• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
dinsdag, 15 juli 2025
  • Login
OnsWestfriesland
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
OnsWestfriesland
Home Hoorn

OldStars-meeting met walking football bij SV Westfriezen

by Redactie
18 mei 2018
in Hoorn, lokaal
Reading Time: 2 mins read
A A
0
OldStars-meeting met walking football bij SV Westfriezen

Kees Kist tijdens Walking Football bij VVS in Spanbroek

Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen

ZWAAG – Op vrijdag  25 mei organiseert voetbalvereniging  SV Westfriezen een OldStars walking football-uitwisseling  tussen diverse verenigingen uit de regio Noord-Holland. Deze OldStars-meeting is een vervolg op de eerdere bijeenkomst die is georganiseerd, op 9 februari in Spanbroek. Op die datum werd de Kees Kist Fandag georganiseerd, een dag waarop diverse verenigingen uit Noord-Holland kennis hebben gemaakt met OldStars walking football.

Inmiddels zijn er tien verenigingen in West-Friesland gestart met OldStars walking football en hebben vijf clubs aangegeven te willen starten, dit jaar nog. Daarmee is walking football een succes in West-Friesland. In totaal telt West-Friesland 44 voetbalverenigingen.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Gezamenlijk initiatief

Het initiatief van het opstarten van walking football in West-Friesland komt bij het Ouderenfonds en de KNVB vandaan. Ze worden hierin ondersteund door zes van de zeven gemeenten in de regio.

Gezamenlijk hebben beide organisaties het initiatief genomen om verenigingen enthousiast te maken en uiteindelijk op te leiden om zelfstandig OldStars te organiseren. In april is hiervoor onder andere een opstartcursus georganiseerd onder leiding van René Wormhoudt en Bart Logchies, twee kennisexperts in de Nederlandse voetbalwereld. Daarnaast zijn er meerdere gesprekken gevoerd met de verenigingen en initiatiefnemers uit de doelgroep. Ook is er ondersteuning op het veld door trainers van OldStars.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Op de kaart zetten

Dick Bennis is procesbegeleider voor deze nieuwe spelvorm in West-Friesland en nauw betrokken bij het aanstaande evenement. “Sinds februari zie je het enthousiasme in de regio groeien. Iedereen die er aan begint wordt geraakt door de gezelligheid, het leuke spelletje en het lekker bewegen met elkaar. Hollandia, Always Forward, VVS, KGB,  Westfriezen, VVS, SEW en Dindua zijn voorbeelden van clubs waar men actief aan de slag is. In Medemblik en bij de Zouaven wordt binnenkort afgetrapt”, vertelt hij.

“Vrijdagmiddag 25 mei is een mooie gelegenheid om OldStars walking football weer verder op de kaart te zetten, voordat de zomervakanties er aan komen. Het afwisselende programma met een toernooi, side-kick, sportquiz, een inlooptraining en een afsluitende barbecue past perfect bij de doelstellingen van deze nieuwe tak van bewegen”, gaat Bennis verder.

(tekst gaat door onder deze advertenties)
ADVERTISEMENT

Gedachtegoed OldStars

Gastheer SV Westfriezen heeft ervoor gekozen om naast een uitwisseling tussen de deelnemende teams en een open training, ook een voetbalquiz te organiseren. Bovendien brengt een ware voetpoolbaan een stuk vermaak met zich mee. Met deze onderdelen vindt het programma aansluiting bij het gedachtegoed van OldStars walking football. Niet alleen het voetballen staat centraal, maar ook het ontmoeten en meedoen, op en buiten het veld, is een belangrijk uitgangspunt.

De open training is toegankelijk voor iedereen die laagdrempelig kennis wil maken met de spelvorm voor zestigplussers. Aan de uitwisseling doen, naast een team van SV Westfriezen, ook OldStars-teams uit Schagen, Hoorn, Volendam, Bovenkarspel, Spanbroek, Zwaag en Monnickendam mee.

Het programma start op 25 mei om 13.30 uur en de afsluitende barbecue start rond 18.00 uur. Het adres van het sportcomplex van SV Westfriezen is Wilhelminastraat 11 in Zwaag. Geïnteresseerden kunnen voor vragen over de meeting contact opnemen met het Nationaal Ouderenfonds, via info@oldstars.nl.

Share50Tweet32SendShare9Send
Advertenties van onze sponsoren
• BHV materialen nodig? BHVtotaal uw partner in veiligheid!
• Ook hier adverteren? Vanaf €25,- p/maand
• Renovatie badkamer, keuken, toilet? Vertelman Tegelwerken
• De HorlogeSmit voor horlogereparaties en onderhoud 0611040316

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren

Populair afgelopen 24 uur

  • Fietspad langs Provincialeweg krijgt opfrisbeurt: breder, veiliger en comfortabeler

    Fietspad langs Provincialeweg krijgt opfrisbeurt: breder, veiliger en comfortabeler

    217 shares
    Share 87 Tweet 54
  • Prutrace De Weere 2025: Uitslag, video en foto’s van de (kids)prutrace

    370 shares
    Share 148 Tweet 93
  • Politie zoekt mogelijk slachtoffer van aanranding in trein Enkhuizen naar Hoorn

    1102 shares
    Share 441 Tweet 276
  • Prutrace De Weere 2025: Prutrace vanaf de winnaar – deel 1 (foto’s)

    167 shares
    Share 67 Tweet 42
  • Burgemeester Wortelboer vol lof voor hulpverleners ongeval Drechterlandseweg

    124 shares
    Share 50 Tweet 31

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

Burgemeester Diepstraten reikt B-diploma’s uit 

Kerktoren Hem weer in topvorm na grondige restauratie; 300 vierkante meter voegwerk

Meedenken over centrumgebied Stede Broec

Meedenken over centrumgebied Stede Broec

Ecoloog Dave Vonk: “Van alle dieren zijn vogels toch wel mijn favoriet”

Ecoloog Dave Vonk: “Van alle dieren zijn vogels toch wel mijn favoriet”

Nieuwe stap voor woonwijk Hoogkarspel Zuid: inzet eerste fase bouw van circa 300 woningen

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
Beheer je privacy

Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.

Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.

Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Statistieken

Marketing

Toepassingen
Altijd actief

Altijd actief
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Beheer opties
{title} {title} {title}
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
No Result
View All Result

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer