabeler

    Fietspad langs Provincialeweg krijgt opfrisbeurt: breder, veiliger en comfortabeler

    207 shares
    Share 83 Tweet 52
  • Prutrace De Weere 2025: Uitslag, video en foto’s van de (kids)prutrace

    355 shares
    Share 142 Tweet 89
  • Burgemeester Wortelboer vol lof voor hulpverleners ongeval Drechterlandseweg

    120 shares
    Share 48 Tweet 30
  • Prutrace De Weere 2025: Prutrace vanaf de winnaar – deel 1 (foto’s)

    163 shares
    Share 65 Tweet 41
  • Nieuwe stap voor woonwijk Hoogkarspel Zuid: inzet eerste fase bouw van circa 300 woningen

    150 shares
    Share 60 Tweet 38

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

Burgemeester Diepstraten reikt B-diploma’s uit 

Kerktoren Hem weer in topvorm na grondige restauratie; 300 vierkante meter voegwerk

Meedenken over centrumgebied Stede Broec

Meedenken over centrumgebied Stede Broec

Ecoloog Dave Vonk: “Van alle dieren zijn vogels toch wel mijn favoriet”

Ecoloog Dave Vonk: “Van alle dieren zijn vogels toch wel mijn favoriet”

Nieuwe stap voor woonwijk Hoogkarspel Zuid: inzet eerste fase bouw van circa 300 woningen

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
Beheer je privacy

Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.

Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.

Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Statistieken

Marketing

Toepassingen
Altijd actief

Altijd actief
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Beheer opties
{title} {title} {title}
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
No Result
View All Result

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Uh-oh! It looks like you're using an ad blocker.

Our website relies on ads to provide free content and sustain our operations. By turning off your ad blocker, you help support us and ensure we can continue offering valuable content without any cost to you.

We truly appreciate your understanding and support. Thank you for considering disabling your ad blocker for this website