• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
zaterdag, 12 juli 2025
  • Login
OnsWestfriesland
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
OnsWestfriesland
Home Hoorn

Afscheidsblog van stagiair Nina: Soms dacht ik alweer de Westfrisiaweg?

by Redactie
19 december 2018
in Hoorn, Nieuws, Skoftig
Reading Time: 2 mins read
A A
6
Afscheidsblog van stagiair Nina: Soms dacht ik alweer de Westfrisiaweg?
Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen

Donderdag 20 december is de laatste dag van onze stagiair Nina. In onderstaande blog of column kijkt zij terug op haar stage periode bij Westfriesland Media, uitgever van deze website.

ZWAAG – Na 4 maanden is het nu toch zover, mijn laatste paar dagen bij Westfriesland Media zijn aangebroken. Van begin september tot eind december heb ik hier mogen stagelopen en wat heb ik veel meegekregen.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

In het begin had ik eigenlijk niet zo heel veel verwachtingen, elke stage plaats is weer anders. Maar waar ik heel erg blij om ben is dat ik door die weinig verwachtingen de stage mij niet heeft teleurgesteld. Ik heb onwijs veel mogen doen en ook nog eens heel veel geleerd.

Westfriesland

Wat mij wel opvalt aan Westfriesland Media is dat het bijna alleen maar uitgever is van websites waar het woord ‘Westfriesland’ in voor komt. Ik heb nog nooit mee gemaakt dat een bedrijf zo (grofweg gezegd) geobsedeerd kan zijn van een regio. Naast dat ik het woord ‘Westfriesland’ even een tijdje niet meer kan aanhoren weet ik nu wel heel veel over deze regio. Ik had namelijk nooit verwacht dat ik zou weten hoeveel gemeentes deze regio heeft en hoeveel het er ooit waren.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

De N23 Westfrisiaweg is ook echt even een puntje die ik natuurlijk niet kan vergeten. Want wat staat OnsWestfriesland.nl er vol mee. Al die foto’s, al die werkzaamheden. Ben je benieuwd naar wat wanneer gebeurde zoek het op OnsWestfriesland.nl en je vindt het. Soms dacht ik alweer de westfrisiaweg? Maar als beginnend bestuurder moet ik toegeven een nieuwe weg is wel fijn, het is voor mij geen grote verandering, want ik weet straks niet beter.

Wat heb ik geleerd

Veel geleerd heb ik zeker en ik heb mijzelf als redactrice echt mogen ontwikkelen bij dit stage bedrijf. Van het goed leren werken met WordPress tot aan het kritisch kijken naar persberichten. Waar ik heel blij mee ben is dat ik mij verder heb kunnen ontwikkelen wat betreft het editen van video’s, maar ook in verschillende competenties. Plannen en organiseren is door deze stage echt een vaardigheid van mij geworden, wat ik in de toekomst ook nog goed kan gebruiken.

(tekst gaat door onder deze advertenties)
ADVERTISEMENT

Toekomst

Na de kerstvakantie ga ik als het goed is stagelopen bij de communicatieafdeling van Berend Botje. Daarna wanneer ik mijn examens heb gehad ga ik een heel ander pad op en beginnen aan de studie HBO Verpleegkunde. De media is een leuke en leerzame wereld, maar het 5 dagen op kantoor zitten moet je leuk vinden.

Ik heb een leuke en leerzame tijd gehad bij Westfriesland Media en hoop dat dit bedrijf met vele inzichten en nieuwe inzichten van ooit een nieuwe stagiaire nog verder kan groeien. Want in Westfriesland gaan we nog veel horen van OnsWestfriesland.nl en Westfriesland in bedrijf.nl

Ik hoop dat ik u als lezer leuke artikelen heb mogen brengen en goede filmpjes heb kunnen laten zien. Ik ben een ervaring rijker, niet alleen dit bedrijf maar ook alle lezers bedankt!

Share60Tweet15SendShare4Send
Advertenties van onze sponsoren
• De HorlogeSmit voor horlogereparaties en onderhoud 0611040316
• BHV materialen nodig? BHVtotaal uw partner in veiligheid!
• Renovatie badkamer, keuken, toilet? Vertelman Tegelwerken
• Ook hier adverteren? Vanaf €25,- p/maand

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren

Populair afgelopen 24 uur

  • Man uit Grootebroek aangehouden in Enkhuizen na controle op drugs en mogelijk drugshandel

    Man uit Grootebroek aangehouden in Enkhuizen na controle op drugs en mogelijk drugshandel

    579 shares
    Share 232 Tweet 145
  • Uitstel besluit wijziging Omgevingsplan binnenstad Hoorn; ‘anders kans op nadeelcompensatieclaims tot 400.000 euro’

    161 shares
    Share 64 Tweet 40
  • Terrasboot aan de Korenmarkt in Hoorn krijgt groen licht voor vervolgstap

    755 shares
    Share 302 Tweet 189
  • 25 Euro kermisbudget opnieuw beschikbaar voor kinderen met HoornPas

    87 shares
    Share 35 Tweet 22
  • Waarschuwing voor nepagenten: trap niet in babbeltrucs

    67 shares
    Share 27 Tweet 17

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

College Medemblik: voortgang inburgering verloopt positief, maar uitdagingen blijven

Nieuwe reeks stadsgesprekken in Hoorn van start na zomer: Armoede, Beeld JP Coen en Inclusie

Echtpaar Fennema 60 jaar getrouwd

Waarschuwing voor nepagenten: trap niet in babbeltrucs

Renovatie na brand brug Zuider Bolwerk kost Enkhuizen €15.000; brandstichter onbekend

Uitstel besluit wijziging Omgevingsplan binnenstad Hoorn; ‘anders kans op nadeelcompensatieclaims tot 400.000 euro’

25 Euro kermisbudget opnieuw beschikbaar voor kinderen met HoornPas

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
Beheer toestemming
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
No Result
View All Result

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer