Tekst loopt door onder deze advertentie
ENKHUIZEN – Maandag zag een oplettende motoragent op de Schepenwijk in Enkhuizen iemand rijden waarvan hij wist dat hij geen rijbewijs had. Dit bleek al de vijfde keer in twee jaar tijd te zijn dat deze persoon achter het stuur werd gezien.
Zijn auto, die hij pas kort op had, werd in beslag genomen naar het politiebureau. Hoewel de makkelijkste manier daarvoor is om een agent te laten rijden, werkte de bestuurder dat tegen. Hij weigerde de sleutels af te geven. Daarom besloot de politie de auto af te slepen. De kosten hiervoor zijn voor de bestuurder.
Nieuws of Tips? Correcties of aanvullingen? Foto’s bij het nieuws? Mail naar redactie@onswestfriesland.nl, stuur ons een berichtje via Whatsapp 06-1695 8844 of via facebook @OnsWestfriesland.