Verkeersbesluit aanwijzen snelheidszone 30 km/h Almersdorperweg te Opperdoes
Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Medemblik,
Gezien het in het Gemeentelijk Verkeer en Vervoerplan (GVVP) vastgestelde beleid ten aanzien van Duurzaam Veilig,
- •
- •
- •
- •
- •
- •
- •
- •
- •
- •
- •
- •
- •
- •
- •
- •
overleg is gevoerd met en instemming gekregen is van de gemandateerde van de korpschef van de nationale politie waarbij is aangegeven dat bij de gemaakte keuzes en het effect daarvan op de zogenaamde V85, de snelheid die door 85 procent van het langsrijdend verkeer niet wordt overschreden, handhaving door de politie niet mogelijk is gezien het vigerend beleid van het Openbaar Ministerie, totdat met aanvullende maatregelen de inrichting passend is gemaakt bij de limiet van 30 km/h;
- •
door plaatsing van de verkeersborden A01-ZB (begin zone (30)) en A02-ZB (einde zone (30)) van Bijlage 1 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990, zoals is aangegeven op de bij dit verkeersbesluit behorende en gewaarmerkte tekening met kenmerk 2021-43-A-OPP, de Almersdorperweg te Opperdoes tussen het perceel Almersdorperweg 19 en het kruispunt Almersdorperweg/Noorderpad, aan te duiden als weg waarop een maximumsnelheid van 30 km/u geldt;
- •
Namens burgemeester en wethouders,
Medewerker verkeer en vervoer BOVV
Als u nog vragen heeft over dit besluit dan kunt u contact opnemen met Stefan Aarts via 0229 856000 of via verkeer@Medemblik.nl.
De volledige tekst van genoemde verordening en de daarbij behorende toelichting kunt u terugvinden op de website www.medemblik.nl.
Bent u het niet eens met dit besluit?
Binnen zes weken na de dag waarop het besluit is verzonden kan een belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Het bezwaarschrift stuurt u aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Medemblik, Postbus 45, 1687 ZG Wognum.
Eisen waaraan een bezwaarschrift moet voldoen
In het bezwaarschrift moet in ieder geval staan:
- –
- –
- –
- –
Nadrukkelijk melden wij dat een e-mail bericht niet als bezwaarschrift in behandeling wordt genomen. Een bezwaarschrift als bijlage bij het e-mail bericht dat aan alle eisen voldoet, wordt wel in behandeling genomen.
Ook is het mogelijk bezwaar te maken via een formulier dat op de website van de gemeente is geplaatst (www.medemblik.nl). Voor de ondertekening moet u een digitale handtekening (Digid) hebben.
Als het besluit is verzonden, is het van kracht.
Als u een bezwaarschrift hebt ingediend, kunt u de rechtbank verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Als het verzoek wordt toegewezen, wordt de uitvoering van het besluit opgeschort. Toewijzing vindt plaats als onverwijlde spoed, gelet op uw belangen, dat vereist. U dient het verzoek om een voorlopige voorziening in bij de Afdeling Publiekrecht, Sectie Bestuursrecht van de Rechtbank Noord-Holland in Haarlem, (Postbus 1621, 2003 BR). Voor het indienen van een verzoek om voorlopige voorziening is griffierecht verschuldigd.